Києво-Святошинська райрада: забудовники, одесити та мешканець Сум від БПП

21 августа 2017 23:25 | Софиевская Борщаговка, Киевская область
Партія БПП взяла найбільшу кількість мандатів у Києво-Святошинській раді. Депутатів БПП в райраді понад 25 %. Багато хто з них в райраді не вперше, дехто пробував потрапити до Верховної Ради, а дехто балотувався одразу до кількох рад у різних областях України. Це означає, що в таких депутатів бажання отримати мандат перевищує бажання представляти виборців конкретного регіону і працювати на якусь конкретну громаду. Києво-Святошинський район оточує столицю з усіх боків, тому ціна землі тут доволі висока, а тому і висока ціна питання для політиків у боротьбі за мандат. До ради пройшли, зокрема, і забудовники. Список кандидатів Блоку Петра Порошенка до Києво-Святошинської райради очолив Олександр Тигов, який паралельно невдало балотувався ще й до Київської облради від міста Вишневе.

Олександр Тигов під час президентських виборів у 2014 році зазначав, що курує роботу у Києво-Святошинському районі та Приірпінні, й не приховував, що є забудовником столичної Борщагівки. Він очолює ТОВ “Петрівський квартал”. Восени 2014 року балотувався до парламенту по 95 округу (Києво-Святошинський район і Приірпіння), але програв козакові Гаврилюку.

Це не перша спроба Тигова потрапити до парламенту. У 2012 році політик балотувався в Дніпропетровській області, де народився, і де на початку виборчої кампанії був зареєстрований як представник партії Наталії Королевської “Україна – Вперед!”

Багатомільйонна кампанія Королевської, чий проект носив, ймовірно, технічний характер, став більш, ніж провальним.

Комісія, в яку пішов Тигов, – це комісія з питань управління комунальним майном, діяльності комунальних підприємств, житлово-комунального господарства, паливно енергетичного комплексу та енергозберігаючих технологій.

До команди Тигова можна зарахувати 2-х депутатів райради від БПП. Це Мешканець Сум Олексій Нестеренко та колишній мешканець Одеси Вадим Гедульянов.

Голові фракції БПП на голову райради вдалося поставити керівника свого передвиборчого штабу та партнера – депутата Олексія Нестеренка.

Нестеренко – мешканець міста Суми, обраний виборцями у с. Княжичі та Жорнівка. Закріплений, відповідно, за Княжицькою територіальною громадою.

На сайті ЦВК зазначено, що кандидат у депутати є гендиректором ТОВ “Альтернатив-Груп”, засновником якогого, з-поміж інших, є його колега – депутат та голова фракції БПП Олександр Тигов. Фірма займаєтьсямонтажем водопровідних мереж, системою опалення та кондиціонуванням.

На позачергових виборах до ВР 2014 року Нестеренко був уповноваженою особою партії БПП у 95-му окрузі. Тоді на сайті ЦВК він значився як безробітний. Окрім цього, за словами Тигова, у 2014 році Нестеренко був начальником його передвиборчого штабу, а на президентських виборах Нестеренко очолював штаб Петра Порошенка у Києво-Святошинському районі.

За кілька місяців до виборів Нестеренко, який очолював у попередніх кампаніях штаби, зареєструвався в соцмережі Twitter. Але справа якось не пішла, і Нестеренко полишив самопіар через кілька днів після рестрації, оприлюднивши декілька фотографій з передвиборних акцій, на яких він був разом з Олександром Тиговим.

Боярка розділена на 6 округів. В одному з них переміг Вадим Гедульянов – мешканець Боярки і заступник голови ГО “Новий початок”, яке очолює Тигов.

До Боярки приїхав з Одеси незадовго до місцевих виборів. У соцмережі виставляє фото з прогулянок разом з головою фракцію Олександром Тиговим.

В Одесі мав власний бізнес – мережу квіткових павільйонів, які свого часу навіть хотіли знести як незаконні.



У 2012 році Гедульянов балотувався в нардепи в Одеській області як самовисуванець, хоча на той час був членом Партії регіонів. Тоді Гедульянов викладав в Одесі в юридичній академії Ківалова, ще вчиться в аспірантурі за спеціальністю юрист. Незадовго до виборів Гедульянов зняв свою кандидатуру. Можна припустити, що Гедульянов був або чиїмось техніком, або його змогли “переконати” знятися. По цьому ж округу в Одесі в Раду йшов одіозний екс-регіонал Сергій Кивалов і, зрештою, переміг.

У своїй декларації Гедульянов вказав тоді трохи більше 116 тисяч гривень річного доходу, які він отримав від передачі в оренду майна, хоча жодного майна, судячи з декларації, політик не мав. Після зняття з виборів Гедульянов очолив в Одесі комунальне підпримство ЖКС “Фонтанський”. На посаді протримався недовго і вже через рік був звільнений.

Очолив постійну комісію з питань законності, правопорядку, боротьби з корупцією, регуляторної політики, свободи слова, захисту прав і законних інтересів громадян та взаємодії із засобами масової інформації. Закріплений за Боярською територіальною громадою.

Ще один депутат райради, який пов’язаний з Одесою, – Денис Мусієнко. Його обрали мешканці Петропавлівської Борщагівки та с. Чайки. Він працював керівником апарату адмінстрації Баришівської РДА.

Мусієнко, як і Гедульянов, пов’язаний з Одесою. ЗМІ звинувачують політика в утриманні грального бізнесу в Одеській області. Зауважимо, що на цих виборах Мусієнко балотувався паралельно ще й до Одеської облради, але не пройшов. Натомість отримав мандат у Києво-Святошинській райраді.

У 2012 році Мусієнко балотувався до Верховної Ради як самовисуванець по 95-му виборчому округу, коли там балотувався також Петро Мельник. Набрав менше ніж піввідсотка голосів. Ймовірно був технічним кандидатом.

Після перемоги на цих виборах одесит-Мусієнко так і не закріпився у Київській області. Кілька місяців тому депутат Києво-Святошинської райрадистав заступником голови Болградської районної адміністрації в Одеській області. Тобто це тепер його офіційне місце роботи.

Мусієнко в райраді Києво-Святошина – не рядовий депутат. Він – голова однієї з найпопулярніших комісій – з питань земельних відносин, містобудування, капітального будівництва, агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та екології. Тобто має не просто відвідувати сесії ради, а й скликати засідання комісії та координувати роботу депутатів, що до неї увійшли.

Як політик буде розриватися між двома областями, які навіть не межують, Громадський рух ЧЕСНО вирішив поцікавитися в очільника фракції БПП в райраді Олександра Тигова.

“Аби запогігти прогулюванню, проводжу особисту бесіду з депутатами. Збираю фракцію і слухаємо причини прогулів. Якщо прогульник не змінюється, ставитиму питання про виключення з партійних лав. Проводитимемо зустріч з виборцями прогульника, доноситимемо інформацію, що депутат-прогульник. Якщо депутат не зміниться й після цього – на сесії голосуємо про позбавлення прогульника депутатських повноважень”, – розповідає як буде боротися з прогульниками Тигов.

Зауважимо, що депутат завжди зможе скласти мандат і на його місце прийде той кандидат, який посів у рейтингу перше непрохідне місце. Тигов припускає, що наступною може потрапити до райради за списком Світлана Яременко – дзюдоїстка, що мешкає у Вишневому.

Тим часом Мусієнко залишається з мандатом, тобто за Вишневою територіальною громадою закріплений одеський чиновник.

Ще один депутат від БПП, який пов’язаний із будівельним бізнесом й не має тісних зв’язків з громадою Києво-Святошинскього району – киянин-піприємець Сергій Рибченко. Він переміг у с. Личанка й закріпелний відповідно за цією громадою.

Його ФОП займається наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Рибченко значиться серед власників елітної нерухомості у ЖК “Новопечерські липки”.

Рибченко також фігурує як засновник та керівник малого підприємства “Агротранс” (м. Ірпінь). Підприємство займається вирощуванням фруктів, горіхів та транспортними перевезеннями.

Увійшов до постійної комісії з питань підприємницької діяльності, промислової політики, торгівлі, реклами, архітектури, благоустрою, транспорту та зв’язку.

Рибченко – кадровий політик й змінив не одну партію. У 2010 році був депутатом Васильківської районної ради, пройшов по списку партії Сергія Тігіпка “Сильна Україна”. Тоді значився директором ТОВ “Техпром”. До того був керівником виконкому Києво-Святошинської організації партії “Наша Україна”.

Мешканці с. Гатне обрали свого односельця – безробітного Олександра Паламарчука. Відповідно він закріплений за Гатненською територіальною громадою.

Депутат попереднього скликання, єдиний, хто пройшов тоді в райраду від партії “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка. За словами колег, має власний бізнес – рекламні щити та сітілайти в Гатному та Крюківщині.

Брав участь у спортивних заходах, які проводились в області, представляв Боярку.

На фото Паламарчук крайній зліва в нижньому ряду. Паламарчук увійшов до постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Місто Вишневе розподілили на 7 округів. В одному з них переміг Сергій Заблоцький, якого і закріпили за цією територіальною громадою. Начальник відділу зв’язку та інформаційних систем в одному з департаментів ПАТ “Укртрансгаз”. До цього працював в “Укртелекомі”.

У 2014 році балотуався в парламент і був одним із кандидатів промайданівського сектору. Конкурував з Тиговим. Тоді представляв партію “Сила людей”. Зараз півшов на вибори від “Солідарності”.

Заблоцький як кандидат в нардепи тоді на окрузі був єдиним, хто 100% зробив програму на своєму комп’ютері. До цього був чинним депутатом міської ради Вишневого. Безпартійного кандидата висунули від “За Україну” в 2010-му році.

У парламенті хотів би працювати в комітеті, який відповідає за розвиток ЖКГ або транспорту та зв’язку. Зараз пішов до постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Зв’язків із “Силою людей” політик не втрачає, що прослідковується на його Facebook-стрічці.

Настоятель храму Парафії Казанської Божої Матері Володимир Табачинпереміг у с. Софіївська Борщагівка. Проживає в с. Тарасівка.

Депутат також працює директором благодійної організації, яка розташована в селі Софіївська Борщагівка.

Закріплений за Софіївсько-Борщагівською територіальною громадою. Увійшов до постійної комісії з питань освіти, науки, культури, духовності, історії, спорту та туризму.

Киянин Ігор Дмитрієв – заступник начальника Державної податкової інспекції Києво-Святошинського району, обраний мешканцями с. Шпитьки, Мрія, Горбовичі та Лісне.

Закріплений відповідно за Шпитьківською територіальною громадою.

Доходи у подружжя податківця доволі скромні і в рік сягають близько 80 тисяч гривень Принаймні про це свідчить декларація за 2014 рік. У власності зазначені дві машини та земельні ділянки. Житла немає.

Дмитрів очолив постійну комісію з питань регламенту, депутатської етики, організації діяльності ради та взаємодії з органами місцевого самоврядування.

Директор школи Петропавлівської Борщагівки Микола Татуревич переміг у своєму селищі. Проживає в Софіївській Борщагівці.

Депутат райради попереднього скликання, балотувався від партії “Наша Україна” і був єдиним депутатом, який пройшов від цієї політичної сили. Закріплений за Петропавлівсько-Борщагівською територіальною громадою.

Увійшов до постійної комісії з питань освіти, науки, культури, духовності, історії, спорту та туризму.

У селах Дмитрівка, Капітанівка, Мила з найвищим рейтингом з-поміж кандидатів БПП переміг підприємець Тарас Дідич.

Новообраний депутат – мешканець Дмитрівки, де його тато і повний тезка екс-регіонал Тарас Дідич утретє посіль головує у сільській раді. Ймовірно, саме ім’я батька допомогло синові потрапити до райради. Сільська рада Дмитрівки представляє всі три населені пункти – саму Дмитрівку, Капітанівку та Милу. Це округ, в якому виграв вибори Дідич. Тарас Дідич є засновникомоб’єднання пасічників “Мрія”.

У райраді депутат закріплений за Дмитрівською територіальною громадою. Дідич став головою постійної комісії з питань управління комунальним майном, діяльності комунальних підприємств, житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозберігаючих технологій.

Отже, депутати БПП, які склали понад 25% ради, очолили 3 комісії (земельну, з питань управління комунальним майном, регламентну). Зауважимо, що, як правило, головують в регламентній комісії представники опозиції задля контролю дій більшості в раді.

Найближчим часом ЧЕСНО проаналізує депутатів, які пройшли від політичних сил, що голосують майже синхронно з БПП – представників “Батьківщини”, “Свободи” та “радикалів”.

Нагадаємо, що огляд депутатів райради від “УКРОПу”, “Нових облич” та “Нашого краю”, які складають меншість і не входять до неформальної коаліції, рух ЧЕСНО вже оприлюднив для громади Києво-Святошина.

Автори: Ірина Федорів – регіональна координаторка Громадського руху ЧЕСНО, Олена Жежера – журналістка Громадського руху ЧЕСНО


Tagged with: Тигов
21.08.2017 23:25
Последние новости «Политика» села Софиевская Борщаговка
eyJxbyI6ImFyamYiLCJxbmduIjp7IjAiOiI5ODk1NyIsIjEiOiI4NzkwNSIsIjIiOiI4NTIzNyIsIjQiOiI2OTM2MCIsIjUiOiI1ODI4NSIsIjYiOiI1ODE0OCIsIjciOiI0NTk3NyIsIjgiOiI0MDIwNiIsIjkiOiIzNzI2OSIsIjEwIjoiMzUzODMiLCIxMSI6IjIzMTYiLCIxMiI6IjIxODYiLCIxMyI6IjE2ODEiLCIxNCI6IjE1OTIiLCIxNSI6IjEzMzUiLCIxNiI6IjEyNDgiLCIxNyI6IjExMTEifX1fIyRfU0VHSCskJCQ4NDI2OTY2ZTkzOWQxODc2NmUxNmM2ZjE3MGIyZjhjOQ==
Последние новости «Политика» ближайших населенных пунктов
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