Сайт міста Рівне

карта Рівне
Область: Рівненська область
Місто: Рівне
Населення: 245323 осіб
Щільність населення: 4212 осіб/кв. км.
Поштовий індекс: 33499
Телефонний код: +380 362
Координати: 50°37'05″ пн. ш. 26°14'59″ сх. д.
Висота над рівнем моря: 187 м.
Площа: 58.24 кв. км.
Річка, озеро (море): р. Устя, оз. Басівкутське
Рік заснування: 1283 р.
День міста: 26 серпня (2024 р.)

Міська рада

Адреса: вул.Соборна,12а
Телефон: 26-25-25
Факс: 22-20-42
Офіційний сайт: http://www.city-adm.rv.ua
Рівне

Рівне – обласний центр та одне з найбільших міст Західної України. Існують різні версії щодо назви міста. Найдостовірніша з них про те, що історична частина міста знаходилась на рівнині, з усіх боків оточеній пагорбами. За іншими версіями приєднання Рівного до володінь якогось магната дало рівне число його резиденцій. За однією з легенд дорогою до Рівного подорожувала якась княжна і лише тут її карету вже так жахливо не трясло, бо та виїхала на рівну дорогу. Магдебурзьке право Рівному надано в 1492 р.

Життя на території сучасного Рівного існувало ще в сиву давнину, за даними археологічних знахідок перші поселенці тут з’явилися в XIII ст. до н.е. Швидше за все, що вже за часів Київської Русі на одному з берегів Усті вже існував добре укріплений замок. Мабуть, з нього бере свій розвиток Рівне, як історичне поселення.

Щодо першої згадки про Рівне є певні розбіжності. Довгий час датою появи згадок про місто в історичних хроніках вважали 1283 р., ґрунтовне вивчення документів місцевими дослідниками ставить під великий сумнів цю дату. Бій польського короля Лєшка Чорного з литовськими військами практично не міг відбутися у вказаний 1283 р. під Рівним. Мова йде про битву під Ровінами на  Люблінщині взимку 1282-1283 рр.

Під назвою Рівне поселення існувало вже в часи польсько-литовської держави. За даними археологічних знахідок воно мало характерні для того періоду міські риси. Важливе значення у розвитку Рівного мало надання йому магдебурзького права, це відбулося за підтримки і сприяння княгині Марії Несвицької. Вона обрала місто за свою резиденцію, на острові поміж двох рукавів  Усті збудувала укріплений замок та почала називатися Марією Рівненською.

В часи Середньовіччя Рівне декілька разів потерпало від епідемій та пожеж. Також воно зазнало великих руйнувань під час російсько-шведської війни. З входженням Рівного до складу Російської Імперії стає центром однойменного повіту.

Період ХІХ-ХХ ст. в житті Рівного не відзначається чимось особливим. На той момент воно хоча й було повітовим центром, але про місто мало що нагадувало. Таким його застав і описав в своїх творах Володимир Короленко. Все культурне і освітнє життя Рівного оберталося навколо російської реальної гімназії, а пізніше – училища.

Статус повітового центру Рівне зберігає і за часів відновленої Польщі. Однак в цей час розвиток міста пришвидшується в рази, а кількість населення сягає близько 70 000 жителів. Тут працюють великі промислові підприємства, банки, відкриваються торгові представництва провідних польських фірм.

Рівне станом на середину 1930-х мало  більше 70 % відсотків євреїв від загальної кількості жителів. Трагедія єврейства в місті під час Другої світової війни одна з найбільших на Україні (після Києва та Бердичева). Десятки тисяч євреїв розстріляли у приміських ярах Сосонки. Під час війни Рівне також було своєрідною столицею України – центром райхскомісаріату.

Рівне – перспективне і прогресивне місто, тут знаходяться промислові підприємства, декілька ВНЗ, в яких навчаються не лише українські, але й іноземні студенти.

Оскільки до кінця ХІХ ст. забудова Рівного була здебільшого дерев’яна, тому  давніх споруд залишилося небагато. Колись розкішний палац Любомирських згорів під час пожежі в 1930-х рр,, а остаточно був розібраний вже в радянський час. В 2016 р. велися розкопки і вдалося знайти фундаменти князівського палацу. Цікавим зразком будівництва навчальних закладів є будівля Рівненського реального училища (гімназії). В місті збереглося декілька церков, будівлі 2-х костелів та перебудованої синагоги.

В Рівному народилися сотні видатних особистостей. Серед них уродженець колишнього села Золотіїва, а зараз частини міста, Міхал Грабовський. Він – один з яскравих представників польської літератури  свого часу, творив в тісному контакті з представниками так званої «української школи» в польській літературі, був знайомий з  Т. Г. Шевченком. Міхал Грабовський вважається одним з чільних представників слов’янського романтизму, також він автор літературно-критичних праць.

Історія активності
Дмитро
Опубліковано 1 годину тому: Дмитро
Дмитро
Реєстрація
Опубліковано 1 годину тому
АннаАнна
Опубліковано 4 години тому
подобається
ВікаВіка
Опубліковано 4 години тому
подобається
VanyatkoVanyatko
Опубліковано 4 години тому
подобається
ТатьянаТатьяна
Опубліковано 11 годин тому
 
Руслан
Опубліковано 14 годин тому
«Привіт!»
НаталіяНаталія
Опубліковано 16 годин тому
подобається
РоманРоман
Опубліковано 1 день тому
«🫢»
Юлія
Опубліковано 1 день тому
подобається
Філімончук
Опубліковано 1 день тому
подобається
ЛюдмилаЛюдмила
Опубліковано 1 день тому
подобається
НадіяНадія
Опубліковано 1 день тому
подобається
Oksana
Опубліковано 1 день тому
подобається
ОльгаОльга
Опубліковано 1 день тому
подобається
ВалентинаВалентина
Опубліковано 1 день тому
подобається
AbulAbul
Опубліковано 1 день тому
подобається
Шухрат
Опубліковано 1 день тому: Шухрат
Шухрат
Реєстрація
Опубліковано 1 день тому
ЛюдмилаЛюдмила
Опубліковано 1 день тому
подобається
TаняTаня
Опубліковано 1 день тому
подобається
AbulAbul
Опубліковано 1 день тому
«А якщо 68 ??? Усе? Сода?......»
Анатолій
Опубліковано 1 день тому: Анатолій
Анатолій
Реєстрація
Опубліковано 1 день тому
НадіяНадія
Опубліковано 1 день тому
подобається
HusarHusar
Опубліковано 1 день тому
 
ВалентинаВалентина
Опубліковано 1 день тому
«Привіт»
ІгорІгор
Опубліковано 2 дні тому: Ігор
Ігор
Реєстрація
Опубліковано 2 дні тому
Юлія
Опубліковано 2 дні тому
подобається
Мельник Елена АнатоліївнаМельник Елена Анатоліївна
Опубліковано 2 дні тому
 
РусланаРуслана
Опубліковано 2 дні тому
 
bnBndml2Z2wucHZnbD05MjVfIyRfU0VHSCskJCQ0ZjJjMWFlYjI4YWNlOWViM2QzNjBhMzRkYzgzMGRjNg==
Всім привіт! Порадьте будь-ласка де можна в рівному купити дешево відеокарту та процесор
відповісти (1)
в гуглі
відповісти (0)
Привіт
відповісти (0)
скучновато тут...
відповісти (0)
Под Киевом пьяный судья Усатов Дмитро совершил крупное ДТП https://rian.com.ua/kiev/20180103/1030976040/sudya... https://ru.narodna-pravda.ua/2018/01/03/pod-kyevom... Українцям показали вражаючі статки судді, що влаштував п’яну ДТП https://politeka.net/ua/news/563472-ukrayintsyam-p... та багато інших новин на цю тему 03.01.2018 року. Усатов Дмитро Дмитрович суддя Києво-Святошинського районного суду активно приймає незаконні рішення на користь олігархічній будівельній мафії. Зокрема в 2006-2017 роках він узаконив всі незаконно побудованні багатоповерхівки в селі Софіївська Борщагівка. в 2012-2016 роках він фактично узаконив нечинний генеральний план села Софіївська Борщагівка справа 369/11549/14а, який прийнятий 21.12.2013 з грубими порушенннями Конституції України Закону України "Про місцеве самоврядування в України" Закону України "Про містобудівну діяльність" Закону України "Про інформацію" без проплати та на підставі СФАЛЬЦИФІКОВАНОГО ПІДРОБНОГО рішення №21 від 14.01.2011 року ЯКЕ БУЛО СКАСОВАНЕ справа №369/6712/15-а за позовом Денисенка Ю. М. Тепер ХОЛОДНИЦЬКИЙ Н, І. ЗНОВУ ВІДМАЖЕ УСАТОВА бо він дуже цінний кадр для узаконенння безаконня.
відповісти (0)
Расстрел Майдана: Парасюк сдал Луценко https://elise.com.ua/2017/11/27/rasstrel-majdana-p... Активист Майдана, а ныне депутат Верховной Рады Украины Владимир Парасюк начал косвенно говорить о расстрелах на Майдане.

Так Парасюк напомнил украинцам, что именно нынешний фейковый «Генеральный прокурор» Юра Луценко призывал украинцев громить склады с оружием и расстреливать Беркут.

Люди по всей стране взяли оружие, как велел им Юра Луценко. Последствия стали катастрофическими.

Парасюк прямо намекнул, что он не готов рассказывать правду пока у власти находится Порошенко. По его словам это слишком опасно для его жизни и жизни активистов Майдана которые вопреки всему еще остались в живых.

Далее фрагмент телепередачи:

Как сообщалось ранее, итальянский телеканал обвинил Пашинского и Парубия в расстреле протестующих. По словам автора сюжета именно Пашинский и Парубий спровоцировали хаотичный огонь в центре Киева с целью создать бойню, а в последствии совершить гос. переворот.

План оборотней удался. Майдан превратили в кровавую кашу, а власть досталась майданным оборотням которые уже третий год грабят и убивают собственный народ.

Далее репортаж:

По словам ответственного прокурора по расследованию преступлений на Майдане, они обязательно допросят фигурантов данного сюжета, ибо в фильме есть правда:

Как отметила вчера гражданская активистка и публицистка Лиза Богуцкая все указывает на то, что снайперами на Майдане руководили майданные оборотни которые впоследствии захватили власть:

Давно думаю об этом, но сейчас увидела очень близкий по смыслу пост и поняла, что я не одна.
відповісти (0)
Генпрокуратура расследует дело о подделке Гройсманом диплома о высшем образовании http://www.2000.ua/novosti/ukraina_novosti/genprok...& utm_content=5783820 Генеральная прокуратура Украины открыла уголовное производство по запросу внефракционного народного депутата Виталия Куприя о якобы подделке диплома о высшем образовании премьер-министром Владимиром Гройсманом.

Об этом Куприй сообщил на своей странице в Facebook.

«Совершенно неожиданно для меня ГПУ внесла эти сведения в единый реестр досудебных расследований по факту подделки документа об образовании Владимира Гройсмана. Надеюсь на всестороннее, эффективное и непредвзятое расследование и скорое увольнение Гройсмана с поста премьер-министра Украины», — написал Куприй.

Народный депутат также опубликовал письмо ГПУ за подписью замгенпрокурора Юрия Столярчука.

«По приведенным фактам 25.10.2017 внесены сведения в Единый реестр досудебных расследований за № 42017000000003376 по признакам уголовного правонарушения, предусмотренного ч. 1 ст. 358 УК Украины», — ответил Столярчук на запрос нардепа.
відповісти (0)
Як Ляшко виграє мільйони, або гроші за рахунок земель територіальної громади села Софіївська Борщагівка бізнес, угіддя і яхти радикала Скуратовського https://bihus.info/za-spinou-u-laska-biznes-ugidda... Народний депутат від Радикальної партії О. Ляшка Сергій Скуратовський три роки поспіль забував декларувати будівельний бізнес дружини й прописав у родинній квартирі власника яхт-клубу та мисливських угідь. За спиною у Ляшка: бізнес, угіддя і яхти радикала СкуратовськогоФірма володіє земельною ділянкою та будівлею на Софіївській Борщагівці, на вулиці Гагаріна, 28. За цією адресою зареєстроване не лише саме підприємство, ...
Корупція по українські, або Софіївсько-Борщагівська сільська рада Кудрик О. Т. роздають олігархам землі у приватну власність у селі Софіївська Борщагівка https://sofiivka.wordpress.com/2016/02/18/%D0%BA%D...
відповісти (0)
Участники АТО могут оказаться в Гаагском трибунале - депутат https://zn.ua/UKRAINE/uchastniki-ato-mogut-okazats. ... Военное применение вооруженных сил на территории своей страны может проводиться исключительно в условиях правового режима военного положения. по общепризнанным международно-правовым нормам, военное применение вооруженных сил на территории своей страны может проводиться исключительно в условиях правового режима военного положения, с разрешения парламента и согласно Женевской конвенции о защите жертв войны от 12 августа 1949 г. и Дополнительного протокола к Женевским конвенциям от 12 августа 1949 г., что касается защиты жертв вооруженных конфликтов немеждународного характера (Протокол II), от 8 июня 1977 г.

"При этом не имеет значения, объявлялась война или не объявлялась, — статья 1 Протокола ІІ четко определяет, что он применяется ко всем вооруженным конфликтам, которые происходят на территории любой страны, присоединившейся к Женевской конвенции, между ее вооруженными силами или другими организованными вооруженными группами, которые, находясь под ответственным командованием, контролируют часть ее территории. А значит то, что происходит на востоке Украины в условиях правового режима мирного времени под названием АТО, это — сознательное грубое нарушение законов и обычаев войны. Для наказания нарушителей именно и существует Международный уголовный суд",
відповісти (0)
привіт
відповісти (0)
Требуются охранники.

Требования:
— Мужчины 21-45 лет
— Умение и желание работать с людьми
— Внимание к деталям
— Ответственность
— Физически здоровые, без вредных привычек, с отсутствием судимостей лица мужского пола
— Гибкий график работы

Обязанности:
— Сохранность материальных ценностей
— Контроль входной зоны, контроль охраняемой территории

Зарплата без задержек. Возможно трудоустройство без опыта работы
Подробности по телефону 61-31-525-690 83+ Николай
відповісти (0)
Відкриття візи у Великобританію
Надаємо допомогу у відкритті візи в Великобританію. Наші послуги включають: візова підтримка, консультування, бронювання квитків, перевезення до місця призначення (при необхідності).
Громадяни України, які планують відвідати родичів, навчатися, працювати, взяти шлюб з громадяном (громадянкою) Англії або імігрувати до Англії, ми надамо повний спектр консультаційних послуг та необхідну допомогу для отримання візи.
882381779083 Сніжанна
відповісти (0)
Продається 1 кімнатна квартира в самому центрі міста на вулиці
Набережній на 3-му поверсі 5-ти поверхового цегляного будинку.
Не кутова, тепла, з балконом.
Всі документи готові до продажу.
Зручне місце розташування - неподалік 2 базари, магазини,
кав'ярні, школи, дитсадки, зупинки тролейбусів, маршруток, театр і т. д.16.500 у. о. 9888021760
відповісти (0)
Життя, що згасло за добу. У цій лікарні на руках у своєї бабусі помер 5-річний Миколка. Рідні звинувачують у смерті хлопчика медика з Рівненської обласної дитячої лікарні. Кажуть, замість лікувати, ескулап спав на роботі. Запах фарби у переповненому відділенні дитячої хірургії, від якого мліють навіть дорослі. Та відсутність ліків для онкохворих та хворих на гемофілію.
відповісти (0)
Допоможіть найти військовий квиток !!!!! Тел 9606550660
відповісти (0)
Послухайте, що кажуть бійці з передової :

https://www.facebook.com/100011346064205/videos/10...
відповісти (0)
ЗА ЩО ЗАКАТУВАЛИ ПАТРІОТА ? #2
Минулого року в засобах масової інформації набула поширення інформація про загадкові обставини зникнення луганського фермера Олега Куницького. Нагадаємо, що директор приватного підприємства агрофірми «Мілуватська» Сватівського району Олег Куницький 29 червня 2014 року був затриманий групою військовослужбовців військової служби правопорядку Збройних Сил України, якою керував тоді ще майор Сергій Стрілець, на одному з блокпостів у зоні бойових дій за підозрою в сепаратизмі. Затримання сталося під сумнівним приводом - нібито через неточності у дозвільних документах на мисливську рушницю «ФОРТ». В подальшому О. Куницького, зв’язаного пластиковим хомутом та з пластиковим мішком на голові, було доставлено до табору в розташування військової частини А2331 в селі Варварівка Кремінського району. А вже наступного дня, втративши зв'язок з Олегом, родина фермера звернулася до чергової частини Сватівського РВ ГУМВС України у Луганській області із заявою про його зникнення, по факту якого було розпочато досудове розслідування. Як з’ясувалось пізніше, про факт затримання громадянина Куницького О. В. службовими особами військової служби правопорядку не було повідомлено не лише рідних самого затриманого. В порушення вимог закону майор Стрілець, який керував затриманням, не повідомив про цей факт ні представників прокуратури (військової прокуратури), ні міліції, ні Служби безпеки України та своє безпосереднє керівництво військової служби правопорядку. Дивно, чому? На фото: Паспорт, закордонний паспорт, диплом, посвідчення водія, реєстраційне свідоцтво на автомобіль, дозвіл на зброю – документи які були при О. Куницькому на час затримання С. Стрільцем. Відповідь на це питання проясняється, коли в ході пошуків стало відомо, що до затриманого Олега Куницького застосовувались тортури, фізичне насильство, а також інші подробиці затримання, які аж ніяк не в’яжуться з передбаченими Законом та Статутом ЗС України службовими обов’язками військових правоохоронців. Як і те, що жодним документом не було зафіксовано факт самого затримання, обшуку, вилучення автомобіля О. Куницького, його особистих речей та коштів. Але на цьому ланцюг протиправних діянь так званих військових правоохоронців не переривається. Пов’язаного скотчем «сепаратиста» ставлять на коліна прямо в дворі військової частини та кайданками приковують до автопричепа і утримують в такому стані до ранку наступного дня, після чого нібито на прохання командування частини передають його групі невідомих осіб в балаклавах. Наслідком «спілкування» незнайомців з безпомічним затриманим стали численні травми, переломи кінцівок, ребер, побої. Після більш ніж двогодинного катування О. Куницького (били стальними прутами по тілу, кололи ножем кінцівки), яке відбувалося в присутності майора Стрільця та його підлеглих, затриманого на відібраному в нього автомобілі «НИВА» було вивезено в невідомому напрямку особами в балаклавах. В подальшому було з’ясовано, що медиками батальйону, на території якого все відбувалося, робились спроби надати допомогу потерпілому, оскільки існувала пряма загроза його життю (пневмоторакс грудини), та доправити його до лікарні. Проте, зробити це їм завадили Стрілець та поплічники. Можливо, на цьому історія зі зникненням фермера зі Сватівського району так і залишилась би призабутою за сплином часу та рідні зниклого Олега Куницького, які з першого ж дня проводять своє власне розслідування, крізь біль та відчай ні на хвилину не припиняють з’ясовувати правду. Історія набула розголосу в засобах масової інформації і сколихнула свідомість громадськості. Рідні та земляки зниклого після його загадкового затримання військовими правоохоронцями вимагають проведення ретельного та неупередженого слідства, хоча б для того, щоб отримати можливість знайти і поховати сина. Вони мають право знати, що з ним сталось та хто в цьому винен! Натомість, проведеним Головним управлінням Військової служби правопорядку Збройних сил України по даному факту службовим розслідуванням, в діях причетних до незаконного затримання та зникнення громадянина Куницького Олега Володимировича, виявлено ряд порушень законів України. Зокрема, порядку застосування спецзасобів відносно затриманого, жорстокого поводження з ним, невжиття заходів щодо припинення незаконного позбавлення волі. Наслідком розслідування стало притягнення винуватих до… дисциплінарної відповідальності. Саме ж слідство в справі щораз зіштовхується з намаганням високопосадовців, які перебували на той час в секторі «А», будь що захистити честь мундиру, забуваючи про офіцерську честь та гідність, що аж ніяк не сприяє об’єктивності та неупередженості розкриття злочину. Резонансу в справі прибавилось, коли із Луганська до Рівного приїжджали поліцейські, щоб затримати падозрюваного у скоєнні ряду злочинів у справі Сватівського фермера колишнього посадовця Військової служби правопорядку Сергія Стрільця. Боєць, який «дивом вийшов живим із Іловайського котла» навіть зорганізував на свій захист та підтримку групку осіб, мовляв, його – справжнього патріота – незаконно переслідують за затримання «сепаратиста». Тут же полились нескінченним потоком звинувачення та наклепи на адресу батька хлопця. Виявляється, що більшим злочином, ніж катування та вбивство людини в Україні, є статки, зароблені розумом та багаторічною працею на землі ( Куницький Володимир Григорович нагороджений Грамотою Верховної Ради України, має почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України», тричі обирався депутатом обласної ради), є те, яка партія висувала кандидата в депутати або просто факт проживання на Луганщині! Ніхто навіть не намагався поставити себе на місце людини, яка втратила дитину! Цинічно перевтілюючись із злочинця на жертву, розповсюджуючи брехливі інформацію серед своїх земляків та в різних ЗМІ, Стрілець та його адвокати вперто наполягають, що вже й забули про той випадок і ні в чому «Рівненський герой» не винен. Та вже зараз у матеріалах слідства з’явились навіть фото мисливської рушниці Олега з номером, що повністю відповідає дозвільним документам, паспорту, водійського посвідчення, диплому про вищу освіту на ім’я Олега Куницького – і все це надав сам С. Стрілець, особисто! На сьогодні, у справі зникнення фермера Олега Куницького залишається багато нез’ясованих питань. Починаючи з того, чому за підозрою у сепаратизмі затримують людину, яка все ж таки мала дозвіл на мисливську рушницю, в автомобілі якої окрім звичайної карти автомобільних доріг та деяких особистих речей нічого не було? А, можливо, все ж було?.. Батько Олега, також фермер, Володимир Куницький стверджує, що при затриманні у нього при собі була досить значна сума в іноземній валюті. Олег, зрештою як і вся родина Куницьких, був волонтером, активно підтримував наших військовиків, виділяючи кошти на різні потреби. Ще в квітні 2014 року добровільно записався та організовував діяльність Сватівської самооборони. Постає питання: куди поділися кошти і чому військові поліціянти так наполегливо стверджують слідству, що їх ніби-то взагалі не було? Все це наштовхує на закономірне припущення: а чи було затримання «сепаратиста» Олега Куницького, знущання над ним «невстановленими» особами в балаклавах, подальше його зникнення при потуранні військових поліціянтів та командування військових частин А2331, польова пошта В4252 (А0553) звичайним збігом всіх цих обставин? Чи тут мають місце банальна людська жадоба до легкого та безкарного збагачення? Наразі, і рідним, і всім небайдужим до долі, яка спіткала справжнього патріота своєї Батьківщини Олега Куницького, громадянам залишається сподіватися, що слідство в цій справі невдовзі дасть вичерпні відповіді на всі запитання і винні у викраденні людини злочинці постануть перед судом та понесуть суворе покарання.
відповісти (0)
Луганський комуніст про зниклого сина: «На очах Стрільця його більше двох годин безперервно катували» або "ЗА ЩО ЗАКАТУВАЛИ ПАТРІОТА ?"
Минулого тижня колишнього військового з другої спроби затримали та відвезли на Луганщину тамтешні правоохоронці. Начебто, для розслідування кримінального провадження про зникнення Олега Куницького. За версією Володимира Куницького, українські військові затримали не підозрюваного у сепаратизмі, а «патріота України, який всіляко допомагав ЗСУ». За його словами, ще в квітні 2014 року Олег Куницький став членом загону Сватівської самооборони, «метою якого було захистити місцеве населення від можливого вторгнення окупаційних військ Росії та проявів сепаратизму», витрачаючи для цього власні гроші, бо «душею і серцем вболівав за Україну – суверенну, незалежну та неподільну». Пропонуємо уривки із цього листа: «…Проте, 29.06.2014 року мене та мою родину спіткало велике горе. Ми перестали володіти інформацією про місце перебування мого сина - Куницького Олега Володимировича… …Як було встановлено, 29 червня 2014 року мій син, Куницький Олег, військовослужбовцями військової служби правопорядку ЗС України на чолі з майором Стрільцем Сергієм Миколайовичем, був зв’язаний пластиковим хомутом, з пластиковим мішком на голові, та доставлений до табору військової частини А2331, в с. Варварівка, Кремінського р-ну Луганської обл., за підозрою у сепаратизмі, на тій підставі, що у дозвільних документах на рушницю ФОРД, оформленої на ім’я сина, нібито були якісь неточності… …Будучі посадовою особою Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, виконуючі завдання при військовій частині А2331, командиру якої по службі підпорядкований не був, по забезпеченню правопорядку і військової дисципліни серед військовослужбовців Збройних Сил України, запобігання злочинам і іншим правопорушенням у Збройних Силах України, їх припинення, незаконно затримав та позбавив волі мого сина - Куницького О. В., якого кайданками прикував у дворі розташування Батальонної тактичної групи А2331, до причепу ЦВ та утримував у такому положенні до ранку наступного дня, «на прохання» службових осіб військової частини А2331. Нібито мій син є «важною птицею». Після обшуку автомобіля сина та сина особисто та вилучення мисливської рушниці Форд, телефонів, документів (паспортів внутрішнього і закордонного, посвідчення учасника самооборони, документів на рушницю, посвідчення водія та документів на автомобіль, документів про освіту, телефонів та гаманця з грошима, та автомобільну карту України), жодного документу не склав… Представників прокуратури, військової прокуратури, міліції, Служби безпеки України та своє безпосереднє керівництво ВСП ЗС України про затримання Куницького О. В. військовослужбовець С. Стрілець не повідомив. Натомість, на прохання службових осіб військової частини А2331, передав його невстановленим особам у масках - «балаклавах»… …З злої волі С. Стрільця мій син мусив на колінах, прикутим кайданами до причепу, простояти до ранку наступного дня, а далі - як річ, начебто якусь худобу, передав якимось варварам в масках, які на очах того ж Стрільця С. М. більше двох годин безперервно катували мого сина: били стальними прутами, по живому кололи ножем кінцівки. Внаслідок вказаних тортур Олег навіть не міг самостійно пересуватись. Надалі, з відома та під наглядом Стрільця С. М., кати, скориставшись автомобілем Олега, вивезли його з табору військової частини А2331 в невідомому напрямку. Дотепер я не знаю де мій син, а Стрілець С. М. разом із своїми спільниками продовжують безкарно існувати та безпринципно перетворюватись із злочинця на жертву… …На моє глибоке переконання, притягнення С. Стрільця до дисциплінарної відповідальності - це ніщо у порівнянні з горем нашої родини!!!!!!!!»
відповісти (0)
Компанія « ікваПрокат »
Лімузини. Комплексні транспортні послуги. Організація та обслуговування урочистостей, весіль. Перелік послуг, що ми надаємо:
1. Прокат авто з водієм (лімузин, джип, седан, кабріолет, ретро-авто);
2. Прокат авто без водія ( різні класи: бюджет, середній, бізнес, позашляховики, люкс );
3. Трансфер гостей, зустріч з аеропорту, подорожі по Україні
4. Декор залу та прикраса авто, виїзні церемонії;
5. Уся весільна та святкова продукція, поліграфія, подарунки;
6. Піротехніка, професійні салюти, ядра, феєрверки, фаєршоу;
7. Розважальні гурти, шоу балет, клоуни, міми, арт-проекти;
8. Ведучі, організатори, розпорядники, тамада;
9. Професійна команда фото/відео;
10. Послуги кейтерінгу;
11. Виготовлення лімузинів, подовження авто;
12. Комплексна організація заходів « під ключ »;

З повагою, керівник компанії, Давід Духовний
Детальніше про усі послуги можна дізнатись:
- на сайті www.ikvaProkat.com ;
- за тел 55-35-504-360-83+, 55-35-504-760-83+ ;
- емейл: moc.liamg@takorPavki
- скайп: ikvaprokat
відповісти (0)
продам велосипед bmx за 2000 грн.
велосипед на топових деталях 3809660721512
відповісти (0)
Гарантовано Робота в Німеччині. Віза +Доставка. Для різноробочих та спеціалістив. мужчин, жінок, сімейних пари, бригади. Вакансії різни:
Будова, Ферми, Склади, Теплиці, Авто-шроти, фабрики, інше. Житло надають. Оплата від 7 y.e./год. Праця по паспорті громодянина EU або Віза Польська D,C .
Вантажні перевезення, передачі. Не дорого. Без посередників. тел. 5788782790 Денис (дзв. до 21-30)
відповісти (0)
Новобудова у місті Рівне на вул. Соборна 285, ціна 7900 грн/м2! В наявності 1,2,3-х кімнатні квартири! Поспішайте жити у новому сучасному будинку! За інформацією звертатися 4939206890 Наталія
відповісти (0)
Продам квартиру в новобудові 54.50 м2 у м. Рівне! Ціна за 1м2 всього 7900 грн! Наповнення наших квартир:
- індивідуальне опалення - встановлюємо 2-х контурний газовий;
- засклені вікна та лоджії – 2-х камерний склопакет, 5-ти камерний профіль;
- утеплені лоджії зсередини 10 см кам’яної вати, зашито гіпокартоном на металевому профілі;
- електророзводка по квартирі мідним 3-х жильним проводом, 4 розетки, 1 вимикач;
- встановлення квартирного розподільчого щита з автоматичними вимикачами;
- встановлено повірені лічильники по обліку холодної води, електроенергії та газу;
- основні цегляні стіни поштукатурені чорновою штукатуркою машинним методом «по маячках», крім стін до яких примикає кухонна робоча поверхня та санвузлів;
- підведено слабострумні телекомунікаційні мережі (телефон, інтернет, телебачення, домофон) без установки приладів;
- встановлено вхідні металеві двері; Звертатися за інформацією 73 87 641 790 Юлія
відповісти (0)
УВАГА БАЙКЕРАМ!!!!!!! На травневі свята залишаємо вдома свої "супер байки", "спорти", та виїжаємо на мото рядянських часів (ЯВА, ИЖ, МТ, МИНСК, УРАЛ, ДНЕПР, ВОСХОД, ЧЕЗЕТ..) покажемо місту Рівне, що старе "в моді",і що нічим не гірше за нове, нехай житилі міста будуть в приємному захопленні від побаченого, та коли НАС побачать наші батьки, знайомі чи просто рокери, які колись також "жили мото",щоб вони нами пишались, що ми не забули ЇХНЮ культуру "РОКЕРІВ",запустимо "синій дим вихлопу" по місту Рівне, приєднуйсь до нас! деталі за номером
656 05 49 790
653 65 17 360
Веб-сайт:
http://vk.com/alcatras777
http://vk.com/rivnemotoua
відповісти (0)
Продам або обміняю на авто, земельну ділянку 0, 1 га. с.Біла Криниця.Є всі документи.Неподалік автодорога Київ-Чоп.
тел.2185502890
відповісти (1)
Дуже дякую за інформацію! Коротко, ясно і доступно! Дякую!
відповісти (0)