Хмельницький нацгвардієць виборов І місце в чемпіонаті на Кубок "Юна Україна" зі спортивного і бойового самбо.

23 серпня 2022 08:29 | Кам'янець-Подільський, Хмельницька область
Вкотре повернувся у військову частину зі спортивною перемогою солдат Владислав Холод. Цього разу гвардієць став золотим призером змагань Кубок "Юна Україна" серед юніорів і юніорок і чемпіонату України серед чоловіків і жінок зі спортивного і бойового самбо, які відбулися днями в столиці України. Владислав переміг у ваговій категорії до 79 кг серед юніорів та успішно пройшов відбір на чемпіонат світу.
«Змагатися довелося з дуже сильними та гідними суперниками, - розповідає хлопець. – Але завдяки наполегливій підготовці та бажанню перемогти й принести черговий спортивний здобуток у скарбницю Національної гвардії України я й здобув першість!».
Незабаром солдат Владислав Холод боротиметься та представлятиме Україну й Нацгвардію на світовому чемпіонаті з боротьби самбо, який відбудеться в Сербії.
Автор: Військова частина 3053 НГУ
23.08.2022 08:29