Сайт міста Рахів

карта Рахів
Область: Закарпатська область
Район: Рахівський район
Місто: Рахів
Населення: 14969 осіб
Щільність населення: 2635 осіб/кв. км.
Поштовий індекс: 90600
Телефонний код: +380 3132
Координати: 48°03'12″ пн. ш. 24°13'00″ сх. д.
Висота над рівнем моря: 440 м.
Площа: 5.68 кв. км.
Річка, озеро (море): р. Тиса
Рік заснування: 1447 р.
День міста: 29 вересня (2023 р.)
Колишня назва: Рахове

Міська рада

Адреса: вул. Миру, 34
Телефон: 2-22-96
Факс: 2-54-76
Історія активності
IvannaIvanna
Опубліковано 1 день тому
подобається
Рахівський РЕМ ПАТ «Закарпаттяобленерго»Рахівський РЕМ ПАТ «Закарпаттяобленерго»
Опубліковано 4 дні тому
«Добрий вечір.У будинку по вулиці Вербник 152 м.Рахів вже 6 год аварійне відключення світла,бригада п...»
Руслана
Реєстрація
Опубліковано 4 дні тому
IvannaIvanna
Опубліковано 1 тиждень тому
«Привіт»
Володимир
Реєстрація
Опубліковано 2 тижня тому
СашаСаша
Опубліковано 1 місяць тому
«Привіт , Інна , приємно познайомитись , я у Рахові, шукаю чоловіка для приємного спілкування»
Vipinnainna
Реєстрація
Опубліковано 1 місяць тому
IvannaIvanna
Опубліковано 1 місяць тому
подобається
Domino
Реєстрація
Опубліковано 1 місяць тому
Роман
Реєстрація
Опубліковано 1 місяць тому
Іван
Опубліковано 2 місяці тому: Іван
Іван
Реєстрація
Опубліковано 2 місяці тому
Ювелірна майстерня "Jeweler"Ювелірна майстерня "Jeweler"
Опубліковано 2 місяці тому
«Дуже класна ювелірна майстерня. Працюють професіонали своєї справи. Виробами придбаними у Jeweler за...»
Ювелірна майстерня "Jeweler"Ювелірна майстерня "Jeweler"
Опубліковано 2 місяці тому
задоволений(-а) сервісом
Аня
Реєстрація
Опубліковано 2 місяці тому
Alina
Реєстрація
Опубліковано 2 місяці тому
Dianaveres
Реєстрація
Опубліковано 2 місяці тому
Nelya
Реєстрація
Опубліковано 2 місяці тому
Febia
Опубліковано 2 місяці тому: Febia
bnBndml2Z2wucHZnbD0xMDA5XyMkX1NFR0grJCQkOWQxY2FhYTUyY2Y4MjAxNmJjZmE0ZmNmYjdjZTU1OWQ=
більше ▼
Рахівським РВ філії ДУ “Центр пробації” в Закарпатській області з нагоди відзначення Дня Незалежності України проведено засідання круглого столу на тему: “Профорієнтаційна робота з молоддю, з метою запобігання безробіття, профілактика порушень та нових злочинів серед засуджених, які перебувають на обліку відділу пробації”.

20.08.2020 р. працівниками Рахівського районного відділу філії Центр пробації в Закарпатській області у рамках співпраці було організовано круглий стіл із представниками Рахівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості, Рахівським центром соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, службою у спавах дітей Рахівської РДА, Бюро вторинної правової допомоги та волонтерами пробації.
За результатами круглого столу було обговорено план спільних дій, щодо сприяння працевлаштування, проведенню профорієнтаційної роботи з молоддю шляхом багатостороннього діалогу з метою запобігання безробіттю, профілактики порушень та нових злочинів серед засуджених, які перебувають на обліку відділу пробації, також посилити співпрацю стосовно проведення спільної індивідуальної профілактичної роботи, соціальної та виховної роботи з неповнолітніми, щодо покращення родинних та суспільно корисних зв’язків дітей та молоді, набуття ними освіти, вирішення питань трудового і побутового влаштування.
Отже, по завершенню робочої зустрічі було вирішено налагодити більш тісну роботу по визначених заходах та підтримувати тісну взаємодію з метою подальшої плідної співпраці та своєчасного надання відповідної допомоги суб’єктам пробації.
відповісти (0)

Всеукраїнський тиждень права спільно із Рахівським РЦСССДМ

В Україні щороку у грудні, починаючи з 2008 року, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини. Тиждень права – це масштабний захід, який об’єднує працівників, органи влади, громадський сектор, міжнародних партнерів задля просвіти у сфері прав людини.

Мета Тижня права – показати важливість правової освіти для школярів, виховувати в них повагу до закону та прав людини, залучити до участі в цікавих правових заходах.

10 грудня працівником Рахівського районного відділу філії Центру пробації в Закарпатській області Крістіною Ерстенюк та представником Рахівського РЦСССДМ Михайлом Чунтул було проведено бесіди учням щодо тижня права, під час яких було роз’яснено: основні положення Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення та відповідальність неповнолітніх, так як злочинність неповнолітніх постійно привертає на себе увагу. Сьогодні це зумовлено тим, що неповнолітні завжди визнавалися злочинцями особливої категорії і становлять одну з найбільш кримінально уражених верств населення. Також представником Рахівського РЦСССДМ було провено лекцію: “Насильство у сьогоденні” та роздано інформаційні буклети “ STOP - насильству”.

Даний захід був спрямований вихованню в учнів рівноправності, поваги до людської гідності та Батьківщини, зв’язку між правами та обов’язками шляхом формування знань, розвитку в учнів правової і громадянської компетентності, цінностей, умінь та навичок, досвіду захисту власної позиції.

відповісти (0)