Гадалки, целители

оновлено 29 березня 2023 15:24 | Київ
Киев, Святошинский район, ул. Якуба Коласа, Лариса Леонидовна, молитвами делает чудеса, напишите контакты, у кого они есть
29.03.2023 15:24
Не так давно по совету с одного из форумов обращалась к ясновидящей. Она вернула мне человека без которого я жизни своей не вижу, моего любимого мужа! И вот настал тот день когда он вернулся. Я убедилась , что сама этого не достигла бы , с помощью Янины его отношения ко мне изменилось , не смотря на то что он вернулся у нас очень изменились отношения, изменилась не только я но и он. Янина профессионал своего дела! По любым вопросам обращайтесь к ясновидящей Янине 273733469083+ viber\whatsapp
відповісти (1)
Вы когда пишите рекомендасьон, вы хоть текст немного оживляйте, а то шаблонная реклама себя или знакомой и это видно
відповісти (0)
Посоветуйте человека который принимает дома и может решить вопрос.А не эти дистанции.токо деньгам горе.мошенники одни.
Это мой номер .буду благодарен за информацию.7206383660
відповісти (0)
Доброї ночі. Хтось щось може сказати за Романа з Києва, який займається вичитками ?
відповісти (0)
Доброго вечора.Порадьте будь-ласка якусь бабусю чи знахарку,яка приймає недалеко від Києва чи в Києві і не за всі гроші в світі.І яка реально допомагає в проблемі з вагітністю.
відповісти (0)
Елена 12 37 856 69 083
Мені допомогла і Вам допоможе
відповісти (2)
та фу, шарлатанка
відповісти (0)
Шарлатанка
відповісти (0)
цей сайт блокує чесні відгуки, тут лише проплачені шарлатани, шукайте на інших форумах. НАйкращі знаходяться в києві, і можуть приймати по телефону. Не беріть гріх на дущу і не звертайтесь до гадалок, які користуюються картами або таро, або ще якимось шахрайськими методами. Це вам не допоможе. Шукайте людину від Бога, яка нічим не користується, а зчитує біополе і допомагає. Шукайте ясновидицю! або екстрасенса! Перевіряйте обовязково цю людину в інстаграм або фейсбук
відповісти (0)
Девочки, подскажите пожалуйста.
Я разложила на молодого человека после расставания, на его чувства.
Выпала карты рыцаря мечей, десятка мечей и колесница.
відповісти (2)
За ним скоро приедет опергрупа,офицер и десять бойцов. Плюс в том что без собак.
відповісти (1)
Конфлікт який призведе до неминучого розриву спілкування й стане перемогою для себе самої
відповісти (0)
Три місяці, як пройшло з моєї проблеми! 45000 грн потрачено. Під почуттями, коли "плачеш", готовий на все. Не вірте написаному, шукайте десь там... (я не знайшов). Знайти дуже важко. Не ведіться на ці всі розкази. Бережіть себе! А ті, хто просто розводять, нехай будуть проклятими!
відповісти (2)
Одного не розумію, як люди легко розтаються з такими чималими грошима, для всіх скажу, якщо з перший хвилин спілкування вам починають оголошувати про необхідність сплатити, не продовжуйте з цими людьми спілкування, якщо дійсно людина має здібності допомогти то вона перш за все відчує проблему і допоможе, а все інши це після результату
відповісти (1)
Де ж знайти таку людину?
відповісти (0)
Добрый день. Подскажите, кто-то обращался к Александру Контанистову? Что скажете о нем?
відповісти (2)
Обыкновенный и стандартный шарлатан
відповісти (0)
Доброго дня,зверталися мої знайомі нічим не допоміг,розцінки космічні результату 0.На запитання чому немає змін каже що не дотримувалися правил ,одним словом несе брєд,нерекомендую.
відповісти (0)
Шановні добродії, прошу вашої допомоги у вашому досвіді зустрічі з людьми, що є екстрасенсами. Мені здається, що маю дар цілительства та лікування за рахунок власної енергетики, неодноразово забирав біль у людей, захворювання і навіть тяжкі хвороби, при чому, ті які проходили швидко і не залишаючи побічних наслідків. В мене бабуся була цілителькою і допомагала людям. Але моя проблема в тому, що я не знаю, як це працює, і як з себе потім скидувати, взяту на себе хворобу чи біль, бо після контакту маю погане самопочуття. Тому прошу всіх, хто дійсно мав позитивний досвід саме з цілителями, мені порекомдувати когось у вчителі. Ціково, що по життю мав дуже багато різних захоплень і напрямів діяльності, але наче все не те, можливо саме допомога людям є моїм покликанням. Дякую всім хто приділив увагу моєму зверненні і нехай доля вас береже.
відповісти (1)
Доброго вечора, як з Вами звязатися?
відповісти (0)
Добрий день.
Зараз у більшості ворожок, ясновидців та тарологів є проблеми із залученням клієнтів.
Хто я і звідки у мене така інформація?
Мене звати Сергій.
Я займаюся просуванням езотеричних послуг по Україні та за кордоном.
У мене для вас є готова модель із залучення клієнтів.
Хочете отримувати від 8 нових клієнтів на день? Пишіть мені «так» у Тelegram https://t.me/shkrabets або на пошту moc.liamg@au.pp.stebarkhs
Я поставлю кілька запитань і підберу для Вас найефективніший варіант.
Всім новим клієнтам дарую 10000 грн. на рекламу у пошуку Google!
Результати тих, хто вже скористався моїми послугами можна подивитися тут: https:// shkrabets.pp.ua /
відповісти (1)
огонь
відповісти (0)
Добрий день! Чи знає хтось гадалку Єфросинію з Києва?
відповісти (0)
Добрий день! Тут пишуть тільки самі за себе. Реального коментаря тут нема. Мій досвід: Орися 3941 700 39 083+, шарлатанка ще та. Перекинув 11000 грн, три дні поспілкувалася і все. Нічого не робила і навіть не збиралася. Ліля 6845 508 36 083+. Кинув 11000 грн (з 18000), нічого не робила і не збиралася. На прохання повернути хоча б половину грошей, відповідь не можу, я все купила (це пів церкви можна скупитися). Можливо цим коментарієм, я допоможу комусь не бути просто кинутим на гроші. (Якщо потрібні підтвердження, пишіть в особисті, покажу переписки). Будьте обережні. Нехай Бог оберігає від шахраїв, їм це все повернеться!
відповісти (2)
Да ,шарлатаны.меняют номер телефона меняют имя и карту.
Личного приема нет.это уже о чём-то говорит.
И все потомстваные гадалки в 25 лет.
Смешно.
відповісти (0)
Доброго дня. Так вам вдалося знайти когось??
відповісти (0)
На сегодняшний день большое количество людей не может избавиться от разного рода заболеваний попадая при этом в замкнутый круг.
Люди впадая в отчаяние тратят порой последние деньги на медикаменты от которых во многих случаях нет результата, а в дополнение от большого количества различных препаратов происходит медикаментозная интоксикация и в большинстве случаев это сугубо отражается на уже и без того изрядно пошатнувшемся здоровье.
Меня зовут Добрянский Богдан Олегович и я уже не первый год занимаясь биоэнергоинформационным восстановлением организма, то есть провожу оздоровительные сеансы которые восстанавливают целостность организма человека.
Благодаря своему личному опыту и практике работы с людьми, я понял для себя, что в большинстве случаев первопричины наших нарушений скрываться в тонкоматериальных структурах человека, то есть в нарушении глубинных слоев наших энергоинформационных структур, а только в следствии этих нарушений начинают появляться сбои в нервной, а далее в эндокринной системе организма человека, что влечет за собой порой катастрофические последствия. По этому никакие медикаменты не способны устранить первопричины нарушений и соответственно невозможно помочь человеку.
Я помог многим людям избавиться от абсолютно разного рода нарушений, что подтверждают многочисленные отзывы людей с которыми можно ознакомится на моем сайте по ссылке ниже или же в моем сообществе в вайбере.
Если опираться на мой многолетний опыт, то я уверен, что биоэнергоинформационными методами можно помочь каждому человеку выйти из замкнутого круга и начать жить полноценной жизнью. Свои оздоровительные сеансы я провожу как при личной встрече, так же и на расстоянии по видеосвязи.
Для подробного обсуждения деталей и записи на оздоровительные сеансы пишите или звоните по номеру 531014205083+ Viber, Telegram, Whatsapp.

Приглашаю на свой сайт: https://www.bioenerget.online/

Отзывы из моего сообщества в Вайбере. Присоединяйтесь по ссылке.
Заходите в "БИОЭНЕРГЕТИКА" в Viber: https://invite.viber.com/?g2=AQB3vd7HrO0XEk1awuRwt...
Эта ссылка на мою группу в Вайбере, которую я создал для того чтобы люди могли писать отзывы о моих сеансах. В ней находятся люди, которые уже проходили мои сеансы, а так же, те кто интересуется таким способом восстановления целостности человека.

https://t.me/PROSNIS_RAZVIVAISA
Приглашаю на свой телеграмм канал чтоб быть всегда на одной информационной волне.
https://www.facebook.com/groups/573286937858974/?r...

Присоединяйтесь к моей группе в Фейсбуке
https://youtube.com/channel/UC_9tERHGwyKiG7DGswjAO...
Помогите развитию Ютуб канала, подпишитесь пожалуйста. Заранее благодарен!
відповісти (0)
Добрий день! Підкажіть будь ласка телефон або адрес сильного біоенергетика Юлії Дмитрівни. Вона живе під Києвом.
відповісти (1)
В якому селі під Києвом?
відповісти (0)
Добрый вечер .
Такой вопрос у кого есть контакти гадалки
Она принимала ДЕТСКАЯ ПОЛИКЛИНИКА №4 СВЯТОШИНСКОГО Р-НА .
Буду благодарна.
Но это было давно.
відповісти (4)
Нашли ?
відповісти (0)
А сбылось ли ее гадание?
відповісти (0)
відповісти (1)
Как её зовут ?
відповісти (0)
Добрий ранок, чергова шарлатанка 5777229050, Екатерина, гарний психолог, скаже те, що хочете почути, гадання не збуваються, на питання чому, каже, що змінилася ситуація, захист нульовий.
відповісти (0)
Останні теми форуму міста Київ
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
більше ▼
Останні теми форуму найближчих населених пунктів
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
більше ▼