Сайт міста Соснівка

карта Соснівка
Область: Львівська область
Район: Червоноградський район
Місто: Соснівка
Населення: 11838 осіб
Щільність населення: 5979 осіб/кв. км.
Поштовий індекс: 80193
Телефонний код: +380 3249
Координати: 50°17'33″ пн. ш. 24°15'04″ сх. д.
Висота над рівнем моря: 197 м.
Площа: 1.98 кв. км.
Рік заснування: 1955 р.

Міська рада

Адреса: вул.Кривоноса, 8-а
Телефон: 34-242
Соснівка

Соснівка – промислове, гірниче місто (населення 11500 жителів), що підпорядковане Червоноградській міській раді. Розташоване у Львівській області.

Соснівка виникла при будівництві шахт в Галицько-волинському вугільному басейні. Спочатку називалося селищем шахт № 5-9, потім – селищем ім. Кірова. Теперішня назва з 1957. Назва міста напряму пов’язана з місцем розташування. Це знайшло своє відображення і на сучасному гербі Соснівки, на ній поруч з білкою і гірничими молотами зображено соснову шишку. Статус міста Соснівка отримала 13 травня 1968 р.

Робітниче селище тут виникло в 1955 р. у зв’язку з будівництвом шахт. Зводили ці промислові об’єкти бригади з Нововолинська. Коли сюди прибули перші поселенці (1954 р.), тут не було ні будинків, ні магазинів, ні доріг. Будівельники поселилися по приватних садибах у сусідніх селах, а продукти доставляли із Червонограда.

В січні 1955 р. залізницею на місці майбутніх шахт були доставлені збірні будинки. Для забудови селища було вирішено вирубати посеред соснового лісу галявину. Історія зберегла пам’ять про перший будинок в Соснівці, зараз він розташований за адресою Грушевського, 9. Разом з цим було зведено дитячий садок, школу, адже більшість сімей мала дітей. Розвиток міста зумовив пізніше необхідність у побудові ще однієї школи, її було здано в експлуатацію в 1969 р.

В 1979 біля залізничної станції Сілець у Соснівці було побудовано гірничозбагачувальну фабрику «Червоноградську» - найбільше підприємство такого типу в той час у Європі. Виробничі потужності цього підприємства були розраховані на переробку 9600 тис. т. в рік, тобто всього об’єму вугілля, що видобувалось на шахтах Волині і Львівщини. Товарний концентрат мав забезпечувати паливні потреби ТЕС всього західного регіону України і Придніпров’я. Спад економічного розвитку в останнє двадцятиліття зумовив падіння переробки вугілля на цьому підприємстві в рази. Зараз фабрика входить до групи компаній «Львів Систем Енерго».

Окрім гірничозбагачувальної фабрики в місті працює ряд деревопереробних підприємств, зокрема тут є чи не найбільша фабрика дерев’яних вікон та дверей, що забезпечує своєю продукцією усі західні області України.

Історія активності
Саня
Опубліковано 1 місяць тому: Саня
Dоvian
Опубліковано 1 місяць тому: Dоvian
Mishka
Опубліковано 2 місяці тому: Mishka
Mishka
Реєстрація
Опубліковано 2 місяці тому
Віктор
Опубліковано 3 місяці тому: Віктор
Віктор
Реєстрація
Опубліковано 3 місяці тому
Міша
Опубліковано 5 місяців тому: Міша
Європейське
Реєстрація
Опубліковано 5 місяців тому
Jon
Реєстрація
Опубліковано 7 місяців тому
Василь
Реєстрація
Опубліковано 7 місяців тому
Irina
Реєстрація
Опубліковано 11 місяців тому
Оксана-Вікторія
Реєстрація
Опубліковано 11 місяців тому
Сергій
Реєстрація
Опубліковано 1 рік тому
Tanyatsynyak
Реєстрація
Опубліковано 1 рік тому
СашаСаша
Опубліковано 1 рік тому: Саша
Людмила
Реєстрація
Опубліковано 1 рік тому
Христина
Реєстрація
Опубліковано 1 рік тому
Мария
Реєстрація
Опубліковано 1 рік тому
Олена
Реєстрація
Опубліковано 1 рік тому
Gogotiy
Реєстрація
Опубліковано 1 рік тому
Lanakrunop
Реєстрація
Опубліковано 1 рік тому
Соснівка
Опубліковано 1 рік тому
відвідував(-ла)
Blood
Реєстрація
Опубліковано 1 рік тому
Квартира двохкімнатна
Опубліковано 1 рік тому
«Добрий вечір! Вы ще знаєте квартиру?»
bnBndml2Z2wucHZnbD0xMDk3XyMkX1NFR0grJCQkZDE0YjljZGRmMTY1MjAwNmEzMTE3MzFhNjI1MmFkNzE=

До 60 років більшість людей стають нижчими на 2-5 сантиметрів — і це не ще найстрашніша проблема, яку може доставити хворий хребет! Залишитися при своєму зростанні, а заразом позбавитися від ряду недуг можна за допомогою Турманієвого массажера Nm-4000. Остеохондроз хребта, радикуліт, ревматоїдний артрит, депресивні стани, неврози, артеріальна гіпертонія, виразкова хвороба шлунку, гастрити, холецистити, пневмонія, бронхіальна астма, простатит — це далеко неповнийсписок захворювань, з якими бореться массажер. Виготовлений з турманієвого сплаву проектор, вбудований в мат массажера, рухається уздовж хребта і забезпечує точковий масаж, а також прогріває тіло довгохвильовими інфрачервоними променями. При цьому м'язи спини розслабляються, в'язки розігріваються, і відбувається корекція хребта.

Запрошуємо Вас відвідати

салон-магазин у м. Соснівка по вул. Грушевського 12А,

(в дворі, колишній Дім Піонерів).

Ми працюємо з 9.00 по 18.00

Сб. та Нд.- ВИХІДНИЙ

Буди здоровим - ЦЕ ПРОСТО!

За довідками телефонуйте 40-40-4 (94230)

Директор Оксана Федорівна

відповісти (0)