Сайт міста Оріхів

карта Оріхів
Область: Запорізька область
Район: Пологівський район
Місто: Оріхів
Населення: 17986 осіб
Щільність населення: 1799 осіб/кв. км.
Поштовий індекс: 70500
Телефонний код: +380 6141
Координати: 47°34'01″ пн. ш. 35°47'21″ сх. д.
Висота над рівнем моря: 61 м.
Площа: 10 кв. км.
Річка, озеро (море): р. Конка
Рік заснування: 1783 р.

Міська рада

Адреса: вул.Шевченка,11
Телефон: 4-32-21
Факс: 4-32-21
Історія активності
Оріхів
Опубліковано 1 тиждень тому
відвідував(-ла)
ЯнаЯна
Опубліковано 1 тиждень тому
подобається
ЯнаЯна
Опубліковано 1 тиждень тому
 
ЯнаЯна
Опубліковано 4 тижня тому
 
ЯнаЯна
Опубліковано 4 тижня тому
подобається
ЯнаЯна
Опубліковано 1 місяць тому
«Cool»
ЯнаЯна
Опубліковано 1 місяць тому
подобається
ЯнаЯна
Опубліковано 1 місяць тому
подобається
ЯнаЯна
Опубліковано 1 місяць тому
 
ЯнаЯна
Опубліковано 1 місяць тому
подобається
ЯнаЯна
Опубліковано 1 місяць тому
подобається
ЯнаЯна
Опубліковано 1 місяць тому
подобається
ЯнаЯна
Опубліковано 1 місяць тому
 
Екатерина
Реєстрація
Опубліковано 2 місяці тому
ЯнаЯна
Опубліковано 2 місяці тому
 
Fuzurrizi
Реєстрація
Опубліковано 2 місяці тому
ЯнаЯна
Опубліковано 2 місяці тому
подобається
ЯнаЯна
Опубліковано 2 місяці тому
подобається
ЯнаЯна
Опубліковано 2 місяці тому
 
ЯнаЯна
Опубліковано 2 місяці тому
 
ЯнаЯна
Опубліковано 2 місяці тому
подобається
ЯнаЯна
Опубліковано 2 місяці тому
подобається
ЯнаЯна
Опубліковано 2 місяці тому
подобається
ЯнаЯна
Опубліковано 2 місяці тому
 
ЯнаЯна
Опубліковано 3 місяці тому
 
ЯнаЯна
Опубліковано 3 місяці тому
подобається
ЯнаЯна
Опубліковано 3 місяці тому
«Привіт»
ЯнаЯна
Опубліковано 3 місяці тому
подобається
ЯнаЯна
Опубліковано 3 місяці тому
 
bnBndml2Z2wucHZnbD01MDVfIyRfU0VHSCskJCQ4YTZlOTFiZjA5MDllNjViM2E4OGQ0OGZkOTUzMjMyYg==
Привет городу моего детства (учился в школе №2 в 1957-65 г. г.)! Она ещё русская, или уже нет? что я вполне могу понять...
відповісти (0)
Оріхівський районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області повідомляє стан виконання рішень про стягнення аліментів станом на 04.07.2018р. На виконанні у відділі станом на 04.07.2018 перебувало 945 виконавчих проваджень про стягнення аліментів, з яких по 347стягнення звертається на доходи боржників, 598 перебуває безпосередньо на виконанні у відділі.
Із 945 виконавчих проваджень про стягнення аліментів по 299 документам сукупний розмір заборгованості перевищує суму відповідних платежів за три місяці, з них 182 - перевищує суму платежів з 6 місяців та 87 - за рік.
З початку кампанії щодо стягнення заборгованості зі сплати аліментів виконавцями відділу стягнуто коштів на загальну суму 5 775 241 грн. Завдяки заходам примусового виконання, вжитим відповідно до Закону #ЧУЖИХ_ДІТЕЙ_НЕ_БУВАЄ погашено заборгованість на загальну суму 1 097 407 грн.
відповісти (0)
Оріхівський районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області доповідає про стан виконання рішень про стягнення коштів до бюджету протягом першого півріччя 2018 року. У звітньому періоді на виконанні перебувало 1118 рішень про стягнення коштів до бюджету на суму 9 088 252грн. (у тому числі на користь органів УПФУ - 137 на суму 386312грн.). За 6 місяців 2018 року виконавцями відділу опрацьовано та завершено 425 проваджень на суму 4 121 583 (у тому числі за рішеннями на користь органів УПФУ 68 на суму 187 423грн.). Протягом першого півріччя 2018 року фактично перераховано коштів на суму 114 380грн. Станом на 01.07.2018 у залишку на виконанні перебуває 693 рішення про стягнення коштів до бюджету на суму 4 949 380грн.
відповісти (0)
ВИКОНАННЯ РІШЕННЯ ПРО ПОНОВЛЕННЯ НА РОБОТІ
Конституцією України кожному гарантовано можливість звернення до суду з метою захисту своїх прав. Судові рішення ухвалюються іменем України, є обов’язковим до виконання. Держава забезпечує виконання судового рішення у визначеному законом порядку.
Примусове виконання судових рішень покладається на органи державної виконавчої служби та у визначених Законом України "Про виконавче провадження" випадках - на приватних виконавців. Порядок примусового виконання рішень визначається Законом України «Про виконавче провадження» від 02.06.2016р. (далі – Закон), Інструкцією з організації примусового виконання рішень, затвердженою Наказом МЮУ від 02.04.2012 № 512/5 в редакції Наказу МЮУ від 29.09.2016 № 2832/5 (далі – Інструкція), іншими законами та підзаконними актами.
Рішення про поновлення на роботі незаконно звільненого працівника є рішенням немайнового характеру, яке має певні особливості виконання.
За рішеннями про поновлення на роботі, як і за рішеннями про стягнення заробітної плати та іншими вимогами, що випливають із трудових правовідносин стягувачі звільнені від сплати авансового внеску.
Слід звернути увагу, що Закон України «Про виконавче провадження» від 02.06.2016 не містить поняття добровільного виконання рішення, як у попередньому однойменному Законі від 21.04.1999р. (в редакції від 04.11.2010р.), тому за примусове виконання рішення про поновлення на роботі з боржника стягується виконавчий збір/основна винагорода приватного виконавця одночасно з відкриттям виконавчого провадження. Про стягнення з боржника виконавчого збору державний виконавець зазначає у постанові про відкриття виконавчого провадження, розмір його складає два мінімальні розміри заробітної плати з боржника – фізичної особи та чотири мінімальні розміри заробітної плати з боржника – юридичної особи.
Виконання рішення про поновлення на роботі незаконно звільненого або переведеного працівника виконуються невідкладно в порядку, визначено статтею 63 Закону України «Про виконавче провадження». Виконавець не пізніше наступного робочого дня з дня надходження до нього виконавчого документа виносить постанову про відкриття виконавчого провадження, у якій зазначає про стягнення виконавчого збору, його розмір, про необхідність виконання боржником рішення протягом 10 робочих днів (крім рішень, що підлягають негайному виконанню). Важливо зазначити, що десятиденний строк виконання рішення не вважається добровільним для боржника, а є його обов’язком, за невиконання якого до боржника будуть застосовані відповідні заходи. Так, у разі невиконання без поважних причин боржником рішення (виконавець перевіряє його виконання наступного робочого дня після закінчення десятиденного строку), виконавець виносить постанову про накладення на боржника штрафу, в якій також зазначається вимога виконати рішення протягом 10 робочих днів (за рішеннями, що підлягають негайному виконанню – трьох) та попередження про кримінальну відповідальність. Відповідно до статті 75 Закону штраф накладається в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на боржника – фізичну особу, 200 – на посадову особу, 300 – на боржника-юридичну особу. Наступного робочого дня після закінчення вже вдруге наданого десятиденного строку, державний виконавець повторно перевіряє виконання рішення. У разі повторного невиконання без поважних причин боржником рішення, державний виконавець накладає на боржника штраф у подвійному розмірі та надсилає до органу досудового розслідування повідомлення про вчинення боржником кримінального правопорушення.
Відповідно до п. 7 розділу ІХ Інструкції з організації примусового виконання рішень, при виконанні рішення немайнового характеру, у разі, якщо боржник самостійно не сплачує виконавчий збір/основну винагороду, витрати виконавчого провадження та штрафи, виконавець примусового стягує такі кошти, у тому числі шляхом звернення стягнення на кошти та інше належне боржнику майно.
Відповідно до частини 2 статті 65 Закону, рішення про поновлення на роботі вважається виконаним боржником з дня видання відповідно до законодавства про працю наказу або розпорядження про поновлення стягувача на роботі та внесення відповідного запису до трудової книжки стягувача.
Як свідчить практика, перешкоди у виконанні зазначених рішень чинять не лише боржника, а й стягувачі. У зв’язку із зазначеним, потрібно звернути увагу сторін на наступне. Якщо боржником не внесено відповідного запису до трудової книжки з вини боржника, до нього застосовуються заходи, визначені статтею 75 Закону. У разі, якщо боржником не внесено запис з вини стягувача, виконавчий документ може бути повернутий стягувачу на підставі п. 4 ч. 1 ст. 37 Закону – у зв’язку з перешкоджанням стягувачем проведенню виконавчих дій. Законом встановлений обов’язок осіб, які беруть участь у виконавчому провадженні, сумлінно користуватись усіма наданими їм правами з метою забезпечення своєчасного та в повному обсязі вчинення виконавчих дій.

Головний державний виконавець Оріхівського РВДВС ГТУЮ у Запорізькій області Мякішева А. В.
відповісти (0)
Оріхівський районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області у зв’язку з набранням 05.10.2016 чинності Законом України «Про виконавче провадження» № 1404-8 звертає увагу на зміни у порядку пред’явлення виконавчих документів на виконання.
Виконавчі листи, ухвали та накази судів, виконавчі написи нотаріусів, рішення інших органів та посадових осіб, які відповідно до Закону підлягають примусовому виконанню подаються до органів та осіб, які здійснюють примусове виконання рішень (державних чи приватних виконавців) за місцем проживання, перебування, роботи боржника або за місцезнаходженням його майна. За кожним виконавчим документом подається окрема заява стягувача про примусове виконання рішення та квитанція про сплату авансового внеску. Розмір авансового внеску становить 2 відсотки суми (вартості майна), що підлягає стягненню (вилученню, передачі), але не може бути більшим за 10 мінімальних розмірів зарплати. Якщо виконанню підлягає рішення немайнового характеру (виселення, вселення, зобов’язання вчинити дії чи утриматись від їх вчинення тощо) авансовий внесок має бути сплачений стягувачем в розмірі однієї мінімальної зарплати щодо боржника фізичної особи та двох – щодо юридичної особи. Реквізити для сплати авансового внеску розміщені на інформаційному стенді у приміщенні Оріхівського районного відділу ДВС. Від сплати авансового внеску згідно статті 26 Закону звільняються стягувачі за рішеннями про стягнення зарплати, поновлення на роботі, за іншими вимогами, що випливають з трудових правовідносин; з питань пільгових пенсій, соціальних виплат, відшкодування шкоди, завданої каліцтвом або іншим ушкодженням здоров’я, смертю фізичної особи, стягнення аліментів, відшкодування шкоди, завданої злочином. Також, від сплати авансового внеску за всіма виконавчими документами звільняються державні органи, інваліди війни, інваліди І та ІІ групи, законні представники дітей-інвалідів і недієздатних інвалідів І та ІІ груп, громадяни, віднесені до категорій 1 та 2 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Виконавчі документи можуть бути пред’явлені до виконання протягом трьох років з дати набрання чинності рішенням (закінчення розстрочки/відстрочки виконання рішення, повернення без виконання), а про стягнення періодичних платежів (аліменти, каліцтво, втрата годувальника) – протягом усього періоду, на який присуджені платежі. Посвідчення комісій по трудовим спорам та документи, за якими стягувачами є держава чи державний орган пред’являються протягом трьох місяців. У разі відсутності заборгованості з періодичних платежів, або якщо заборгованість не оскаржується, стягувач має право самостійно направити виконавчий документ безпосередньо за місцем роботи боржника разом з заявою із зазначенням реквізитів для отримання коштів та своїх даних.

Головний державний виконавець Оріхівського РВ ДВС Мякішева А. В.
відповісти (0)
Оріхівський районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області повідомляє про проведення 13 жовтня 2016 року у приміщенні відділу з 14.00 до 16.00 заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальником Управління державної виконавчої служби Селезньовим Максимом Олександровичем особистого прийому громадян через послугу інтернет-телефонії Skype.
відповісти (0)
Оріхівський районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області інформує. Протягом першого півріччя 2016 року у відділі на виконанні перебувало 1696 виконавчих документів про стягнення до бюджету на загальну суму 12180602грн., у тому числі щодо стягнення коштів на користь ПФУ – 137 на суму 236608грн. Державними виконавцями відділу опрацьовано та завершено 1078рішень вказаної категорії на суму 4776237 грн., у тому числі на користь ПФУ – 56 на суму 84608грн. за 6 місяців 2016 року державними виконавцями відділу стягнуто до бюджету коштів на загальну суму 1761977грн., у тому числі на користь ПФУ – 3967грн.
відповісти (0)