Ворожки, цілителі

оновлено 19 липня 2024 12:01 | Львів, Львівська область
Привіт всім користувачам форуму Звертаюсь до вас можливо хтось знає і доможе. У Львові на вулиці Городоцькій 243 або 245 гадає на картах таро жінка звати її Оксана, я відвідувала її років 5 назад, і зараз дуже потрібно але загубила її контакти, можливо хтось в неї був і дасть номер її телефону, або точну адресу. Вона не робить реклами в інтернеті, має багато людей. Пишіть на пошту moc.liamg@61anisimanilop або в приватні повідомлення. Буду дуже вдячна за допомогу
19.07.2024 12:01
Підкажіть будь ласка хто звертався на. Вул,Городоцька 122 до Валентини фізично
відповісти (0)
Доброго дня. Хто має контакти Баби Зої з Нового Милятина. Був в неї в 2013 р. Дивилася на картах, казала правду. Все зараз збувається. Оплата скільки дастиш.
відповісти (0)
Порадьте сильну ворожку
відповісти (0)
Хто знає Мирославу з Газової.Що можете сказати про неї?
відповісти (1)
Якщо серйозно, то попри хвалебні відгуки про тарологів, гадалок та знахарок є шахраї, які просто видурюють гроші, зокрема розповідають, що вас зурочили, тому ви маєте ще десять разів прийти по розклад і пройти ритуал за гроші. Але шахраї є усюди — серед лікарів, психологів, інших фахівців. Просто про це менше говорять. Проаналізувавши відгуки в соцмережах я задав спеціалістам по три однакових запитання, що зачіпали різні сфери мого життя. Варто зауважити, що єдина, хто мене насправді вразив, найпрофесійніша зі всіх, до кого я звернувся - це Тамара. Адже має чіткий прейскурант на таро - 1000 грн, а також сумлінно надає послуги, які обіцяла. Не буду заперечувати схожість таких "сеансів" із відвідування психотерапевта. Як не крути, тут принцип схожий. Ти приходиш, платиш гроші за конфіденційне спілкування, а потім ділишся переживаннями. Такі конструкції допомагають глянути на речі під іншим кутом. Теж важливо, що після спілкування з Тамарою справді було відчуття, що жінка зчитує мої думки, витягує на зовні все потаємне. При виборі клієнтів керується внутрішніми відчуттями. Працює тільки онлайн і вказує все, що потрібне для цього: ім'я, фото, дата народження тих, на кого гадаємо, а також скрін здійснення оплати. Надсилає таро розклад якій триває понад годину. Після такого розкладу в мене не залишилося жодного запитання, все чітко і по суті. Працює здебільшого з тими, хто страждає від «порчі». Проводить енергетичні чистки будь якого негативу оловом, свинцем , зливає на віск. Не береться лікувати онкозахворювання та ще окремі недуги, які можна «перебрати» на себе. Кому цікаво, напишіть їй  повідомлення на WhatsApp/Viber 716181266083+, бо на дзвінки не відповідає. Заможні і бідніші, люди при посадах і прості їдуть до неї з усіх куточків країни, нікому не відмовляє. По п’ять-шість машин іноді стоїть біля хати жінки. А ще вона може зцілювати, читаючи замовляння та зливаючи по фотографії . Одному одразу допомагає, декому доводиться звертатися до жінки кілька разів.
Коли мені робила зливання оловом та читала замовляння я майже свідомість не втратив. Але це її не зупинило, продовжувала свою справу далі. І молилася вголос. Каже, що знання перейняла від відомої відьми з Дніпропетровщини. Та її навчила замовлянь, якими зцілювала людей. Але наказала не практикувати, поки не набереться життєвої мудрості.
Знімати "порчу", замовляти хвороби у дітей, допомогати людям почала десять років тому. Особисто я вражений тим, що мої сподівання здійснюються.  Результатами її роботи я вражений, шкодую, що раніше контактів її не знайшов. Людина світла, щира, добра. Всім, кому необхідна їх допомога  раджу звертатися.
відповісти (0)
Доброго дня 5-6 років назад у місті Львів відвідували бабку знахарку,цілительку незнаю як правильно назвати але суть в тому що зняла порчу на смерть район якщо правильно пам'ятаю біля Сихова(не точно) пам'ятаю що проїжджали під мостом був там гаражний кооператив жінка що це робила на вигляд років 55-60 була може хто знає хто вона де знаходиться треба терміново дуууже район сихова обїздили весь.може хто чув пронеї чи знає був у неї дати знати адресу,дякую.
відповісти (0)
Хтось звертався до Оксани Маленюк?
відповісти (0)
Доброго дня,вона переїхала в район Наукової
Тел. 8953922790 Оксана
відповісти (1)
Це ви себе рекламуєте? )
відповісти (0)
Хто знає Контакти. Світлана. Багряного. 32. Або когось. Дійсно сильного. Не за Суми. Космос
відповісти (0)
Доброї години.
Можливо хтось знає відповідь на моє питання.
По тракті Глинянського зразу за заправкою по дорозі у низ з лівої сторони жила одна бабця гадалка , їй біля 100 років. Тільки зараз вона кудись переїхала... Можливо хтось знає куди. Вона одна із найсильніших з ким мене зводило життя.
Буду вдячний за відповідь.
відповісти (0)
Нормальна Людина. Небуде погрожувати. Заставляти Страхати. Ті що онлайн. Тільки гроші зірвати. Як не на ритуал то на діагностику. 500 / 800 / 1000 а потім ще з 10000 бо все погано
відповісти (0)
Є такий мольфар. Василь. Робить діагностику. По фото потім. Страхає. Що треба відробляти. Якщо незгоден. Страхає. Наслати. Порчу. Івсе таке. Ціни. Називає. 8/10 тис гривень
відповісти (0)
Всіх. Одна тема. Вам треба відробляти. З вас грошей. Нехочу на матеріали. 10000 2 тижні. Все буде добре Тільки онлайн вже замовляю.
відповісти (0)
Хто чув про жінку. З Оброшино. Зливає. На воску. Кажуть говорить як є. Живе приблизно. В кінці. Як поворот на пустити.
відповісти (0)
Катя Городоцька 269. То піздєц. В прямому. Смислі. 500 прийом. Лиє віск три рази. За прийом. Говорить. Ще прийти. Після 4/5 прийомів. Каже якось тай буде. ефекту. 0
відповісти (0)
Все всіх супер заплати 500 / 800 за діагностику. І ми знайдемо кучу поробленого і 10000 відробимо. Хочаб хтось сказав правду. І зробив діагностику. Хто скільки дасть а не страхав. Що все так що завтра помреш. Відробляти вже. Матеріали. Замовляти вже то слів. Нема.
відповісти (0)
Таролог 2802476590 Відповіді на запитання. Звертайтесь за допомогою
відповісти (0)
Хто знає. Наталку. Вул Любінська102. . Як на аеропорт. Перехрестя. Виговського. Любінська. Номер. Тел як до неї. Потрапити або когось. Дійсно. Сильного.
відповісти (2)
Добрий день. Також цікавлять її контакти. Вона переїхала в інше місце. Якщо вдасться Вам швидше знайти поділіться. Дякую
відповісти (1)
Добрий день.Чи знайшли контакти?
відповісти (0)
Задача. Ворожок. Шарлатанів. Розказати. Як все. Погано. Настрахати. І витягнути побільше. Грошей от і вся. Допомога. Ті що реально помагають немають. Ні цін конкретних. Ні сум. Захмарних. А ті що онлайн то взалі. Єресь.
відповісти (1)
Так,то правда,я два з половиною роки тому,натрапила на сайт такої собі Алли, з гарним веб дизайном,приймає і живе у Львові в звичайній двокімнатній квартирі,на вул Плугова 2а,то бічна вул І.Мазепи,ззовні схожа на циганку,то вона почала мені про порчі розказувати і що треба негайно знімати і то коштує 6тис грн. Шахрайка вона,не ведіться на неї.
відповісти (0)
Хтось знає когось з вулиці Скляної? Сказали, що там є людина, яка знімає порчі, але контактів і тому подібного нічого немаю
відповісти (0)
Вул Багряного 32. Жінка. Світлана. Хто має. Контакти. Дуже хороша.
відповісти (0)
Хто може. Порадити жінку. Яка робить. Розклади. І говорить правду. Ане страхає. Як все погано А потім. Називає. Суми. В 10 тис і більше. Щоб відробити. Львів. Дуже. Треба.
відповісти (2)
Я можу порадити, перевірила особисто на собі.
відповісти (1)
Добрий день! Скиньте мені, будь ласка, номер, адресу
відповісти (0)
Доброго вечора) Хтось знає когось, хто може повернути людину? З власним досвідом... Буду дуже вдячний за контакти
відповісти (0)
Доброго дня. Колись давно був новому милятині в бабки. Вона зливала яйця і дивилася на картах. Може хтось має її контакти. І чи взагалі вона ще жива?
відповісти (0)
28 27 213 (79) 0
Світлана. Приймає. Не всіх. Дорога. Але говорить чітко. Ясно.
відповісти (5)
Де її можна знайти??
відповісти (0)
Що маєте на увазі дорога? Скільки вона бере?
відповісти (0)
Яка ціна у неї?
відповісти (2)
Там нема. Ціни. Хто скільки. Дасть
відповісти (1)
Останні теми форуму найближчих населених пунктів
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