Сайт міста Боярка

карта Боярка
Область: Київська область
Район: Фастівський район
Місто: Боярка
Населення: 34502 осіб
Щільність населення: 2654 осіб/кв. км.
Поштовий індекс: 08157
Телефонний код: +380 4598
Координати: 50°19'12″ пн. ш. 30°17'39″ сх. д.
Висота над рівнем моря: 186 м.
Площа: 13 кв. км.
Річка, озеро (море): р. Притварка
Рік заснування: 1500 р.
День міста: 21 вересня (2024 р.)

Міська рада

Адреса: вул. Білогородська, 13
Телефон: 4-00-72
Факс: 4-22-46
Офіційний сайт: www.boyarka-inform.com
Історія активності
Микола
Опубліковано 32 хвилини тому
«мне нужен дедушка от65 до75»
СтефанияСтефания
Опубліковано 1 годину тому
подобається
НадіяНадія
Опубліковано 7 годин тому
 
НадіяНадія
Опубліковано 8 годин тому
подобається
НадіяНадія
Опубліковано 12 годин тому
подобається
НадіяНадія
Опубліковано 22 години тому
подобається
НадіяНадія
Опубліковано 22 години тому
 
НадіяНадія
Опубліковано 2 дні тому
подобається
НадіяНадія
Опубліковано 2 дні тому
подобається
НадіяНадія
Опубліковано 2 дні тому
подобається
НадіяНадія
Опубліковано 2 дні тому
 
ВолодимирВолодимир
Опубліковано 3 дні тому: Володимир
НадіяНадія
Опубліковано 3 дні тому
подобається
НадіяНадія
Опубліковано 3 дні тому: Надія
Микола
Опубліковано 6 днів тому
подобається
ВиталийВиталий
Опубліковано 6 днів тому: Виталий
Yana
Опубліковано 1 тиждень тому
«Привіт Яна. Я Микола мій вайбер 0631190... давай познайомимося. Я працюю в Києві ГІПом .а живу в Боя...»
СтефанияСтефания
Опубліковано 1 тиждень тому
подобається
СтефанияСтефания
Опубліковано 1 тиждень тому
«Мій вайбер 0631190...»
СтефанияСтефания
Опубліковано 1 тиждень тому
подобається
СтефанияСтефания
Опубліковано 1 тиждень тому
 
СтефанияСтефания
Опубліковано 1 тиждень тому: Стефания
Elena
Опубліковано 2 тижня тому
 
Boyarkabalkon
Реєстрація
Опубліковано 3 тижня тому
Oleksijkuzmenko
Опубліковано 4 тижня тому: Oleksijkuzmenko
Oleksijkuzmenko
Реєстрація
Опубліковано 4 тижня тому
АлександрАлександр
Опубліковано 1 місяць тому: Александр
Александр
Реєстрація
Опубліковано 1 місяць тому
Костянтин
Опубліковано 1 місяць тому: Костянтин
Elena
Опубліковано 1 місяць тому
 
ВікторіяВікторія
Опубліковано 1 місяць тому
 
Константин
Реєстрація
Опубліковано 1 місяць тому
bnBndml2Z2wucHZnbD0xMTk5XyMkX1NFR0grJCQkODcwMDdkMjBhY2MwY2E4ZjRmODM1ZGEyNmQwMTZkZjY=
Всем привет
відповісти (0)
Маршрут, що проходить по території м. Боярка складає 7750 м і представлений 15 оглядовими точками. Загальний час проходження 5 год 20 хв. Маршрут розроблено для учнів старшого шкільного віку та студентів, а також для всіх бажаючих ознайомитись з історико-культурною спадщиною та природою міста.

Д

Дістатися до початкової точки маршруту можливо з різних куточків м. Києва: ст. метро Нивки (маршрутне таксі № 369), площа Перемоги (№ 720), з. д. Вокзалу (№ 368), ст. метро Дружби Народів (№ 812), ст. метро Палац Україна (№ 825), а також електропоїздами, що прямують сполученням Київ - Фастів

Початок Оглядова точка № 1. «Паротяг «Кукушка» Багато пам’яток в місті пов’язані з подіями зими 1921 р. та будівництвом вузькоколійки. В 1957 р. на залізничній станції Боярка було відкрито меморіальну дошку, що засвідчує ті події. А у 1989 р. був встановлений пам'ятник-паровоз К-15776 "Кукушка", як символ спасіння Києва від паливної кризи в холодну зиму 1921 р. Він є єдиним представником цієї серії в Україні. Важливим етапом у розвитку Боярки-Будаївки стало будівництво у 60-х рр. ХІХ ст. Залізниці Київ-Фастів, що проходила через село Будаївку. Залізнична станція, що була відкрита тут, отримала назву від сусіднього села Боярки (нині Тарасівка). Біля станції Боярка почало виростати нове селище, яке згодом було об’єднане з селом Будаївка.

О

Оглядова точка № 2. «Пам’ятник воїнам ВВВ » Точка № 2 знаходиться за декілька десятків кроків від 1-ої у пд. напрямку і її пошук не створить проблем. У 30-х рр. ХХ ст. почалось будівництво лінії Київського укріпленого району (КУР), довжиною 55 км, що проходив через Боярку. Згодом, у 1939 р. після возз'єднання західних земель з УРСР, будівництво було зупинене. Але вже на третій день війни командуючий Південно-Західним фронтом генерал Кирпонос М. П. дав директиву про формування частин КУР. 8 липня 1939 р. було завершено будівництво першої лінії, яка проходила через населені пункти Бірки, Білогородку, Боярку та Віту Поштову. Під час Першої світової війни фашисти захопили місто 1 серпня 1941 р. Звільнено ж Боярку було 5 листопада 1943 р. після тривалих боїв.

О

Оглядова точка № 3. «Будаївське городище» Дорога до 3 точки пролягає по вузеньким старовинним вуличкам міста, що малолюдними квартальчиками проведуть спочатку на 200 м у південному напрямку, потім 400 м на сх, далі повернувши знову на пд прямуємо 275 м. Звернувши з центральної вулиці Старої Боярки у пд-сх напрямку пройшовши 125 м невеликою грунтовою вуличкою повертаємо ще раз на пд-зх, де погляду відкривається панорама Будаївського городища. Територія сучасної Боярки заселена здавна. Поблизу міста виявлено поселення скіфських часів (VІІІ-VІІ ст. до н. е.). Збереглися залишки невеликого слов'янського городища часів Київської Русі. Городище Будаївка - фортифікаційна споруда, пагорб, на якому нині стоїть місцева Свято-Михайлівська церква і розміщений старий цвинтар. Розмір, форма, навіть те, що воно з усіх боків омивається водою, засвідчують штучне походження пагорба, та дають підставу вважати його оборонною спорудою для захисту від ворогів. Пагорб з рештою території з'єднувався вузькою смужкою суходолу, перекопаного глибоким ровом, через який було перекинуто підйомний міст. Споруда входила до складу Віто-Бобрицької оборонно ї лінії - однієї із системи "Змієвих валів". Починалася ця лінія біля с. Перевіз в Ірпіні та йшла через місцеві ліси вздовж річок Бобриці, Віти та Сіверки і далі до Дніпра. За цією лінією тягнулися вали вздовж р. Стугни. Залишки Віто-Бобрицької лінії дуже добре видно у Плисецькій дачі Боярського лісгоспу та біля с. Круглик. Нині городище охороняється законом як історична пам'ятка. Біля храму знаходиться старе церковне кладовище, де поховані відомі люди різних часів. Серед них: засновник стипендії в Київському Політехнічному Інституті, Київської Духовної Семінарії, Києво-Подольського та Києво-Софієвського духовних училищ Флавін Дмитрій Васильович, московський міщанин Фома Осипов, український письменник Володимир Самійленко. В 1994 р. на кладовищі був встановлений пам'ятник жертвам чорнобильської катастрофи і щорічно 26 квітня відбувається панахида на честь ліквідаторів аварії.

О

Оглядова точка № 4. «Будаївські ставки» Прямуючи від Свято-Михайлівської церкви у південно-західному напрямку (265о) 200 м і перейшовши невеликий міст між двома озерами рухаючись по стежині, що огинає Лодочний ставок, можна побачити чудовий вигляд найбільших озер на р. Притвірка З часу появи залізниці розпочалося і створення каскаду ставів на Притвірці. Старі карти показують, що досі їх було два: один біля Михайлівської церкви, а інший - ближче до верхів'я річки. Потужний залізничний насип, що перетнув річкову долину, спричинив появу нової, найбільшої водойми. Згодом на ній з'явився прокат човнів (існував до кінця 1950-х років), і тому новий став отримав від дачників назву «Лодочний". Трохи нижче за течією притвірки з'явились ще два, значно менші ставки (нині дехто називає їх Лісгоспівським і Шкільним), далі - ще один, що існував недовго (про нього нагадують лише рештки греблі).

О

Оглядова точка № 5. «ЗОШ №2» Прогулюючись обабіч залізнодорожних колій на північ 225 м і ще 175 м на пн-зх (2740) дістаємося 5 точки маршруту. Тісно пов’язана з періодом перебування Островського в боярці загальноосвітня школа № 2. З осені 1921 р. тут знаходився гуртожиток будівельників вузькоколійки, а в автобіографічному романі М. Островського «Як гартувалась сталь» тут проживав і головний герой роману Павка Корчагін. Відкрита у 1911 р. Як сирітський притулок, школа є свідком багатьох історичних подій пов’язаних з містом. У 1918 р. тут було відкрито школу для дітей залізничників.

О

Оглядова точка № 6. «Боярський краєзнавчий музей» Неподалік від школи знаходиться Краєзнавчий музей, створений на базі літературно-меморіального музею М. О. Островського. Колекція музею налічує понад 11 тис. предметів, що становлять історичну та культурну спадщину регіону. Музей проводить просвітницько-виховну роботу, різноманітні виставки, презентації, творчі зустрічі, які сприяють перетворенню музею в осередок культурного життя міста та району. Значне місце в його експозиції займають роботи художників К. Б. Полякової та В. І. Григор'єва. У фондах музею зберігається понад тисячу оригінальних робіт цих митців. Окрім краєзнавчої експозиції музей містить літературно-меморіальну базу, яка цiлком присвячена однiй людинi – Миколi Островському. Історiї "Про ленiнську гвардію" і "Про гартування сталі" екскурсоводи розповідають з особливою пошаною, роблячи наголос на трагiчній долі Островського. Біля музею знаходиться памя’тник М. Островському та меморіальна дошка пошани видатних боярчан.

Пам’ятник євреям жителям Боярки, ТарасІвки та Білогородки розстріляним в роки ВВВ

О

Оглядова точка № 7. «Пам’ятник євреям жителям Боярки, ТарасІвки та Білогородки розстріляним в роки ВВВ» Неподалік, на відстані 150 метрів у пн-зх напрямку від точки № 7 знаходиться Пам’ятник євреям розстріляним в роки ВВВ Відразу за містом починаються віковий сосновий ліс. Ця ділянка лісу досить розріджена, і тому тут росте багато низькорослої рослинності. Спеціально створене Боярське лісництво слідкує за станом лісів. Саме ліс послугував вирішальним фактором будівництва дачного поселення в Боярці-Будаївці. Подекуди сосновий ліс стає мішаним, в якому переважають береза, осика та дуб. У великому за площею березовому гаю добувають березовий сік, подекуди можна зустріти мешканців міста чи дачників з корзинками для грибів. Ідучи лісовими стежками у північно-західному (279о) напрямку можна спостерігати природу боярського лісу, насолоджуючись наповненим фітонцидами повітрям протягом 1 км. Під час проходження цього переходу можливі зупинки для відпочинку на лісових галявинах. Так і дістаємось до оглядової точки № 8.

Пам’ятник Вузькоколійці

О

Оглядова точка № 8. «Пам’ятник Вузькоколійці» Самое дорогое у человека – это жизнь. Она дается ему один раз и прожить ее надо так, чтоб не было мучительно больно и чтобы умирая смог сказать: «Вся жизнь, все силы были отданы самому прекрасному в мире – борьбе за освобождение человечества» М. Островский

О

Оглядова точка № 9. «Йосипський ставок» Перед початком Клипені - давніх пасовищ і сіножатей будаївців - розлився серед лісової пущі наймальовничіший ставок - Йосипський ("Осипов пруд"), що знаходиться на лісовій галявині навпроти меморіалу корчагінцям. Від старожилів можна почути неясний спогад про якогось багатія Йосипа чи Осипа, який створив той став та організував там чудову зону відпочинку з човнами і купальнями. Існує припущення, що та водойма є дітищем Осипова Хоми Йосиповича (бл. 1847-1913 рр.) чи когось з його родини. Він мешкав на Хрещатику в садибах №№ 28 і 30 (нині нова територія Київської обласної дитячої лікарні). Вишуканий надгробок Хоми Йосиповича зберігся на рештках цвинтаря біля Михайлівської церкви.

О

Оглядова точка № 10. «Березовий гай» Повернувши з дороги у ліс від озера на південь і пройшовши стежкою, яку перетинають яри та балки через 400 м натрапляємо на березовий гай, промандрувавши ще 200 м у тому ж напрямку можна дістатися до Долини Надсона

О

Оглядова точка № 11. «долина надсона» Долина Надсона – одна з долин боярського лісу, що надихала російського поета С. Я. Надсона. Проза Надсона мало відома, але вона була переповнена громадських позицій і популярна серед молоді 1880-90-х рр.. Більшість віршів Надсона покладено на музику Рахманіновим та інших композиторів. У 1886 р. 23-рiчний поет вiдпочивав у Боярцi. Він вважав, що галявини Боярського лісу схожі на Швейцарію. Зберігся навіть камінь, на якому поет полюбляв милуватися пейзажами та писати вірші. Як згадка про час проведений тут Надсоном, долина лісу отримала назва «Долина Надсона».

О

Оглядова точка № 12. «Алея сучасного живопису» У напрямку на пд-сх від попередньої точки пройшовши лісом 500 м і повернувши на пн можна побачити як на бетонній стіні будинку відпочинку «УТОС» утворилася ціля галерея з малюнками графіті. Щоб побачити всю їх різноманітність потрібно відвідати це місце.

О

Оглядова точка № 13. «Лісова галявина» Для того щоб відвідати це місце потрібно повернути після закінчення стіни «УТОСу» на пн-зх і пройти 150 м.

О

Оглядова точка № 14. «Архітектурний комплекс ліцею ім. Богуна» Вийшовши з лісового полону на найстарішу головну вулицю міста на прямуючи нею спочатку на схід 225 метри, а потім на пд-сх протягом шляху 1450 м спостерігаємо по обидва боки вулиці цікаві пам’ятки архітектури кін. 18 – поч. 19 ст. – старовинні дерев’яні дачі. У 1998 р. на вул. Хрещатик, 70 відкрито Навчально-оздоровчий комплекс Київського військового ліцею ім. І. Богуна. У 1980-85 рр. це був один з елітних санаторіїв для дітей військовослужбовців. Нині це навчальний заклад Міністерства оборони України, в якому хлопці-ліцеїсти одержують знання з курс середньої школи та здобувають військові навички, які необхідні для подальшого навчання та виконання обов'язків молодших командирів у вищих військових навчальних закладах. Одне з важливих завдань навчального закладу - надання державної допомоги сиротам, дітям які залишились без піклування батьків, дітям військовослужбовців, які загинули при виконанні службових обов'язків. Навчально-оздоровчий комплекс Київського військового ліцею розрахований на навчання та проживання 200 ліцеїстів, учнів 8-9 класів. На території училища знаходиться Свято-Миколаївський храм, що був закладений на честь Миколи чудотворця. Храм побудовано у 2001 р. за благословінням Митрополита Київського та всієї України.

О

Оглядова точка № 15. «Дачні будівлі вул. Хрещатик» Озирнімось на століття назад, спробуймо уявити собі боярські дачі дорадянського часу. Вийшовши з дачного поїзда, приїжджий потрапляв на вул. Хрещатик, що, перетинаючи площу, тягнулась одним напрямом углиб лісу, а іншим - уздовж залізниці, спускалася до мальовничої долини Притвірки. Перетнувши Хрещатик, гості потрапляли до Залізничного парку, де лісовий пейзаж доповнювали різноманітні розваги, музика оркестру чи виступи артистів, або йшли далі - углиб вікового бору. Багато прикрашені різьбленням одно- і двоповерхові дерев'яні будинки Хрещатика часто нагадували казкові лісові тереми. До революції це була найбільш фешенебельна і впорядкована частина Боярки-Будаївки. Двоповерховий багато прикрашений різьбленням дачний будинок на вул. Хрещатик, 20 є унікальною та, як на сьогодні, вже рідкісною пам'яткою дерев'яної дачної архітектури ХІХ ст. Він постав невдовзі після заснування дачного с. Боярка, у ході початкової забудови вул. Хрещатик. Збереглися подробиці про минуле вишуканої садиби, яку впродовж недавніх десятиліть займав санаторій «Зірочка". У цьому будинку проживав у Боярці видатний єврейський письменник Шолом-Алейхем (під час перебування у Боярці ним були написані твори "Тев'є-молочник, "Дачна кабала", які увіковічили Боярку під назвою Бойберик). На ньому встановлена меморіальна дошка.
відповісти (0)
Под Киевом пьяный судья Усатов Дмитро совершил крупное ДТП https://rian.com.ua/kiev/20180103/1030976040/sudya... https://ru.narodna-pravda.ua/2018/01/03/pod-kyevom... Українцям показали вражаючі статки судді, що влаштував п’яну ДТП https://politeka.net/ua/news/563472-ukrayintsyam-p... та багато інших новин на цю тему 03.01.2018 року. Усатов Дмитро Дмитрович суддя Києво-Святошинського районного суду активно приймає незаконні рішення на користь олігархічній будівельній мафії. Зокрема в 2006-2017 роках він узаконив всі незаконно побудованні багатоповерхівки в селі Софіївська Борщагівка. в 2012-2016 роках він фактично узаконив нечинний генеральний план села Софіївська Борщагівка справа 369/11549/14а, який прийнятий 21.12.2013 з грубими порушенннями Конституції України Закону України "Про місцеве самоврядування в України" Закону України "Про містобудівну діяльність" Закону України "Про інформацію" без проплати та на підставі СФАЛЬЦИФІКОВАНОГО ПІДРОБНОГО рішення №21 від 14.01.2011 року ЯКЕ БУЛО СКАСОВАНЕ справа №369/6712/15-а за позовом Денисенка Ю. М. Тепер ХОЛОДНИЦЬКИЙ Н, І. ЗНОВУ ВІДМАЖЕ УСАТОВА бо він дуже цінний кадр для узаконенння безаконня.
відповісти (0)
Пристоличні князьки: журналісти показали статки голів сільських рад Київщини http://stopcor.org/pristolichni-knyazki-zhurnalist... також читайте ЗМІ розкрили подробиці таємного збагачення Олега Ляшка http://stopcor.org/zmi-rozkrili-podrobitsi-tayemno...
відповісти (0)
ДТП поблизу Боярки: винуватець аварії втік з місця події (ФОТО) http://mykyivregion.com.ua/2017/05/01/dtp-poblizu-... Автомобіль "Mazda 3" чорного кольору, рухаючись у напрямку міста Вишневе, підрізав "ŠKODA Octavia", внаслідок чого автомобіль винесло на зустрічну смугу та викинуло на відбійник http://mykyivregion.com.ua/2017/05/01/dtp-poblizu-...
. На "Mazda 3" чорного кольору їздить землевпорядник Софіївсько-Борщагівської сільської ради Якимаха Ольга Олександрівна, і їй по барабану всякі ПДР...
відповісти (0)
КУДА І ЯК АРМІЯ ВИКОРИСТОВУЄ КОШТИ. АБО ЧОМУ ВЛАДА ФІНАНСУЄ ОЛІГАРХІВ БУДІВЕЛЬНИКІВ. Нацгвардія купила житла під Києвом по 12 тисяч за квадрат, армія – по 14 тисяч
• 03.08.2015
• red
• Leave a comment
МВС та Міноборони проводять закупівлі житла поза «Вісником державних закупівель». Дані про свої закупівлі міліція оприлюднює у газеті «Авізо», армійці – у власній газеті «Народна армія». Також міністерства оприлюднюють дані на своїх сайтах. За даними сайту МВС, у вересні 2014 році провело один конкурс на придбання житла на вторинному ринку для працівників апарату МВС України. Переможцем було обрано ТОВ «Будівельна компанія «Міськбудінвест», яке належить Володимиру та Анатолію Дроботам (Володимир раніше був депутатом Київради від БЮТ, очолював підприємство «Труханів острів»). При цьому МВС не оприлюднило ні адреси придбаних квартир, ні їх загальну ціну, ні вартість квадратного метру, ні які ще пропозиції були на конкурсі. Аналогічно МВС приховало дані по закупівлі житла на вторинному ринку на конкурсі, який 21 липня 2015 року завершився перемогою ПП фірма «Нове житло» (засновник Тамара Гулая) і громадянки Тетяни Доріївни Кривобок, яка відома участю у розпилі землі у Софіївській Борщагівці. При цьому на сайті МВС оприлюднено дані про конкурс з придбання квартир на умовах пайової участі та на вторинному ринку для забезпечення житлом військовослужбовців Національної гвардії України від 30 червня 2015 року. У цьому випадку опубліковано часткові дані про придбане житло (невідомі адреси квартир).
Що і почому придбано Нацгвардією у червні-2015 Продавець житла
м. Харків (та населені пункти розташовані на відстані не більше 10 км. від міста) 1 квартира загальною площею 43,2 кв. м по 9 800,0 грн. за 1 кв. м загальної площі житла ТОВ «Консалт-буд 2011»
1 квартира загальною площею 58,0 кв. м по 10 700,0 грн. за 1 кв. м загальної площі житла ОК «ЖБК Дубки»
2 квартири загальною площею 97,0 кв. м по 9 800,0 грн. за 1 кв. м загальної площі житла ТОВ «Консалт-буд 2011»
2 квартири загальною площею 160,6 кв. м по 10 700,0 грн. за 1 кв. м загальної площі житла ОК «ЖБК Дубки»
3 квартири загальною площею 288,6 кв. м по 10 700,0 грн. за 1 кв. м загальної площі житла ОК «ЖБК Дубки»
м. Київ 18 квартир загальною площею 773,84 кв. м по 15 900,0 грн. за 1 кв. м загальної площі житла ТОВ «Житлоекономія»
25 квартир загальною площею 1670,69 кв. м по 15 900,0 грн. за 1 кв. м загальної площі житла ТОВ «Житлоекономія»
Київська область (Бориспільський, Броварський, Васильківський, Вишгородський, Києво-Святошинський, Обухівський райони) 7 квартир загальною площею 272,7 кв. м по 12 000,0 грн. за 1 кв. м загальної площі житла ФО Мількевич О. Ю. За даними сайту Міністерства оборони, у вересні 2014 року армія купила житло у 25 кілометровому радіусі від Києва. Відомо, що тоді були придбані квартири по 7 065 грн./м2 (з ПДВ) на загальну суму 15,641 млн грн. Тобто придбано понад 2 тис кв метрів житла. Квартири придбано у ТОВ «Укрбуд девелопмент» з групи Анатолія Войцеховського, організатора низки будівництв по Києву, по яких відкрито кримінальне провадження за самовільне будівництво й відмивання грошей. Також Міноборони відзвітувалось про угоду від 14 липня 2015 року з вищезгаданою по закупівлі МВС Тетяною Кривобок. Армійці придбали у неї 880 квадратних метрів житла на 12,23 млн грн. по 13 900 грн./м2 (без ПДВ). Адреси квартир знову ж таки не вказані, відомо лише, що Міноборони купувало житло у Київській області.
http://novostdnya.com/%D0%BD%D0%B0%D1%86%D0%B3%D0%...
Новость дня
відповісти (0)
Прокурор Київської області Євген Бондаренко закликає усіх громадян, які мають інформацію про корупційні дії посадовців, повідомляти про такі факти за телефоном «гарячої лінії» прокуратури – 21-66-682 (440) або на електронну скриньку moc.liamg@korplboveik.rokitna. Також для громадян діє телефон «гарячої лінії» для повідомлення про корупційні правопорушення з боку працівників прокуратури – 85-42-682 (440) і діє електронна скринька au.vog.pg@lboviyk.aicpurrok.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

«Ми проаналізували кількість перегляду сторінки прокуратури області та кількість телефонних дзвінків, які надійшли на «гарячу лінію». І маємо невтішні результати – громадяни не активно співпрацюють з правоохоронцями. Тож, я закликаю громадян негайно повідомляти органи прокуратури про відомі факти корупції» – повідомив Є. Бондаренко.

Очільник відомства наголосив, що жодне звернення не залишиться без уваги і на кожне виявлене правопорушення буде внесено відповідне до чинного законодавства реагування.

Наостанок прокурор зазначив, що боротьба з корупцією стане більш ефективнішою, якщо буде підтримка громадськості та її довіра до органів прокуратури.
http://k-z.com.ua/pravovoi-aktsent/34826-novoprizn...
відповісти (0)
В селі Гнатівка Києво-Святошинського району 09 лютого 2013 року відбувся мітинг присвячений 95 - річниці створення армії - Української народної республіки (УНР).
Організаторами були Чорні Запорожці, Українська республіканська партія (керівник Лук'яненко Левко Григорович), Організація українських націоналістів (ОУН). Не зважаючи на сильний сніг люди які прийшли на вшанування пам'яті доблесних вояків УНР були задоволені святкуванням річниці. Звучала патріотичні співи часів вояків УНР 1917 року.
відповісти (0)

Адміністрація сайту mistaUA висловлює подяку адміністратору сайту http://boyarka-city.com за надані матеріали

відповісти (0)