Сайт міста Первомайськ

карта Первомайськ
Область: Миколаївська область
Місто: Первомайськ
Населення: 67182 осіб
Щільність населення: 2687 осіб/кв. км.
Поштовий індекс: 55219
Телефонний код: +380 5161
Координати: 48°02'42″ пн. ш. 30°50'49″ сх. д.
Висота над рівнем моря: 66 м.
Площа: 25 кв. км.
Річка, озеро (море): р. Синюха, р. Південний Буг
Рік заснування: 1676 р.
День міста: 21 вересня (2024 р.)
Колишня назва: Орлик > 1770:Катерининський Шанець > 1781:Ольвіополь > 1919:Первомайськ

Міська рада

Адреса: вул. Грушевського,3
Телефон: 4-20-22
Факс: 4-46-06
Офіційний сайт: pervomaisk.mk.ua
Історія активності
OlgaOlga
Опубліковано 3 години тому
подобається
OlgaOlga
Опубліковано 3 години тому
подобається
АндрейАндрей
Опубліковано 8 годин тому: Андрей
OlgaOlga
Опубліковано 23 години тому
подобається
OlgaOlga
Опубліковано 1 день тому
подобається
OlgaOlga
Опубліковано 1 день тому
 
ОксанаОксана
Опубліковано 1 день тому
подобається
ОксанаОксана
Опубліковано 1 день тому
 
ІринаІрина
Опубліковано 1 день тому
подобається
ІринаІрина
Опубліковано 1 день тому
 
OlgaOlga
Опубліковано 2 дні тому
подобається
Татка
Опубліковано 4 дні тому
подобається
Василь
Опубліковано 4 дні тому: Василь
Василь
Реєстрація
Опубліковано 4 дні тому
Алексей
Реєстрація
Опубліковано 5 днів тому
Оля СмхОля Смх
Опубліковано 6 днів тому: Оля
Ilya
Реєстрація
Опубліковано 6 днів тому
Ярік
Реєстрація
Опубліковано 1 тиждень тому
SvetaSveta
Опубліковано 1 тиждень тому
подобається
Руслан Ігорович
Опубліковано 1 тиждень тому: Руслан
Руслан
Реєстрація
Опубліковано 1 тиждень тому
СергейСергей
Опубліковано 1 тиждень тому: Сергей
Ирина
Опубліковано 1 тиждень тому
подобається
Nasstasiss
Опубліковано 1 тиждень тому
подобається
ІринаІрина
Опубліковано 1 тиждень тому
подобається
ОксанаОксана
Опубліковано 1 тиждень тому
подобається
SvetaSveta
Опубліковано 1 тиждень тому
подобається
ІринаІрина
Опубліковано 1 тиждень тому
подобається
SvetaSveta
Опубліковано 1 тиждень тому
подобається
SvetaSveta
Опубліковано 1 тиждень тому
 
SvetaSveta
Опубліковано 1 тиждень тому
 
SvetaSveta
Опубліковано 1 тиждень тому
«Прям хочется оказаться у Ваших ножек»
bnBndml2Z2wucHZnbD02NzNfIyRfU0VHSCskJCQ5ODZiMzRjZDNmODI0NGM3ZTQ4YmNkMDRmNjE2Y2Q4ZA==
Подскажите телефон магазина Світлотехніка в центре города.
Дякую
відповісти (0)
Приглашаем на работу молодых энергичных парней и девушек от 18 до 25 лет. На должность продавец консультант, раздатчик листовок, грузчик. Приезжим предоставляем жильё. Запись на собеседование : 662852786083
відповісти (0)
Здравствуйте нашёл паспорт на имя Антошечкин Ярослав Андреевич 21 января 1998 года город Первомайск Николаевская область в городе Одесса обратитесь по номеру 412496279083
відповісти (0)
Легалізація зайнятості – запорука успіху. Важливою проблемою сьогодення залишається легалізація зайнятості населення та заробітної плати, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів по недопущенню виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни - суб’єкти підприємницької діяльності при виплаті заробітної плати повинні дотримуватися чинного законодавства, нести відповідальність за недоплату до бюджету податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.
З метою інформування роботодавців з питань зайнятості населення 24 квітня 2018 року за дорученням голови райдержадміністрації у складі робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення було проведено рейд роботодавців - овочівників та водних об’єктів, які знаходяться на території Чаусівської сільської ради, а саме: фізичні особи - підприємці Рибак Л. В., Малиновська О. В., Нам П. А., Грачов В. В. та ФСГ "Вікторія".

Під час проведення заходу було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо змін в трудовому законодавстві, наслідків нелегальної зайнятості та відповідальність роботодавців за неоформлених працівників та розмірами штрафів. Адже, тільки вчасно та правильно оформлені трудові відносини можуть стати запорукою успіху – підприємства будуть мати сформований трудовий колектив, а працівники – надійні соціальні гарантії.
відповісти (0)
Професії мого краю!

«Професії мого краю!» саме під таким гаслом 24 квітня 2018 року відбулась зустріч з учнями Первомайської загальноосвітньої школи № 16, в рамках профорієнтаційної акції Миколаївської обласної служби зайнятості для молоді «Миколаївщина професійна», провідного фахівця з питань зайнятості Первомайської міськрайфілії Миколаївського обласного центру зайнятості Пашкова Віктора та представника Первомайського відділення Головного управління Національної Поліції у Миколаївській області, майором Нетребою Олександром. Знайомство зі світом професій актуальних для Миколаївщини та з основами правильного вибору свого професійного шляху, а також орієнтація молоді на наполегливе професійне зростання – вміння правильно побудувати свою кар’єру, це один з важливих напрямків профорієнтаційної роботи зі школярами спеціалістів служби зайнятості, особливо такі зустрічі проходять найбільш ефективно коли до таких зустрічей залучаються представники сучасних професій. Саме з такою метою під час заходу з дітьми також поспілкувався керівник сектору кадрового забезпечення Нетреба Олександр, та презентував учням один з напрямків можливої зайнятості – службу у лавах Національної Поліції. Під час заходу Він не тільки ознайомив присутніх з новаціями вступної компанії на навчальних закладів Міністерства Внутрішніх справ, а також, що важливо, презентував освітній портал osvita.np.gov.ua за допомогою якого проходить реєстрація бажаючих проходити службу у Поліції, та запросив школярів всупати до відповідних навчальних закладів. Тож сподіваємось, що зустріч, дійсно була цікавою та пізнавальною для школярів, тим паче, що після заходу, двоє випускників одинадцятого класу звернулись до Олександра Нетреби з наміром проходження служби у лавах Національної Поліції.
відповісти (0)
Сприяння у підборі кадрів

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення міні-ярмарку вакансій. Це один з найдієвіших способів надання громадянам допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцю – необхідних працівників. Напередодні в приміщенні Первомайської міськрайонної філії Миколаївського ОЦЗ з метою укомплектування вакансій відбулась міні - ярмарок вакансій з ПАТ "Первомайський молочно – консервний комбінат". Свою історію комбінат почав ще в далекому 1956 році. Комбінат бере щороку участь у виставках та конкурсах, на яких продукція займає призові місця. У 2013 році ПАТ «Первомайський молочно – консервний комбінат» став переможцем конкурсу «100 кращих товарів України». На сьогодні, комбінат має гостру потребу в таких фахівцях як: оператори розфасовувально - пакувального автомата, слюсар-ремонтник, слюсар з ремонту та обслуговування систем вентиляції та кондиціювання, машиніст холодильних установок. Менеджер з персоналу ПАТ " Первомайський молочно – консервний комбінат" Лось Вікторія детально розповіла про умови праці, норми робочого часу та заробітну плату.
В даному заході прийняло участь 22 безробітні особи, в тому числі 2 учасника АТО. Всім присутнім було рекомендовано відвідати підприємство для ознайомлення з умовами праці безпосередньо на виробництві.
відповісти (0)
Підбираємо кадри

Для вирішення питання працевлаштування безробітних в Первомайській міськрайонній філії Миколаївського обласного центру зайнятості відбувся міні – ярмарок вакансій фізичної особи – підприємця Гордини Олександра Віталійовича, на якому відбулася презентація магазину Реал-Агро. Сферою діяльності даного магазину є реалізація запчастин для сільськогосподарської техніки.
Під час зустрічі директор Порхун Сергій Борисович детально розповів безробітним про специфіку діяльності магазину. Ознайомив присутніх з наявними вакансіями, умовами праці, рівнем заробітної плати, складовими соціального пакету, запросив безпосередньо відвідати саме підприємство. Захід відвідали 27 безробітних, які активно ставили запитання роботодавцю, з’ясовували у них окремі нюанси працевлаштування. Маємо сподівання, що проведення таких заходів переконає шукачів роботи, що їм пропонують доволі привабливі варіанти зайнятості, і завтра вони зможуть бути вже працевлаштованими.
відповісти (0)
Державна служба зайнятості використовує широкий спектр послуг для забезпечення адресного підходу до кожного роботодавця, виходячи з його потреб та можливостей. Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення ярмарок та міні-ярмарок вакансій.
13 березня 2018 року в приміщенні Первомайської міськрайонної філії Миколаївського ОЦЗ було проведено міні-ярмарку вакансій з «Одеська залізниця» ПАТ «Українська залізниця». Директор Клименко Сергій Володимирович розповів, що в зв’язку із значним зростанням вантажних перевезень які очікуються протягом найближчих років, про що свідчить будівництво нових елеваторів і стрімкий розвиток сільськогосподарської галузі зросла потреба в працівниках на підприємстві. В даний час потрібні: шліфувальник, стропальник, налагоджувальник зварювального устаткування, машиніст крана, машиніст бульдозера, токар. Сергій Клименко наголосив про можливість навчання, кар’єрний ріст, гідну зарплату та соціальний пакет.
В даному заході прийняли участь 29 безробітних, з них 1 учасник АТО , 5 осіб зацікавилися даними вакансіями та виявили бажання відвідати заклад з метою ознайомлення з роботою та остаточного вирішення їх питання працевлаштування.
Проведення таких міні-ярмарок вакансій дає змогу роботодавцям оперативніше вирішити кадрові потреби.
відповісти (0)
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВА !

14 березня 2018 року в приміщенні Первомайської філії Миколаївського ОЦЗ було проведено «Презентацію підприємства» ТОВ «НОВО ТРАНС АГРО» яке займається вантажними перевезеннями по Україні. На сьогоднішній день підприємство має попит на такі посади: водій автотранспортних засобів, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. А. Покришкіна, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Первомайської міськрайонної філії Миколаївського ОЦЗ, презентувала підприємство, ознайомила присутніх про напрямок роботи, а саме перевезення грузовими автомобілями «ДАФ» сільгосппродукції до найбільшого виробника соняшникової олії "Кернел", зауважила про розмір оплати та соціальний пакет для працівників. В даному заході прийняли участь 17 безробітних, з них 2 учасника АТО , 2 осіб зацікавилися даними вакансіями та виявили бажання відвідати заклад з метою ознайомлення з роботою та остаточного вирішення їх питання працевлаштування.
відповісти (0)
Міні - ярмарок вакансій є одним з найдієвіших способів надання громадянам допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцю – необхідних працівників.
Саме тому, 14 березня 2018 року в приміщенні Первомайської міськрайонної філії Миколаївського ОЦЗ відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення КП "ПЕРВОМАЙСЬКИЙ МІСЬКВОДОКАНАЛ", який має гостру потребу в працівниках з робітничими професіями: слюсарі аварійно-відбудовних робіт, електрогазозварники та електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування, водій автотранспортних засобів, машиніст екскаватора, токар, тесляр, штукатур. Начальник відділу кадрів КП "ПЕРВОМАЙСЬКИЙ МІСЬКВОДОКАНАЛ" Людмила Захарченко детально розповіла про діяльність підприємства, наявність вакантних посад, умови праці та рівень заробітної плати.
В даному заході прийняло участь 22 безробітних, з них 1 учасник АТО та 1 особа із числа внутрішньо переміщених, всім було рекомендовано відвідати підприємство для більш детального ознайомлення. Сподіваємося, що роботодавець знайде необхідних працівників, а безробітні –роботу.
відповісти (0)
ПІДБЕРЕМО КАДРИ РАЗОМ!

Одним із найважливіших пріоритетів у діяльності служби зайнятості є побудова тісної взаємодії з роботодавцями. Саме роботодавець є основним партнером в реалізації державної політики зайнятості, співпраця з яким безпосередньо впливає на якість надання центром зайнятості соціальних послуг населенню.
7 березня 2018 року в приміщенні Первомайської філії Миколаївського ОЦЗ було проведено «Презентацію підприємства» філії «Первомайський райавтодор» - це державне підприємство яке відноситься до «Облавтодор» м. Миколаєва. На сьогоднішній день підприємство має попит на такі посади: дорожній робітник, тракторист, машиніст автогрейдера. А. Покришкіна, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Первомайської міськрайонної філії Миколаївського ОЦЗ, презентувала підприємство, ознайомила присутніх про напрямок роботи, а саме це обслуговування державних доріг в в напрямку від м. Первомайська до смт Криве Озеро, до смт Голованівськ, зауважила про розмір оплати та соціальний пакет для працівників. В заході взяло участь 18 осіб з числа незайнятого населення, які отримали вичерпні відповіді на запитання, які їх зацікавили.
Шукачам роботи, які зацікавилися даними пропозиціями роботи було запропоновано відвідати безпосередньо підприємство для більш детального ознайомлення з роботою та подальшої співбесіди.
відповісти (0)
Соціальне партнерство в дії!

З метою розробки стратегії спільних дій у сфері професійної орієнтації шкільної молоді на Первомайщині 27 лютого 2018 року в Первомайській міськрайфілії Миколаївського обласного центру зайнятості під головуванням директора Лесі Омельченко пройшов захід з представниками загальноосвітніх навчальних закладів на тему «Інструменти якісного проведення професійної орієнтації шкільної молоді у співпраці зі службою зайнятості». Під час заходу представники шкіл, а це шкільні психологи та соціальні педагоги, мали змогу не тільки ознайомитись з інструментами що використовують фахівці служби зайнятості у роботі зі школярами та ознайомитись з сучасними розробками - платформою Державної служби зайнятості «З профорієнтації та розвитку кар’єри» за електронною адресою http://profi.dcz.gov.ua, та можливістю долучитись до засідання «Клубу професіоналів», як способу спілкування дітей з представниками різних видів професійної діяльності, та багатьох інших проектах з професійної орієнтації, а саме головне, прийняли участь у побудові спільного плану дій та заходів, що доцільно провести найближчим часом у рамках впровадження програми з професійної орієнтації на Первомайщині. Тож такі зустрічі дають змогу фахівцям служби зайнятості спільно з соціальними партнерами обговорити спільний план дій та виробити ефективну стратегію якісної професійної орієнтації школярів.
відповісти (0)
Представники сектору кадрового забезпечення та цілий «десант» курсантів що на даний час проходять практику у Первомайському відділенні Головного управління Національної Поліції у Миколаївській області, під керівництвом майора Нетреби Олександра, спільно з спеціалістом Первомайської міськрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості провідним фахівцем з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Пашковим Віктором, 25 січня 2018 року відвідав Первомайську загальноосвітню школа № 1 та поспілкувались з дітьми на тему «На службі людям!». Метою такого заходу було ознайомити випускників школи з особливостями сучасного ринку праці, правилами правильного та ефективного обрання свого подальшого професійного шляху, а також презентація такої почесної та важливої для всього суспільства - професії «Поліцейський».
Керівник сектору кадрового забезпечення Нетреба Олександр ознайомив учнів 9-х та 11-го класу з можливостями та умовами вступу на службу в Первомайський відділі поліції ГУМП, а також розповів присутнім про особливості вступу до навчальних закладів системи Міністерства Внутрішніх Справ у 2018 році, та закликав школярів всупати до відповідних навчальних закладів. Але родзинкою заходу було саме спілкування курсантів – вчорашніх випускників, зі своїми майже однолітками, де у простій та зрозумілій для сучасної молоді формі розповіли про свій досвід, про те як обирали свій майбутній шлях, та презентували свої навчальні заклади і умови у яких проходить їх навчання. Тож, без сумніву, отримана на заході інформація була дуже корисною для сприйняття та усвідомлення дітьми важливості серйозно обирати свій подальший фах. В ході проведення заходу школярі отримали вичерпні відповіді на всі запитання та висловили щиру подяку за організацію такого необхідного заходу, змістовну та доступну, а саме головне цікаву розповідь.
відповісти (0)
З метою підвищення рівня правової обізнаності безробітних громадян з питань легальної зайнятості в Первомайській міськрайонній філії Миколаївського обласного центру зайнятості був проведений профінформаційний семінар за участю начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Первомайського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Миколаївської області - Ромси Ірини Миколаївни. На початку заходу безробітних поінформували про стан ринку праці, наявність вакансій, а також про сервісні послуги служби зайнятості. Після цього фахівець пенсійного фонду презентувала веб-портал Пенсійного фонду України, продемонструвала можливість реєстрації особистого кабінету, також запросила відвідати консультаційний пункт що працює за адресою: вул. Грушевського 3, каб. 219. Ознайомила зі змінами в законодавстві що діють з 01.01.2018, а саме - мінімальний соціальний страховий стаж для призначення пенсії за віком має бути не менше 25 років, вдвічі підвищилась сума місячного добровільного внеску яку, за бажанням, можна сплатити з метою збільшення соціального страхового стажу.
Тож фахівці фондів переконливо доводили громадянам що працювати легально вигідніше ніж бути в «тіні», адже коли людина працює легально - відбувається накопичення стажу та внесків до фондів соціального страхування, неофіційна робота це завжди ризик, уразливе положення та беззахисність з юридичної точки зору.
Нажаль – розуміння цінності офіційного працевлаштування приходить з часом коли роки та здоров’я – втрачено, про пенсію необхідно піклуватись заздалегідь.
Учасники заходу отримали відповіді на питання та, побачивши переваги легальної зайнятості висловили готовність до офіційного працевлаштування.
відповісти (0)
В рамках тісної співпраці між Первомайським міськрайонним центром зайнятості та Первомайським об’єднаним міським військовим комісаріатом пройшов захід для осіб що перебувають на обліку були присутні також учасники АТО. На семінар був запрошений представник військового комісаріату Ігор Майстренко. Служба за контрактом в Збройних силах України - це також робота, робота для людини якій притаманні - дисциплінованість, організованість, відповідальність, тому на семінарі «Презентації роботодавця» з орієнтації на службу в Збройних Силах Українислухачам розповіли про умови комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом та до резерву, про соціальний пакет та пільги, зробили наголос на можливості проходити службу за місцем проживання.
Підводячи підсумок семінару Ігор Майстренко, надав реквізити для звернень до роботодавця - Первомайського об’єднаного міського військового комісаріату та запросив учасників вступати на військову службу за контрактом. Тож, всі бажаючі після заходу мали змогу поспілкуватись із представником військового комісаріату та отримати вичерпні відповіді на свої запитання.
відповісти (0)
Обираємо свою професію. В рамках акції Миколаївського обласного центру зайнятості «Палітра професій» спеціаліст Первомайського міськрайонного центру зайнятості Пашков Віктор відвідав з профорієнтаційним заходом Первомайську загальноосвітню школи І-ІІІ ступенів № 3, та поспілкувався з учнями 9 класу на тему «Обираємо свою професію!». Під керівництвом спеціаліста центру зайнятості школяри обговорили всі етапи успішного вибору професії, , на прикладах вчились визначати необхідні кроки що призведуть до розуміння себе та свого покликання таокремо розглянули розвиток сучасних видів професій, обговоривши які професії можуть бути потрібними у майбутньому. Презентуючи новітні послугита проекти у яких приймає участь служба зайнятості Пашков Віктор наголосив на необхідності відповідального ставлення до свого вибору, що, в майбутньому, призведе до можливості реалізувати себе та знайти своє місце у такому цікавому та іноді непередбачуваному дорослому житті, для наочності, продемонстрував анімаційні фільми про світ професій, що особливо зацікавило школярів, а також заохотило їх до вивчення особливостей різних видів професійної діяльності. Вибір професії та свого майбутнього роду занять дуже важливий етап в житті кожної людини, тож чим раніше дитина почне над цим задумуватись, вивчати себе, аналізувати ринок праці, консультуватись з фахівцями з професійної орієнтації, тим більш успішнішим буде її вибір. Коли ми дорослішаємо ми часто змінюємо свою думку: про те чим хочемо займатись, та що нам подобається, тож профорієнтаційні заходи – бесіди та уроки, які проводять фахівці Державної служби зайнятості в загальноосвітніх школах, без сумніву допомагають молоді правильно обрати свій шлях – обрати свою професію.
відповісти (0)
Первомайським міськрайонним центром зайнятості 26 жовтня 2017 року був проведений інформаційний семінар «Презентація послуг, що надаються службою зайнятості та результатів діяльності» в якому взяли участь представники 13 сільськогосподарських підприємств району. З роботодавцями обговорили ситуацію на ринку праці у сучасних умовах. Фахівці центру зайнятості ознайомили присутніх з спектром різноманітних соціальних послуг, які надає служба зайнятості підприємствам. Це надання послуг з добору працівників, організація громадських та інших робіт тимчасового характеру, організація професійного навчання безробітних з урахуванням поточної та перспективної потреб ринку праці під конкретні замовлення роботодавців та сприяння в організації перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації працівників за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності шляхом видачі ваучера, надання компенсації роботодавцю у розмірі витрат, пов’язаних зі сплатою єдиного соціального внеску. Крім того, повідомили, що на сьогодні, служба має всі необхідні інструменти для регулювання ринку праці, але при цьому, для того, щоб йти в ногу з часом, шукає та впроваджує нові сервіси надання соціальних послуг, вдосконалює свою роботу. Так, з метою сприяння безробітним у пошуку роботи, запроваджено такі сучасні технології: відео презентації підприємств та вакансій, відеорезюме, он-лайн співбесіди, спілкування з роботодавцями та безробітними через соціальні мережі. Крім того,
Вже впроваджено «Електронний кабінет роботодавця», «Електронний кабінет безробітного», що прискорює доступ до послуг Служби зайнятості.
Як результат зустрічі, були обговорені напрямки подальшого партнерства центру зайнятості та роботодавців у вирішенні питання скорочення безробіття та забезпечення підприємств якісним кадровим потенціалом.
відповісти (0)
Моє професійне завтра. В умовах, коли весь світ динамічно рухається та постійно змінюється ринок професій, допомога учням, що навчаються у загальноосвітніх закладах, їх орієнтація на потрібні для роботодавців професії та спеціальності, роз’яснення кроків для обрання свого професійного шляху, інформування про державні органи, які можуть в цьому допомогти, а також презентація сучасних проектів направлених на розвиток професійної грамотності всіх громадян нашої країни – ось важливий напрямок роботи фахівців відділу активної підтримки безробітних Первомайського міськрайонного центру зайнятості під час проведення загальнообласної акції для шкільної та учнівської молоді «Палітра професій».
13 жовтня 2017 року до села Степківка завітав мобільний центр зайнятості Первомайського міськрайонного центру зайнятості. Провідний фахівець з питань зайнятості Пашков Віктор спілкувався з учнями Степківської школи та мешканцями села Степківка презентуючи новітні та сучасні послуги служби зайнятості.
У зв’язку з тим, що сам захід проходив напередодні свята «Дня захисника України», спеціаліст центру зайнятості поспілкувався з дітьми на тему «Горде ім’я ВІЙСЬКОВИЙ!», тим самим пропагував серед молоді можливість проходження військової служби за контрактом, в рамках тісної співпраці Первомайського міськрайцентру зайнятості з Первомайсько-Врадіївським військовим комісаріатом.
Завершуючи зустріч, Пашков Віктор наголосив на тому, що для того щоб дійсно зрозуміти себе та своє покликання – відзнайти своє професійне завтра, молоді потрібно працювати в цьому напрямку, а Державна служба зайнятості за допомогою сучасних послуг та сервісів може їм фахово допомогти.
відповісти (0)
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПІДПРИЄМЦІВ
З метою посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо пропагування можливостей служби зайнятості у сприянні розвитку підприємництва в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості була організована групова консультація для безробітних осіб з числа інвалідів, учасників АТО, ВПО, які виявили бажання отримати допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності, Консультацію проводила головний держподатінспектор сектору масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Чекрижова С. Л. Нею були висвітлені питання щодо організації діяльності новостворених суб’єктів господарської діяльності, а саме: реєстрація у Первомайській ОДПІ та вибір системи оподаткування в залежності від напрямку діяльності, порядок застосування єдиного податку в умовах дії Податкового кодексу України, ставки єдиного податку по видам діяльності, загальна система оподаткування, також спеціаліст презентувала сервіси податкової служби. Присутніх цікавили питання нарахування заробітної плати та відрахування ПДФО, ЄСВ, військового збору, пільги по сплаті податків та інш.
Присутнім також презентували проект - Соціальний Бізнес-інкубатор «Друге дихання 3», продемонстрували яким чином зареєструватись в ньому та запропонували взяти участь для особистої бізнес – освіти з можливістю отримання додаткових коштів до свого стартового капіталу.
відповісти (0)
13 жовтня 2017 року в Первомайському міськрайонному центрі зайнятості відбулась презентація роботодавця – ТОВ «Корпорація «Імперіал», яка займається оптовою торгівлею паливно - мастильних матеріалів.
Під час зустрічі начальник відділу кадрів Чернега Альона детально розповіла безробітним про специфіку діяльності підприємства. Ознайомила присутніх з умовами праці, рівнем заробітної плати, можливістю кар’єрного росту, складовими соціального пакету. В ході проведення презентації зазначила, що можливе працевлаштування на посаду бухгалтера, а тих, хто зацікавилися перспективою працевлаштування, запросила безпосередньо відвідати саме підприємство. Захід відвідали 19 безробітних, які активно ставили запитання роботодавцю, з’ясовували у них окремі нюанси працевлаштування. Маємо сподівання, що проведення таких заходів переконає шукачів роботи, що їм пропонують доволі привабливі варіанти зайнятості, і завтра вони зможуть бути вже працевлаштованими.
відповісти (0)
З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку в Первомайському МРЦЗ був проведений профінформаційний семінар для осіб старше 50 років. Метою семінара було –формування конструктивної стратегії поведінки на ринку праці, підвищення рівня соціальної та професійної мобільності, мотивації до легальної зайнятості. В семінарі також взяла участь головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 Первомайського об’єднаного управління ПФУ в Миколаївській обл. – Куліш Жанна Феодосіївна. Вона дала роз’яснення законодавчих актів що регламентують умови призначення пенсій. Ознайомила з електронними послугами ПФУ, які дають можливість отримувати інформацію, накопичену в базі даних персоніфікованого обліку, контролювати данні, що вносяться до системи персоніфікованого обліку та впливають на розмір пенсії.
Учасники заходу задавали питання щодо визначення віку виходу на пенсію, про зарахування до страхового стажу періоду догляду за особою похилого віку, щодо дострокового виходу на пенсію, про мінімальний страховий стаж для призначення пенсії за віком, щодо права виходу на пенсію жінки, яка виховала чотирьох дітей, та т. інше.
Слухачі під час спілкування з фахівцями побачили переваги легальної зайнятості та висловили готовність до офіційного працевлаштування.
відповісти (0)
«Бути професіоналом своєї справи!» - саме такою була тема профорієнтаційного заходу, в рамках акції Миколаївського обласного центру зайнятості «Палітра професій», що проходив 04 жовтня 2017 року в Первомайській загальноосвітній школі № 9. Захід провів на запрошення директора школи Слюсара Руслана Петровича, спеціаліст центру зайнятості Пашков Віктор. Під час заходу фахівець СЗ розповів учням про особливості вибору професії у сучасних умовах та презентував новітні послуги Державної служби зайнятості для шкільної молоді, при цьому особливу увагу приділив презентації проектів онлайн-навчання «ПРОМЕТЕУС», та профорієнтаційного порталу для молоді «Моя кар’єра». Спілкуючись з молоддю спеціаліст центру зайнятості зазначив, що наполеглива та постійна праця над собою, професійне зростання, здобуття нових навичок та опанування новітніми сучасними знаннями та технологіями, допоможе кожному з присутніх школярів знайти себе – свій дорослий професійний шлях.
відповісти (0)
Днями у Первомайському міськрайонному центрі зайнятості було проведено презентацію Первомайського об’єднаного міського військового комісаріату. Захід проводився з метою підбору військовослужбовців для військової служби за контрактом.
Спочатку шукачів роботи капітан Денис Сиволап, як представник військового комісаріату, докладно поінформував про особливості проходження військової служби за контрактом, ознайомив учасників із перевагами служби за контрактом: гідним грошовим та пенсійним забезпеченням; можливістю отримати житло за рахунок держави, професійного та кар’єрного росту; забезпечення харчуванням, речовим майном; створенням умов для підвищення рівня освіти; а також гарантованим забезпеченням соціальних пільг. Потім відбувся діалог, спрямований на досягнення основної мети – укомплектування військових частин, що дислокуються по сусідству, військовослужбовцями. В заході взяли участь 20 безробітних. Всіх бажаючих служити було запрошено на співбесіду до військкомату.
відповісти (0)
Служба зайнятості на допомогу батькам. В рамках акції Миколаївського обласного центру зайнятості «Палітра професій»14вересня 2017 року, на запрошення директора школи Слюсара Руслана Петровича, спеціаліст Первомайського міськрайонного центру зайнятості Пашков Віктор відвідавПервомайську загальноосвітню школи І-ІІІ ступенів № 9, та поспілкувався з батьками учнів школи на загальношкільних батьківських зборах на тему «Вибір професії та ринок праці!». Під час заходуспеціаліст Первомайського міськрайонного центру зайнятості презентувавбатькам школярів новітні послуги центру зайнятості, можливість індивідуальних профконсультацій з використанням психодіагностичного тестування в автоматизованій системі АРМ "ПрофКонсультант", АС "Оптант Плюс" та за міжнародною тестовою методикою "Magellano Університет" на безкоштовному профорієнтаційному порталі "Моя кар’єра" (www.mycareer.org.ua) та інші послуги, та особливу увагу звернув на проект безкоштовних онлайн-курсів«Prometheus»участь у якому надає змогу не тільки здобувати сучасні та потрібні знання дорослим, а також, що дуже важливо, надає змогу випускникам шкіл якісно підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання, обравши потрібний напрямок у відповідному розділі на порталі за посиланням : http://prometheus.org.ua/zno.

Подібні зустрічі вкрай необхідні для якісної підготовки дитини в визначенні майбутньої професії. Тож сподіваємось що тісна співпраця з батьківськими комітетами та батьками, що прагнуть допомогти своїй дитині у виборі професії, яка користується попитом на ринку праці, допомагають батькам не тільки ознайомитись з сучасними послугами державної служби зайнятості, а також, сприятимуть розумінню своєї ролі, як батьків у вихованні власних дітей.
відповісти (0)
ПрАТ«Санта-Україна» проводить набір швачок. Заробітна плата 5200-7639 грн. Пошив верхнього жіночого одягу поопераційно. Необхідні швачки на універсальну, петельну машину, оверлок.

Підприємство надає комфортні умови праці, можливість навчання на робочому місці. Можливо для молоді, яка закінчила або припинила навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих закладах; для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Перевезення транспортом підприємства для жителів с. Лиса Гора, Підгородна, Бандурка.


Адреса ПрАТ «Санта-Україна»:
55211, Миколаївської обл., м. Первомайськ, вул. А. Чернецького, 108. Телефон: 06-72-4 (16150), факс 08-72-4 (16150)
електронна пошта: au.moc.eniarku-atnas@eciffo

Контактна особа:
Менеджер з кадрових питань Савранська Лариса Петрівна,
телефон 02-12-4 (16150)
відповісти (0)
Одним із найважливіших пріоритетів у діяльності служби зайнятості є побудова тісної взаємодії з роботодавцями. Саме роботодавець є основним партнером в реалізації державної політики зайнятості, співпраця з яким безпосередньо впливає на якість надання центром зайнятості соціальних послуг населенню.
12 липня 2017 року в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості спільно з ПрАТ «Санта-Україна» було проведена 2 ярмарки вакансій, яку відвідало 60 осіб. Даний захід проводився на замовлення роботодавця - ПрАТ «Санта-Україна», який має потребу в швачках. Менеджер з кадрових питань підприємства Лариса Савранська розповіла, що ПрАТ «Санта-Україна» - це підприємство, що працює за сучасними технологіями з дотриманням високих європейських стандартів якості, з ефективним управлінням та якісним обслуговуванням замовників. Підприємство працює, як на давальницький сировині, так і виготовляє продукцію на вітчизняний ринок. Жіночий одяг відшивається для провідних європейських компаній та відомих торгових марок, таких як: SWING, NEXT, MEXX, Marks&Spenser, LauraAshley та інші. Продукція підприємства ПрАТ «Санта-Україна» - це оптимальне співвідношення невисокої ціни та відмінної якості.
По завершенню ярмарки вакансій усіх бажаючих запросили для наглядного ознайомлення з діяльністю ПрАТ«Санта-Україна», де була проведена екскурсія по цехам підприємства. Безробітні мали змогу ознайомитися з майбутніми робочими місцями та задати питання, які їх цікавлять безпосередньо на місці. По завершенню, кожному з шукачів роботи було видано направлення на працевлаштування, рішення за якими, сподіваймося, буде позитивним.
відповісти (0)
Ефективною формою співпраці з роботодавцями у пошуку претендентів на вакантні місця є проведення ярмарків та міні-ярмарків вакансій. Формати – різні. Мета одна: допомоги роботодавцям у забезпеченні кадрових потреб.

У Первомайському міськрайонному центрі зайнятості для 11 безробітних проведено міні-ярмарок вакансій за участю Товариства з додатковою відповідальністю «МОТОРИСТ»
Це підприємство тісно співпрацює з міськрайонним центром зайнятості у питаннях укомплектування вакансій. Нині ТДВ «МОТОРИСТ» необхідні слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування.
«Наше підприємство, - зазначив її директор Андрій Ващук, - сільськогосподарське підприємство, виконує ремонтні роботи сільськогосподарських машин під замовлення фермерських господарств Первомайського району та Миколаївської області, також розповів про умови праці на підприємстві, про обов’язки працівників, про можливості професійного навчання на виробництві. З тими, хто зацікавився роботою, Андрій Ващук провів особисто співбесіди та одразу після проведення ярмарки поїхали на підприємство для більш детального ознайомлення із місцем роботи та обговорення питання працевлаштування.
відповісти (0)
В рамках адміністративно-територіальної реформи на Первомайщині створена Кам’яномостівська об’єднана територіальна громада, що поєднала в єдине ціле Кам’яномостівську, Кримківську та Кодимські сільські ради. Соціальна допомога мешканцям громад включає в себе таку важливу ланку, як допомога у напрямку пошуку роботи. Тож співпраця спеціалістів служби зайнятості з мешканцями таких об’єднань та и соціальними партнерами надає змогу громадянам відчути турботу та допомогу з боку держави.
29 червня 2017 року спеціалісти Первомайського міськрайонного центру зайнятості відвідали селище Кам’яний Міст, поспілкувались з сільським головою Ляховим Олександром Тимофієвичем та мешканцями громади щодо різноманітних послуг центру зайнятості для задоволення потреб людей. Розповіли про електронні послуги центру зайнятості для роботодавців та населення, запросили відвідувачів приймати участь у загальнодержавних проектах таких, як безкоштовне онлайн-навчання «Прометеус» та безкоштовне вивчення англійської мови «Лінгва Скілз». Для презентативності та наочності було використано мобільний центр зайнятості Первомайського МРЦЗ, завітавши до якого відвідувачі могли не тільки отримати фахові консультації спеціалістів та переглянути актуальні вакансії, а й записатись на відвідування безпосередньо до фахівців центру зайнятості.
Тож сподіваємось, що подібні зустрічі в подальшому нададуть змогу мешканцям сільської місцевості отримувати якісну та всебічну допомогу з пошуку роботи безпосередньо у місцях свого фактичного проживання, а зусилля спеціалістів Первомайського міськрайонного центру зайнятості не будуть даремними і принесуть користь людям.
відповісти (0)
Днями в приміщенні Первомайського міськрайонного центру зайнятості прходив Круглий стіл на тему «Надання соціальної допомоги особам з обмеженими фізичними можливостями». До обговорення питань працевлаштування осіб з інвалідністю долучились фахівці центру зайнятості, представники Управління соціального захисту населення, Первомайської районної організації інвалідів, медико – соціальної експертної комісії, підприємств міста та району. Фахівці центру зайнятості ознайомили присутніх з різноманітними формами сприяння зайнятості людей з інвалідністю: від адресних консультацій до групових, тренінгових і семінарських занять. Розповіли, що в центрах зайнятості здійснюється психологічна підтримка в період пошуку роботи, організовується професійна підготовка, перепідготовка, підвищення кваліфікації, підбір вакансій, орієнтація на самозайнятість, забезпечується участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру, ведеться облік вільних робочих місць для осіб з інвалідністю; проводиться діалог з роботодавцями щодо працевлаштування інвалідів, у тому числі із наданням компенсації фактичних витрат на сплату ЄСВ. Учасниками Круглого столу обговорювалися питання щодо виконання завдань і доручень державної політики щодо підтримки людей з обмеженими фізичними можливостями, реалізацію програм соціального захисту в місті та районі, надання профконсультаційних послуг інвалідам при направленні на навчання в реабілітаційні центри, обмін інформацією про осіб, які виявляють бажання працювати та навчатися, з урахуванням рекомендацій МСЕК, реабілітації осіб з інвалідністю у тому числі соціальної, професійної, трудової та медичної. По завершенню заходу учасники Круглого столу відмітили, що заходи такого формату, завдяки обміну думками думками та досвідом роботи сприяють удосконаленню реабілітаційного процесу та соціальної інтеграції інвалідів, зокрема осіб, які проходили службу в зоні АТО.

Після проведеного круглого столу було організовано ярмарок вакансій, який відвідали 25 безробітних осіб з обмеженими фізичними можливостями, які звернулися до центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні. Учасники отримали вичерпні консультації щодо професійної орієнтації, стану ринку праці, були ознайомлені зі всіма підходящими вакансіями.
відповісти (0)
З метою підвищення рівня поінформованості учасників АТО про послуги служби зайнятості та сприяння соціальної адаптації в цивільному середовищі в Первомайському міськрайонному центрі зайнятості був проведений спеціалізований інформаційний семінар. Присутнім розповіли про соціальні гарантії для громадян в період відсутності підходящої роботи, ознайомили із шляхами працевлаштування пільгових категорій незайнятого населення. Також з метою надання практичної допомоги щодо користування пільгами, на семінар запросили керівника Державного органу "Центр допомоги учасникам бойових дій" – Грищенка Олександра Сергійовича. Присутнім презентували пам’ятку «Учасникам АТО» - яка розроблена ГО «Юридична Сотня» спільно з фахівцями Міністерства соціальної політики України, Державної служби з питань ветеранів війни та учасників АТО, Міністерства оборони та Генерального Штабу ЗСУ, та знаходиться на сайті Миколіївської обласної служби зайнятості. Відвідувачі впевнились що державна служба зайнятості підтримає та допоможе кожному знайти особистий шлях реалізації трудового потенціалу в суспільстві.
відповісти (0)
Соціальне партнерство в дії!

З метою підвищення рівня правової обізнаності безробітних громадян з питань легальної зайнятості, в Первомайському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар «Із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці», за участю фахівців Первомайського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Миколаївської області Валебної Лідії Вікторівни та Чернишевської Світлани Олександрівни.
Поєднавши кілька важливих напрямків інформування незайнятого населення, а саме: інформацію про послуги центру зайнятості із важливістю та необхідністю шукати легальну роботу, спеціалісти центру зайнятості довели відвідувачам про те, що подальша співпраця із державною службою зайнятості допоможе їм знайти саме офіційну роботу, що позитивно впливає не тільки на матеріальне забезпечення людини, а і на збільшення страхового стажу. Представники Пенсійного Фонду Чернишевська Світлана та Валебна Лідія розповіли присутнім про особливості пенсійного законодавства, що регламентує умови призначення пенсій. Основний акцент було зроблено на легальну зайнятість та відрахування з заробітної плати, що дають гарантії на гідну пенсію. Також, презентували електронні послуги Пенсіонного фонду України. Учасники заходу, під час співбесіди, отримали відповіді на свої питання.
відповісти (0)
Шукаємо кадри разом
Для вирішення питання працевлаштування безробітних в актовому залі Первомайського міськрайонного центру зайнятості відбувся міні –ярмарок вакансій, на якому ТОВ «Первомайський «Райагробуд» презентував вакансії менеджеру зі збуту, бетоняра, водія автотранспортних засобів та підсобного робітника. З урахуванням вимог роботодавців та умов праці, спеціалістами відділу взаємодії з роботодавцями та відділу організації сприяння працевлаштування населення були підібрані кандидатури безробітних, яких запросили відвідати ярмарки вакансій. Начальник відділу кадрів підприємства Ганна Шалару ознайомила із перспективами розвитку бізнесу, вимогами до робітників та умовами оплати праці. Загалом, захід відвідали 35 шукаючих роботу безробітних громадян, в тому числі 3 демобілізованих учасників АТО. З тими, хто зацікавився роботою, Ганна Олексіївна провела співбесіди та запросила на підприємство для більш детального ознайомлення із місцем роботи та обговорення питання працевлаштування.
відповісти (0)
Професіонал своєї справи. В рамках акції Миколаївського обласного центру зайнятості «Миколаївщина професійна» спеціаліст Первомайського міськрайонного центру зайнятості Пашков Віктор відвідав з профорієнтаційним заходом Первомайську загальноосвітню школи І-ІІІ ступенів №9 та поспілкувався з учнями 9 класу на тему «Хочу бути професіоналом!». Яку стежину собі обрати для того щоб реалізувати свої плани, мрії та побажання у дорослому житті – із такою думкою рано чи пізно зустрічається кожен школяр, з тривогою, хвилюванням та сподіваннями на краще. Тож, зустрічі школярів зі спеціалістами служби зайнятості дуже корисні при виборі свого шляху, своєї професії. В ході проведення заходу школярам були презентовані новітні послуги служби зайнятості, надана інформація про сучасний світ професій та їх характеристики. Для наочності, випускникам були продемонстровані анімаційні фільми про світ професій, які дуже зацікавили школярів та заохотили їх до вивчення особливостей різних видів професійної діяльності. Розуміння сучасного розвитку професій та спеціальностей, вимог яким має відповідати працівник, відповідність зазначеним вимогам, а саме головне прагнення до постійного самовдосконалення та професійного розвитку, саме цю думку до учнів 9-х класів Первомайської загальноосвітньої школи № 9 намагався довести представник центру зайнятості. Тож, розуміння свого дорослого шляху, планування та головне - здійснення необхідних кроків, надасть молодій людині звання «Професіонал своєї справи».
відповісти (0)
"Миколаївщина професійна!"

Забезпечення задовільного рівня зайнятості молоді на сьогодні виступає одним із пріоритетних завдань розвитку держави. Розв’язати проблеми зайнятості цієї категорії населення можна тільки шляхом цілеспрямованих систематизованих і скоординованих дій. З метою ознайомлення випускників із послугами служби зайнятості, направлених на сприяння їх працевлаштування 26 квітня 2017 року в рамках акції "Миколаївщина професійна!" Первомайський міськрайонний центр зайнятості взяв участь у виїзному заході на тему «Підприємства нашого краю - лідери на ринку товарів та послуг», який проводився Первомайським політехнічним інститутом Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.
В заході прийняло участь 40 студентів 2-3 курсу - економісти та бухгалтери, які займались дослідженням підприємств нашого краю: ТОВ "Бандурський олійноекстракційний завод», ТОВ "Агрофірма Корнацьких", ПРАТ "Санта-України", ПАТ "Первомайський МКК». Студентам-випускникам були презентовані підприємства, програми стажувань, молодіжні програми набору, чим саме і сформували у них бренд потенційного роботодавця, розповіли майбутнім випускникам навчального закладу про професії та спеціальності, які є актуальними на їх виробництві, умови праці та заробітну плату. В ході зустрічі провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Первомайського МРЦЗ Пашков Віктор ознайомив з інформацією про особливості сучасного рику праці, а також послуги служби зайнятості, що можуть допомогти випускникам правильно обрати свій шлях та знайти своє місце у житті. Крім того, фахівець центру зайнятості надав присутнім інформацію стосовно нових сервісів служби зайнятості, а саме: безоплатне комплексне тестування в проекті «Моя кар’єра», участь у Всеукраїнському проекті «PROF-TEST», банк відео резюме та резюме молодих спеціалістів «ПРОФІ СТАРТ», онлайн-співбесіда з роботодавцем, онлайн-навчання на платформі «ПРОМЕТЕУС», можливості отримання послуг служби зайнятості за допомогою електронної черги відвідувачів, та інші послуги і ресурси Державної служби зайнятості. Ознайомив студентську молодь з методами активного пошуку роботи, побудовою професійної кар’єри, надання допомоги у написанні професійного резюме. По завершенню заходу молодь отримала інформаційні буклети центру зайнятості та практичні поради, які варто використовувати в майбутньому при проходженні співбесіди з роботодавцем та написанні резюме.
відповісти (0)
Продам белых спортивных голубей! Могу дать на прокат(на свадьбу). Звоните:
56 09 182 990 83+
16 13 660 860 83+
відповісти (0)