Сайт міста Христинівка

карта Христинівка
Область: Черкаська область
Район: Уманський район
Місто: Христинівка
Населення: 11528 осіб
Щільність населення: 1441 осіб/кв. км.
Поштовий індекс: 20000
Телефонний код: +380 4745
Координати: 48°48'46″ пн. ш. 29°58'09″ сх. д.
Висота над рівнем моря: 248 м.
Площа: 8 кв. км.
Рік заснування: 1574 р.
День міста: 06 жовтня (2024 р.)
Колишня назва: Христиногород

Міська рада

Адреса: вул. Леніна, 30
Телефон: 2-22-66
Факс: 2-25-20
Історія активності
Kolesnikivan
Реєстрація
Опубліковано 2 тижня тому
Yra
Опубліковано 3 тижня тому: Yra
Григорій
Реєстрація
Опубліковано 1 місяць тому
Валентина
Реєстрація
Опубліковано 1 місяць тому
Іван
Опубліковано 1 місяць тому: Іван
Borpfu
Реєстрація
Опубліковано 1 місяць тому
Христинівка
Опубліковано 1 місяць тому
відвідував(-ла)
Дмитрий
Реєстрація
Опубліковано 3 місяці тому
СергійСергій
Опубліковано 4 місяці тому: Сергій
Сергій
Реєстрація
Опубліковано 4 місяці тому
bnBndml2Z2wucHZnbD02MzJfIyRfU0VHSCskJCQxNTY3ZDdjMzZmMTUyMGE4NWEyZWVlYTZhNjE3NjE1YQ==
До уваги платників податків Христинівського району!!!
27 числа останній день сплати зобовязань по податках та зборах. Не забувайте про свій обовязок перед державою!!!

Христинівська МДПІ
відповісти (0)
Все нове потребує навчання та звички – податкова навчатиме підприємців працювати із електронною касовою стрічкою

Фахівці Христинівської МДПІ в рамках програми інформування ДПС України, проведуть низку навчальних семінарів із електронного звітування за допомогою касової техніки. На ці заходи будуть запрошені підприємці, які використовують реєстратори розрахункових операцій у своїй роботі, а також виробники обладнання, сервісні організації, що обслуговують касові апарати.
Нагадуємо, що з 1 січня 2013 року впроваджується електронна контрольна стрічка реєстраторів розрахункових операцій. На цій стрічці в пам’яті касового апарату або модему, який до нього приєднаний, формуватимуться копії розрахункових документів і фіскальних звітів. Один раз на добу цей звіт автоматично передаватиметься до серверу обробки інформації ДПС.
За оцінками фахівців податкової служби, такий формат моніторингу призведе до значного скорочення податкових перевірок – розбіжності між поданою звітністю та первинною документацією виявлятимуться дистанційно та заздалегідь.
Самі ж первинні документи відтепер зберігатимуться в електронному вигляді, а не на паперовій стрічці, що знімає з платників клопоти зі зберігання цих відомостей.
Зустрічі із підприємцями триватимуть на протязі грудня 2012 року, і всі аспекти нових правил, що турбують підприємців, будуть детально обговорені.
Крім того, у податковій запевнили, що платникам дадуть півроку на адаптацію до нових вимог законодавства – протягом першого півріччя 2013 року ДПС України не буде застосовувати штрафні санкції до користувачів касових апаратів за неподання такої звітності в електронній формі.
Довідково: зустрічі із підприємцями на рівні Черкаської ОДПС відбудеться 21 грудні 2012 року. За додатковою інформацією про час та місце проведення зустрічі просимо усіх бажаючих звертатися до Христинівською МДПІ за тел. 2-34-96.
Христинівська МДПІ
відповісти (0)
14 грудня відбувся брифінг за участі першого заступника начальника Христинівської МДПІ Сергія Петровича Головчнка з представниками галузі «Торгівлі» Христинівського району

Присутніх поінформовано, що за січень-листопад 2012 року до бюджету Христинівського району надійшло 52316,9 тис. грн., що на 11554,9 тис. грн. більше до відповідного періоду минулого року, в тому числі до Державного бюджету – 7638,7 тис. гривень. При чому, підприємствами та підприємцями, що працюють в торгівельній сфері забезпечено 1723,6 тис. грн., що становить 3,3 відсотки від усіх надходжень.
Сергій Петрович довів до відома присутніх інформацію про новий он-лайн сервіс для підприємців – «Податковий асистент», що допоможе платникам уникати перевірок та штрафів за ризикові звіти. На постійній основі, через Інтернет ДПСУ повідомлятиме платників про податкові ризики, які податківці виявляють під час моніторингу їх господарської діяльності.
Листування буде індивідуальним та повністю конфіденційним. При цьому податкова пропонуватиме підприємцям самостійно усунути недоліки до офіційного подання звітності. Скористатися сервісом „Податковий асистент” зможуть ті платники, які надсилають звітність до органів ДПС в електронному вигляді.
Ще однією новацією, зазначив Головсченко С. П., є запровадження РРО з контрольною стрічкою в електронній формі та дистанційне подання звітності до органів ДПС. Вказаний сервіс значно спростить для платників процес формування та надання звітності, оскільки звітність формується автоматично. Він зменшить витрати платників на друкування та зберігання контрольних стрічок, знизить корупційні ризики за рахунок зменшення прямого спілкування представників бізнесу зі співробітниками податкової служби. Крім того, надасть можливість скоротити кількість перевірок суб’єктів господарювання за рахунок застосування дистанційного контролю.
Також Сергій Петрович наголосив про дію Акредитованого центру сертифікації ключів, який надає можливість платникам податків безкоштовно отримувати ключі електронних цифрових підписів та про сервіс «Пульс податкової», а саме номер тел. 70-00-482 (440) та на який можна зателефонувати у разі виникнення труднощів у спілкуванні платників із посадовими особами податкової служби.
Христинівська МДПІ
відповісти (0)

Приємні моменти кропіткої роботи

7 грудня в сесійній залі Будинку рад відбулись урочисті збори з нагоди професійного свята - Дня місцевого самоврядування. Захід зібрав представницьку еліту району – депутатів місцевих рад всіх рівнів, голів міської, селищної та сільських рад, представників територіальних громад району, ветеранів органів місцевого самоврядування району та громадськість.

З вітальним словом до представницької влади звернулася очільнця Христинівської МДПІ Наталія Міняйло.

- День місцевого самоврядування стоїть в ряду дат пов’язаних із здобуттям україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі. Але в моєму баченні, у межах району місцеве самоврядування в дії – це відремонтовані дороги, поновлене вуличне освітлення, відремонтовані ФАПи, дитячі садочки, школи, гарний благоустрій населених пунктів, задоволені та усміхнені обличчя сільських жителів. І все це щоденна кропітка робота, ваші будні, де застосовується весь досвід, розум, вкладається серце і душа, -- зазначила Наталія Василівна.

Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з громадою, вдається вирішувати чимало непростих питань, реалізовувати багато перспективних планів та задумів. Тільки в цьому році ми (не без вашої допомоги) відкрили Центр обслуговування платників податків при Христинівській МДПІ, залучили до переходу не електронне звітування більше 150 платників податків, провели ряд виїздів «Швидкої податкової допомоги», активно брали участь у операції «Урожай», збезпечили понаднормово 2200,7 тис. грн. плати за землю та інше. Тож нехай цей урочистий день додасть усім Вам сил і наснаги на добрі справи задля добра і благополуччя нашого народу

Найкращі побажання колегам висловив міський голова Микола Наконечний. Від імені голів місцевих рад виступила голова територіальної громади с. Орадівка Надія Кормільцева. Також винуватців свята привітали депутат обласної ради Микола Плужник, керівники інших органів виконавчої влади району та побажали всім, кому люди довірили свій захист прав і свобод, здоров’я, успіхів та процвітання.

Хрстинівська МДПІ

відповісти (0)

В найближчому майбутньому декларуватимуть усі!

За словами голови податкової служби Олександра Клименка, загальне декларування доходів є дуже важливим елементом і стимулом легалізації не тільки зарплат, але і підприємницької діяльності в цілому.

Крім того, загальне декларування, в разі його правильної реалізації, може стати ефективним методом боротьби з корупцією і нелегальними доходами. Втіленням наступного сприяє рівень інформатизації органів ДПС України, перехід до електронного документообігу та створення мережі сервісних центрів на базі кожної ДПІ. Клименко зазначив, що необхідно вирішити проблему мотивації громадян, показавши їм вигоди добровільної сплати податків.

"Мова йде про забезпечення виконання принципу соціальної справедливості. Громадяни мають бути впевнені в тому, що і показувати реальні доходи, і декларувати майно будуть всі платники податків, у тому числі держчиновники і заможні українці. Як один з варіантів, ми розглядаємо можливість добровільної офіційної легалізації капіталів, щоб підвести нульову межу, створити відправну точку для подальших детінізаційних процесів", - повідомив він.

За словами Клименка, податкова в ході підготовки своїх пропозицій досконально вивчила світовий досвід, а також залучила до роботи над цим питанням одну з провідних світових аудиторських компаній і її міжнародних експертів-консультантів у податковій сфері.

Глава ДПС запевнив, що загальне декларування буде вводитися без поспіху і авралу - таку масштабну реформу краще впроваджувати поетапно, протягом декількох років.

Христинівська МДПІ за матеріалами Прес – центру ДПС України

відповісти (0)

«Правду» не приховаєш

Бізнесу більше заважає складність звітності, ніж рівень податків. На перше скаржаться 20 % опитаних, - повідомляє ДПС України, - на друге - менше ніж десять. Аби допомогти підприємцям громадська організація Асоціація платників податків заснувала спеціалізоване видання – "Податкова правда" журнал на допомогу Вашому бізнесу.

Свіжі рішення з проблем оподаткування, незаангажована позиція, роз'яснення Податкового кодексу, практичні рекомендації щодо захисту Ваших інтересів, конкретні відповіді на нагальні запитання; покрокові інструкції, безкоштовні додатки. Передплатити журнал можна:

- у будь-якому відділенні Укрпошти (передплатний індекс: 89585);

- через редакцію за телефоном 10-91-153 (440);

- на сайті appu.org.ua

Христинівська МДПІ

відповісти (0)

Новації податкового законодавства стосовно збору за першу реєстрацію транспортних засобів

Христинівська МДПІ повідомляє, що Законом України від 02.10.2012 №5413-VI внесено зміни до Податкового кодексу України та удосконалено порядок оподаткування при відчуженні транспортних засобів. Так, згідно внесених змін, з 1 січня 2013 року дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, не підлягає оподаткуванню (діючий порядок передбачає сплату податку з такого доходу за ставкою 1%). Дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року двох та більше об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, підлягає оподаткуванню за ставкою 5%.

Дохід від продажу транспортних засобів, визначатиметься виходячи з ціни, зазначеної у договорі купівлі-продажу (міни), але не нижче середньоринкової вартості відповідного транспортного засобу або не нижче його оціночної вартості.

На відміну від діючого порядку (дохід визначається виходячи з його оціночної вартості), платнику податків надано право самостійно обрати один із способів визначення вартості відчужуваного майна, а саме: або використати оціночну вартість, або використати середньоринкову вартість. Крім цього, Законом №5413 внесено зміни до Декрету про державне мито та значно зменшено ставки державного мита за посвідчення договорів відчуження транспортних засобів: 17 грн. – при відчуженні дітям, одному з подружжя, батькам та 85 грн. – при відчуженні іншим особам. Зазначені зміни щодо справляння державного мита наберуть чинності з 04.12.2012р.

Христинівська МДПІ

відповісти (0)

Податковими агентами Христинівщини перераховано левову частку податків

Більше 30 млн. грн. за 10 місяців 2012 року по Христинівському району надійшло податків від фізичних осіб. Це найвагоміший податок, адже його частка у надходженнях місцевих бюджетів складає 65,6 відсотків. Завдяки підприємствам залізниці забезпечено 11,2 млн. грн.(37,5%) податку з доходів фізичних осіб, 7,7 млн. грн. (25,6%) сплатив сільськогосподарський сектор, державними та приватними підприємствами сплачено іншу суму, але слід відмітити Христинівський відділ освіти (2,6 млн. грн.) та Христинівську центральну районну лікарню (1,3 млн. грн.)

Ріст до минулого року забезпечено на 4,7%, відповідно станом на 01.11.2012р. надійшло цього податку на 1,4 млн. грн. більше.

Результатом надходжень залишається кропітка робота органів податкової служби району у напрямку ліквідації заборгованості при виплаті заробітної плати та підвищення її рівня, а також недопущення її виплати у розмірах, менших за законодавчо встановлений рівень. З цією метою керівників підприємств запрошують на засідання постійно діючої комісії, до складу яких входять керівники органів місцевого самоврядування, податкової інспекції, управління праці і соціального захисту населення, пенсійного фонду, інших гілок місцевої влади. За 2012 рік на засіданнях даної комісії заслухано представників 30 підприємств. У складі робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення працівниками інспекції здійснено 12 рейдів та проведено 92 перевірок, з них встановлено порушення в 32 підприємствах району всіх форм власності. В результаті проведених співбесід з суб’єктами господарювання, ними укладено 30 договорів із найманими працівниками. До бюджету додатково надійшло податку з доходів фізичних осіб в сумі 22,4 тис. грн. «Аналогічна робота проводиться також і з підприємствами, які виплачують заробітну плату у розмірах, що не відповідають рівню, встановленому чинним законодавством, - зазначив перший заступник начальника Христинівської МДПІ Сергій Головченко. - У результаті до бюджету додатково надійшло 6,4 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб».

Сергій Головченко підкреслив, що питання повноти та своєчасності сплати коштів до бюджету важливо розглядати у тісній взаємодії з показником добровільності сплати. І той факт, що 99,9% податку з доходів фізичних осіб у районі сплачуються добровільно – є не менш вагомим досягненням. Вказані цифри на практиці підтверджують, що відхід податкової від політики фіскального органу, в напрямку сучасної сервісної служби європейського зразка, з мінімальним втручанням в роботу приватного бізнесу - позитивно впливає на питання надходження коштів до бюджетів. «Даний показник є вектором роботи, по напрямку якого, наша інспекція працюватиме і з іншими податками.» Христинівська МДПІ

відповісти (0)

На Христинівщині поступово переходять до здорового способу життя

Відповідні висновки випливають зі сплати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами підприємцями району. А саме, темп росту надходжень за 11 місяців 2012 року по даному платежу складає 98,7 відсотка до відповідного періоду минулого року. Поряд з тим, підприємці, які торгують алкоголем і тютюном, з початку року заплатили за ліцензії майже 265 тис. грн. та додатково наповнили казну понад планові завдання на 35,0 тис. грн.

За словами заступника начальника Христинівської МДПІ Андрія Царука, позитивна тенденція відслідковується і в зменшенні кількості перевірок у сфері підакцизних товарів та і їх результативності. «Наприклад, - зазначив податківець, - у 2011 році проведено 15 перевірок суб'єктів, які здійснюють оптову і роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами та донараховано 29,3 тис. грн., а в 2012 році тільки 6 із відповідними донарахуваннями в розмірі 17,9 тис. гривень».

Андрій Царук також звернув увагу на постанову Кабінету міністрів України № 1017 від 07.11.2012 року, відповідно до якої змінено розміри мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв. «Зауважте, роздрібна ціна на горілку ємністю 0,5 л збільшилася з 26,1 грн. до 28,5 грн., на тризірковий коньяк - з 24,9 грн. до 38,9 грн., на чотиризірковий - з 28,1 грн. до 43,9 грн., на п'ятизірковий - з 31,62 грн. до 49,4 грн. Хоча постанова №1017 набирає чинності з 25 листопада 2012 р. та діятиме до 01.03.2013 року, але підприємцям слід бути завжди уважними при переоцінці товару, щоб не потрапляти під дію штрафних санкцій», - сказав заступник начальника міжрайонної інспекції.

Христинівська МДПІ

відповісти (0)

Сервісна служба тільки для чесних платників податків

На Христинівщині ефективний і максимально сервісний підхід до роботи досягли вагомого результату. А саме, надходження до державного бюджету на 1,5 млн грн. або на 30,2 відс. більше відповідного періоду минулого року. Причому за січень - листопад 2012 року надійшло тільки 2,05 млн. грн. податку на прибуток. За результатами декларування 9 місяців очікується надходження ще 972,0 тис. гривень податку на прибуток. Враховуючи, що за січень - листопад 2011 року надійшло 933,2 тис. грн. даного податку, вже сьогодні можна говорити про забезпечення вагомого приросту надходжень у 2012 році в порівнянні з минулорічними показниками, а саме більше чим у два рази.

Ріст надходжень відбувся в результаті ефективної роботи із руйнування схем мінімізації податкових зобов’язань, ухилення від сплати податків та позитивної динаміки розвитку економіки регіону. Забезпечують стабільні надходження податку на прибуток такі підприємства, як ДСД між ТОВ «Агросвіт» та ДП СГП «Ягубець», ТОВ «Христинівське ХПП», ТОВ «Укртрансдизель».

Христинівська МДПІ

відповісти (0)

Шановні працівники сільського господарства! Щиро вітаю вас з професійним святом!

Щоосені ми традиційно вшановуємо людей, які незважаючи на труднощі і негаразди, виконують свою історичну місію - годують народ! Сільське господарство в Україні – це становий хребет економіки, запорука стабільності і впевненості у майбутньому. Вітчизняні сільгоспвиробники формують вагому частку валового внутрішнього продукту держави.

Поєднуючи досвід і професіоналізм, використовуючи знання накопичені з діда-прадіда, і найновітніші світові технології, трударі села позиціонують Україну як потужну аграрну державу.

Працівникам сільського господарства Черкащини є чим пишатися: наш край завжди був і є прикладом дбайливого ставлення до землі, умілого господарювання поєднаного з досвідом, застосування новітніх технологій і досягнень сучасної аграрної науки й освіти. Але найвагоміше з досягнень аграріїв регіону – це піднесення українського села, утвердження у суспільстві поваги до людей важкої праці і доведення до широкого загалу, що аграрне виробництво значно більше ніж сектор економіки, це – життя людей. Особливо хочу привітати хліборобів Черкащини, які зібрали цього року близько 3,4 мільйонів тонн зернових та зернобобових культур і забезпечили вагомий внесок в український коровай.

Тож дозвольте подякувати усім трудівникам села за професіоналізм і відданість обраній справі, умілі руки і щире серце. Від імені усіх податківців Черкаської області бажаю вам щедрого сонця і дощів на ваших полях, нехай оминають їх негоди, нехай рясніють вони врожаями. Нехай постійно зростають ваші прибутки, а щедрі урожаї обертаються чесними податками. Нехай втілюються в життя ваші плани, добрі задуми та сподівання на благо розквіту нашої України. Щастя вам і вашим рідним, сімейного затишку та доброго здоров’я!

З повагою В. о. голови ДПС у Черкаській області В. В. Коломієць

Начальник Христинівської МДПІ Н. В. Міняйло

відповісти (0)

Одна мета для всіх

«Громадськість повинна знати, що формування майбутнього податкового законодавства, знаходиться в її руках.» З цих слів Наталія Міняйло, очільниця податкової служби Христинівського та Монастрищенського районів, розпочала черговий брифінг. «Адже, пропозиції бізнесу щодо вдосконалення функціонування податкової системи з огляду на регіональну специфіку будуть зібрані та систематизовані та знайдуть своє місце в програмі лібералізації державної податкової політики, яка розробляється зараз на виконання доручення Президента Україна Віктора Януковича. Під керівництвом Олександра Клименка, ДПС України вийшла на новий рівень роботи та не зупиняється на досягнутому. Результатом чого є зростання позиції України у рейтингу Світового Банку Doing Business Report-2013 - на 15 пунктів, в тому числі рейтинг податкових систем Paying Taxes, який є складовою Doing Business Report, покращився на 18. Робота над спрощенням системи адміністрування платежів та створенням законодавчих передумов для підтримки бізнесу триває. За ініціативою податкової служби значно розширена спрощена система оподаткування бізнесу за рахунок введення п'ятої та шостої груп платників єдиного податку. На даний момент у Верховній Раді зареєстровані законопроекти №№11284-11285 із поправками до Податкового кодексу та інших законодавчих актів, які вдосконалюють адміністрування податків і зборів, зменшують ставки оподаткування для 5 та 6 груп платників єдиного податку: з 7 та 10% до 5 та 7% відповідно. Крім того, скасовують обмеження кількості найманих працівників.

Але процес перетворення залежить від кожного, кому це потрібно, - звернула увагу присутніх Наталія Міняйло. А податкова служба виправдає всі сподівання та втілить у життя слушні ідеї, оскільки ціль для всіх єдина – покращення добробуту нашої країни та її громадян.

Христинівська МДПІ

відповісти (0)

Отримати картку платника податків стало зручніше

Громадяни можуть отримати реєстраційний номер картки платника податків (більш відомий як «ідентифікаційний номер», або ІНПП) не тільки за місцем проживання, а й у відділенні податкової служби за місцем отримання доходів чи за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування. Така ж можливість надана платникам для повторного отримання картки (наприклад, за умов її втрати), внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків або отримання з нього даних про суми виплачених доходів. На даний момент громадянин може безперешкодно отримати картку платника за місцем офіційної реєстрації протягом 5-ти днів. Якщо ж він бажає пройти реєстрацію чи внести зміни до Державного реєстру у сервісних центрах податкової за місцем роботи чи іншого об’єкта оподаткування, то це займає 10 днів. Втім, ДПСУ планує скоротити цей термін до 5 робочих днів. Для цього вже створені усі технічні можливості: вдосконалене програмне забезпечення, працює новий потужний сервер. Ініціативи податкової викладені у наказі, що очікує реєстрації у Міністерстві юстиції. Фахівці податкової служби нагадують, що за бажанням платника орган ДПС може проставити у паспорт громадянина України відмітку з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Христинівська МДПІ за матеріалами Прес -служби ДПС України

відповісти (0)

До уваги платників Христинівського району!

Інформаційно-аналітичний журнал «Вісник податкової служби України» — єдине офіційне видання Державної податкової служби України. Це офіційна, оперативна, актуальна, корисна інформація з перших вуст — фахівців Державної податкової служби України.

Журнал призначено для юридичних і фізичних осіб — платників податків, а також для працівників органів податкової служби України. На сторінках журналу оперативно публікуються найважливіші нормативно-правові акти, ексклюзивні консультації фахівців ДПС України та інших контролюючих органів, довідково-аналітична інформація, інтерв'ю з керівниками податкової служби, репортажі про останні події в податковій сфері, цікаві факти про діяльність підрозділів податкової служби у регіонах тощо.

Постійні рубрики журналу: «Головні новини», «Гаряча лінія», «Ви запитували — ми відповідаємо», «Апеляційна практика», «Судова практика», «Бухгалтерський практикум», «У ДПС України», «Досвід», «Співробітництво», «Практика», «Платник», «Споживач» тощо. Видавець — державне підприємство «Інформаційно-видавничий центр ДПС України». Журнал виходить щопонеділка двома мовами: українською та російською.

Це оригінальне видання для всіх платників податків!

Христинівська МДПІ

відповісти (0)

ДПСУ у новому соціальному ролику радить платникам активніше користуватися сервісом «Пульс податкової»

Державна податкова служба України презентувала та розмістила у вільному доступі в Інтернет-мережі новий відеоролик соціальної спрямованості, в якому закликає підприємців активніше користуватися інтерактивним сервісом «Пульс податкової». Податкова через відеоролик наголошує, що у випадку, якщо платники зустрічаються із недостатнім рівнем сервісу чи навіть ознаками непрозорої та нерегламентованої поведінки з боку податківців, саме від них залежить, який шлях обрати. У податковому відомстві відзначають, що фіксується чимало випадків, коли ініціатором корупційних дій стає саме платник, який не бачить для себе можливості скористатися цілком законними засобами вирішення проблем у стосунках з податковою або узгодження спірних питань.

Христинівська МДПІ за матеріалами Прес - служби ДПС України

відповісти (0)

Шановні платники податків!

Просимо вас взяти активну участь у процесі лібералізації (удосконалення) податкової системи України. Свої пропозиції залиште в спеціальних скриньках, розташованих у найближчій податковій інспекції або у Центрі обслуговування платників, відправте на електронну адресу ДПС у Черкаській області mf.au@tadop, або надішліть їх на електронну адресу ДПС України au.vog.sts@ecivresxat. Позиція кожного, усі пропозиції та зауваження будуть обов’язково враховані, узагальнені і направлені для подальшого опрацювання.

Христинівська МДПІ

відповісти (0)

Шановні підприємці міста Христинівки та Христинівського району!

Зверніть увагу не те, що дія Класифікатора економічних видів діяльності 2005 (КВЕД 2005) закінчується 31 грудня 2012 року. Таким чином раціонально використовуйте свій час для того, щоб внести відповідні зміни і у дозвільні документи у органах податкової служби. Наприклад, заява про внесення змін у свідоцтво платника єдиного податку (в тому числі і зміни видів діяльності) подається до 16 грудня 2012 року.

Не відкладайте справ у довгий ящик!

За відповідними консультаціями та будь - якими консультаціями з питань податкового законодівства можете звернутися по телефону 2-34-96 з 9-00 по 20-00 години в робочі дні та з 9-00 по 16-00 години в суботу.

Христинівська МДПІ

відповісти (0)