Мільйонер-доброволець захищає Україну на Донбасі зі зброєю в руках

02 серпня 2014 15:59 | Костянтинівка, Донецька область

Олександра Динько

Власник мережі швидкого харчування «Пузата хата» В’ячеслав Костянтинівський продає «Роллс-ройс», щоб допомогти пораненим. Про це він розповів Білоруській редакції Радіо Свобода.

Власник добре відомої і улюбленої білорусами мережі швидкого харчування «Пузата хата» В’ячеслав Костянтинівський став бійцем волонтерського батальйону і виставив на продаж свій «Роллс-ройс», щоб допомогти боротися з проросійськими сепаратистами на сході України.

В’ячеслав займається бізнесом разом із братом Олександром. У 2013 році журнал «Фокус» оцінив майно Костянтинівських у 355 мільйонів доларів і поставив їх на 44-те місце в рейтингу найбагатших людей України.

– Скільки коштує Ваш «Роллс-ройс»?

– Я вважаю, що 250 тисяч доларів, така на сьогодні його ринкова вартість. Люди дзвонять, питають про ціну. Як звичайно, купівля-продаж машини – це побутова історія. Сподіваюся, у найближчі дні продасться.

А чому Ви вирішили продати автомобіль і на що підуть ці гроші?

– Якщо треба щось терміново купити, то треба ж щось продати терміново, якщо грошей не вистачає. Для мене сьогодні «Роллс-ройс» – це марна річ. Продати хочеться насамперед його. А коли ми отримаємо гроші, то половина піде у військовий госпіталь для допомоги пораненим і їх сім’ям, а друга половина – на екіпіровку підрозділу.

В’ячеслав Костянтинівський був на обох Майдану: у 2004-му під час Помаранчевої революції і на останньому. Каже, що на Майдані «допомагали всі», і в цьому немає нічого незвичайного.

– Можливо, не кожній нормальній людині зрозуміло, чому такий великий бізнесмен, як Ви, йде на війну, ризикує своїм життям. Навіщо Ви це робите?


– Мене так батьки виховали. По-перше, я не хочу з України виїжджати. Не хочу в іншій країні жити, я це вже пробував. По-друге, розуміти, що ти сидиш в комфорті, поки люди за тебе воюють, мені здається, не дуже комфортно для чоловіка.

У мене, тим більше, є брат (Олександр Костянтинівський – ред.). Ми з ним довго сперечалися, тому що він також хотів їхати. У нас разом шість дітей. Я тому впевнений, що мій тил закритий: він моїми справами займається, діти в порядку. Тому мені це рішення було нескладно ухвалити.


– Ви були на Донбасі. Ви самі бачили, що відбувається? Звідки виник цей конфлікт?

– Ситуація абсолютно штучно створена. Я російськомовний, наприклад, киянин. Мені ніхто на Майдані жодного разу не висловив докору, що я російською розмовляю. І дитині зрозуміло, що російськомовному населенню нічого не загрожувало. І вся ця істерія штучно створена. Зрозуміло, що всі ці формуванні кимось фінансуються і забезпечуються зброєю. Комусь це вигідно.

– Що за люди йдуть у волонтерські батальйони?

– Я був тільки в одному батальйоні, збираюся поїхати знову. Люди різні, хороші, багато людей освічених, які мають свій невеликий бізнес. Великих бізнесменів я там не бачив. Обстановка для мене дуже комфортна, оскільки відносини такі нормальні чоловічі, дружні. Хоча є там і жінки-добровольці. У нас була медик-дівчина. Найрізноманітніші люди, але всі добровольці.

– Ви брали участь у бойових діях?

– Будь-яка людина, яка там на території знаходиться у формі з українським прапором і зброєю, вона вже бере участь. Просто є військові операції, тоді люди ставлять себе під серйозну небезпеку. Але в будь-який момент може бути бойове зіткнення навіть в спокійній зоні. Терористи нікуди не пішли. Вони сидять в лісі, в «зеленці». Якщо їх навіть немає на центральній площі міста, то вони недалеко. Вони можуть днем бути в цивільному одязі, а ввечері взяти гранатомет і вистрілити в машину. Але, звичайно, я збираюся повернутися.


Або Ви підготовлені для бойових дій? Були в армії?

– Я був в армії, а перед тим, як поїхати в батальйон, проходив спеціальну підготовку. У нас була група, яка називалася «Київ-центр». Ми починали з того, що протидіяли мародерству після Майдану. Група інтенсивно тренувалася весь цей час. І сьогодні хлопці готові до виконання різних завдань.

Останній раз я був у батальйоні десять днів. Батальйон повернули на ротацію, і мені було зрозуміло, що потрібно дообладнатися, знайти те, чого не вистачає, щоб наші дії були більш ефективними. Потрібні і тепловізори, і нічні приціли, і багато інших речей. Тому я використовував той час, коли батальйон повернувся на ротацію, щоб повернутися і знайти ще гроші, купити все необхідне і знову повернутися назад.

Як місцеве населення ставиться до бійців добровольчих батальйонів?

– У Слов’янську, наприклад, на вулицях спочатку зовсім не було людей. З кожним днем їх з’являлося все більше і більше. Там є центральна площа – єдине місце, де можна телефон зарядити та інтернет є. Тому люди туди збираються. Ми з людьми говорили. Багато приносить щось, хочуть пригостити, добре ставляться. Але є люди, які дуже негативно ставляться. Це такого «радянського», так скажемо, віку люди. Подобається це не всім.

– Російська пропаганда часто говорить, що українське військо погано підготовлене. Ви бачили все своїми очима – яка ваша думка?

– Звичайно, є різні випадки. Це війна. Армія розвалювалася більше двох десятків років. Вона раптово не може стати боєздатною і оновленою. Багато чого не вистачає. І техніка стара, і багато людей не мають достатнього досвіду. Але це компенсується тим, що люди хочуть навчитися. І у них є бойовий дух. Фактично українське військо формується сьогодні.

– Як Ви оцінюєте дії президента Порошенко в перебігу антитерористичної операції?

– Мені важко судити, тому що я знаю, що якщо людина бере на себе відповідальність, то його легко критикувати, особливо в такий момент, коли таке відбувається в країні. Це несолодка робота, як мені здається. Але я глибоко всього не знаю. Сьогодні або можна критикувати, або самому щось робити. Я вважаю, що якщо всі почнуть щось робити, все зміниться.

– Ми в Білорусі з болем стежимо за тим, що відбувається в Україні, але, звичайно, проектуємо на свою ситуацію. У нас бізнесмени, тим більше такого масштабу, не наважуються підтримувати людей, які прагнуть до змін. Що, на Вашу думку, потрібно зробити, щоб це змінилося?

– Я думаю, що, може, в Білорусі люди роблять це не так явно. Бізнес не може цього не підтримувати, оскільки для розвитку бізнесу потрібні зовсім інші відносини в державі між бізнесом і владою. В Україні, особливо останній Майдан – це був вже крайній пункт. По-іншому вже неможливо було до цього ставитися. Країна йшла в нікуди, і бізнес це, насамперед, розумів. Це принизливо, коли тебе відверто грабують. Корупція у всіх країнах є – десь більше, десь менше. Але такого відвертого грабунку, погроз людям і приниженого стану людей і бізнесу ніколи в Україні не було, як це сталося при Януковичу. Тому це вилилося і в більш масові протести. І потужну підтримку з боку бізнесу. Далі не було вже куди йти.

02.08.2014 15:59
Буржуина боится за свои капиталы, вот и пошел против народа. В то время, как он на Ролс-Ройсе катался, народ в шахтах коряжился, учителя гроши получали, а дети хер знает чем питались, в его же "Пузатых хатах" тоже загранично-буржуйскими харчами-модификатами за тридорого людей травили, а теперь он герой-хренов. ФАШИСТ сука!
відповісти (0)
Останні новини «Суспільство» найближчих населених пунктів
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