Сайт міста Покровськ

карта Покровськ
Область: Донецька область
Місто: Покровськ
Населення: 68740 осіб
Щільність населення: 1763 осіб/кв. км.
Поштовий індекс: 85300-85309
Телефонний код: +380 6239
Координати: 48°16'51″ пн. ш. 37°10'46″ сх. д.
Висота над рівнем моря: 181 м.
Площа: 39 кв. км.
Річка, озеро (море): р. Гришинка
Рік заснування: 1875 р.
День міста: 01 вересня (2024 р.)
Колишня назва: Гришине > 1925: Постишеве > 1938: Красноармійське > 12.05.2016: Покровськ

Міська рада

Адреса: пл. Шибанкова, 11
Телефон: 2-12-47
Факс: 2-12-47
Офіційний сайт: krasn-rada.gov.ua
Історія активності
Яна
Опубліковано 11 годин тому
подобається
Dadaya
Реєстрація
Опубліковано 1 день тому
Александр
Опубліковано 2 дні тому: Александр
Александр
Реєстрація
Опубліковано 2 дні тому
Алексей
Опубліковано 2 дні тому: Алексей
Андрей
Опубліковано 3 дні тому: Андрей
Андрей
Реєстрація
Опубліковано 3 дні тому
Ketrin
Опубліковано 3 дні тому
 
ЮрийЮрий
Опубліковано 4 дні тому: Юрий
Юрий
Реєстрація
Опубліковано 4 дні тому
Ogienkooleg
Реєстрація
Опубліковано 5 днів тому
Romario
Реєстрація
Опубліковано 5 днів тому
Михаил ПетровичьМихаил Петровичь
Опубліковано 6 днів тому: Михаил
Михаил
Реєстрація
Опубліковано 6 днів тому
Ketrin
Опубліковано 1 тиждень тому: Ketrin
Ketrin
Реєстрація
Опубліковано 1 тиждень тому
Яна
Опубліковано 1 тиждень тому
«Привіт»
Тетяна
Реєстрація
Опубліковано 1 тиждень тому
Сергей
Реєстрація
Опубліковано 1 тиждень тому
Танюшка
Опубліковано 1 тиждень тому
«Привет знакомства будем заводить»
нинанина
Опубліковано 1 тиждень тому
«Привет Я с мирнограда давай знакомиться»
КсеняКсеня
Опубліковано 1 тиждень тому
«Привет давай знакомиться»
ЛюдмилаЛюдмила
Опубліковано 1 тиждень тому
«Привет давай знакомиться»
ОлександрОлександр
Опубліковано 1 тиждень тому: Олександр
Олександр
Реєстрація
Опубліковано 1 тиждень тому
Руслан
Реєстрація
Опубліковано 1 тиждень тому
Вадим МигалашВадим Мигалаш
Опубліковано 1 тиждень тому
подобається
Олег
Опубліковано 1 тиждень тому: Олег
Олег
Реєстрація
Опубліковано 1 тиждень тому
Касьяненко Алёна Александровна
Опубліковано 2 тижня тому
«Давай знайомитися 👋»
Константин
Опубліковано 2 тижня тому: Константин
КатюфкаКатюфка
Опубліковано 2 тижня тому
«Превет давай познакомемся»
Ivancizuk
Реєстрація
Опубліковано 2 тижня тому
ВасяВася
Опубліковано 2 тижня тому: Вася
bnBndml2Z2wucHZnbD03MDJfIyRfU0VHSCskJCQwMjRkYWU4ZmRlOTdmNWYxYWQ2NzYxOWZkZThlYjIwYQ==
08.10.2019 року в приміщенні Центру надання адміністративних послуг за адресою: м. Покровськ, вул. Європейська, 53а, заступником начальника відділу «Покровське бюро правової допомоги» проведене інформування населення з питань доступу до безоплатної правової допомоги для жителів територіальних громад.
В ході бесіди спеціаліст відповів на запитання які задавали присутні особи:
- Паспорт громадянина України видається кожному громадянинові України підрозділами ДМС України після досягнення 14-річного віку.
- Щодо видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм вперше після досягнення 14–річного віку
- Які документи необхідні для оформлення паспорту для виїзду за кордон;
- Куди звертатись внутрішньо переміщеним особам у випадку, якщо довідка, підтверджуючій статус, була втрачена разом із паспортом.

Всі проконсультовані отримали інформаційні буклети різної тематики та буклети «Я маю право», з зазначенням графіку роботи та місцезнаходженням бюро.
відповісти (0)
Мобільний пункт м. Покровськ.

22.07.2019 року в приміщенні Міської поліклініки за адресою: вулиця Маршала Москаленка, 161, м. Покровськ, заступником начальника відділу «Покровське бюро правової допомоги» забезпечено роботу мобільного пункту в лікувальному закладі.
В ході заходу були надані відповіді на питання пацієнтів поліклініки, які сиділи у черзі до лікарів:
•Порядок оформлення документів на земельний пай;
•Порядок оренда земельного паю;
•Соціальна допомога дитині при втраті годувальника;
•Оформлення допомоги малозабезпеченим сім’ям.
відповісти (0)
Проведення інформаційно - роз`яснювального заходу в управлінні пенсійного фонду у м. Покровську
19.07.2019 року заступником начальника відділу «Покровське бюро правової допомоги» організована робота виїзного консультування у Покровське об’єднане УПФУ Донецької області. Захід був проведен за адресою: м. Покровськ, вул. Центральна, 154. За консультаціями звернулись відвідувачі ПФ з наступних питань: оформлення пільгової пенсія особі із статусом ВПО; порядок оформлення спадщини; набуття пенсійного віку згідно із законодавством; зміна місця реєстрації; строки для вступу у спадщину.
відповісти (0)
Спільний захід з надання безоплатної правової допомоги (юридичне консультування громадян)!
11.06.2019 року згідно графіку відбувся спільний захід з надання безоплатної правової допомоги, який був запланований на Ι півріччя 2019 року.
Захід проходив спільно із Головним територіальним управлінням юстиції у Донецькій області, «Покровським бюро правової допомоги», Покровським міськрайонним відділом державної виконавчої служби та Покровським районним відділом ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Донецькій області.
Мобільні точки доступу до системи БПД були проведені у Гродівській селищній раді, Новоекономічній селищній раді, Малинівській селищній раді.
Селищні ради заздалегідь проінформували мешканців про час та місце проведення консультування. Були роз’яснені дуже важливі питання:
• найпоширеніше питання яке турбує селян це оформлення спадщини на ділянки і споруди капітального будівництва (нерухоме майно), проблеми вступу у спадщину;
• питання права на пенсію за вислугу років працівників освіти та зміни в законодавстві з цього питання;
• порядок позбавлення батьківських прав;
• пенсійне забезпечення пенсіонерів за віком, були задані питання існуючих проблем, шляхи їх вирішення, зміни в законодавстві та інші питання.

!
відповісти (0)
Проведення інформаційно-роз`яснювального заходу в Управлінні пенсійного фонду у м. Покровськ.
16.05.2019 року заступником начальника відділу «Покровське бюро правової допомоги» організована робота виїзного консультування у Покровське об’єднане УПФУ Донецької області. Захід був проведен за адресою: м. Покровськ, вул. Центральна, 154. За консультаціями звернулись громадяни з наступних питань: правильність порахування аліментів з пенсії, щодо встановлення факту смерті на тимчасово окупованій території України, про переведення виплати пенсії до Російської Федерації, про недоотриману пенсію за померлого батька, щодо зняття з реєстрації людини без її згоди.
Крім того, всі відвідувачі ПФ були проінформовані про функціонування у м. Покровськ бюро безоплатної правової допомоги.
відповісти (0)
Спільний захід відділу «Покровське бюро правової допомоги» із «Право на захист»!

24.05.2019 відбулося спільне телефонне консультування щодо координації дій направлених на отримання паспорту громадянина України Карасьовій Т. Д.. Консультування відбулось за адресою: м. Покровськ, вул. Кармелюка 2, між клієнтом Карасьовою Тетяною Дмитрівною та її адвокатом Іщенко Наталією Олександрівною, яка є робітником БФ «Право на захист» за підтримкою співробітника «Покровське бюро правової допомоги». В цьому була необхідність у зв’язку з тим що 24.05.2019 о 13.50 годин, було призначено подання документів з питання отримання паспорту громадянина України.
Під час подання документів були присутні два свідки - сусіди Карасьової Т. Д. які мешкають у тому селі де тимчасово мешкає Карасьова Т. Д. Свідки дали свідчення щодо встановлення особи та проживання поряд із Карасьовою Т. Д.
Співробітник «Покровське бюро правової допомоги» допомагала Карасьовій Т. Д. заповнювати декілька різних анкет та заяв дуже складного змісту. Співробітники Покровської Державної Міграційної Служби України повідомили Карасьову Т. Д. що її документи будуть розглядатися у межах чинного законодавства, відповідь буде надіслана на адрес тимчасового перебування Карасьової Т. Д.
відповісти (0)
Інформування громадян мешканців міста Покровськ!

У Вас є можливість отримати безоплатну правову допомогу та відстояти свої права. У цьому вам допоможе відділ «Покровське бюро правової допомоги».

Відділ «Покровське бюро правової допомоги» розташовано за адресою м. Покровськ, вул. Європейська, 49. 2-й поверх. Тел.: 83-91-25(3260)
відповісти (0)
Спільний захід відділу «Покровське бюро правової допомоги» із «Право на захист»!

12.04.2019 відбулось підписання договору «Про надання правової допомоги адвокатом» між клієнтом Карасьовою Тетяною Дмитрівною та адвокатом Іщенко Наталією Олександрівною яка є співробітником БФ « Право на захист».
До відділу «Покровське бюро правової допомоги» звернулася громадянка Карасьова Тетяна Дмитрівна з питання роз’яснення порядку поновлення втраченого паспорту громадянина України. Громадянка раніше проживала у м. Макіївка. У жовтні 2010 року Червоногвардійським районним судом м. Макіївка Донецької області було винесено вирок передбачений ч. 1 ст. 115 ККУ. Відбування покарання проходило у Полтавській області у виправній колонії. Через такі обставини були втрачені абсолютно всі документи. На даний час Тетяна Дмитрівна проживає на територій підконтрольній владі України та починаючи із березня 2018 року намагається поновити втрачений паспорт. Державною міграційною службою України Головним Управлінням в Донецькій області Покровським міським відділом громадянці відмовлено в оформленні паспорту з приводу «особу не ідентифіковано».
У Тетяни Дмитрівни усі родичі померли. Через втрату документів вона не має можливості оформити пенсію за віком, а також працевлаштуватися. Тобто коштів для існування вона не має. Робітники відділу «Покровське бюро правової допомоги» домовилися провести співпрацю спільних дій з колегами «Право на захист» щодо відновлення паспорту громадянина України громадянці Карасьовій Тетяні Дмитрівні.
Робітниками «Покровське бюро правової допомоги» були направлені поштою усі необхідні документи адвокату Іщенко Наталії Олександрівні до м. Слов’янськ.
відповісти (0)
З 08.04.2019 по 09.04.2019 відбувся тренінг у м. Святогірськ готель «Dolce Vita» за темою: «Доступ до правосуддя та адміністративних послуг для внутрішньо переміщених осіб в Україні». Тренінг був організований Фондом Макса Планка за міжнародний мир і верховенство права та спікерами відділа прав внутрішньо переміщених осіб та осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях Управління моніторингу рівних прав і свобод Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. У тренінгу прийняли участь відділи бюро Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та співробітники «Право на захист». Були розглянуті дуже важливі питання: • дискримінаційні практики щодо внутрішньо переміщених осіб; • відповідальність держави за шкоду, завдану цивільним особам в ході проведення АТО/ООС. Компенсація моральної і матеріальної шкоди. • інтеграція внутрішньо переміщених осіб. Довгострокові рішення для внутрішньо переміщених осіб. • пенсійне забезпечення ВПО і мешканців тимчасово окупованих територій: існуючі проблеми та шляхи їх вирішення та інші питання. Було відпрацьоване практичне завдання.
відповісти (0)
24.04.2018 в центре Покровска, были потеряны документы:
Паспорт, водительское удоставирение, свидетельство о рождение, и много других документов на имя Моргунов Генадий Викторовичь. Просьба нашедшему вернуть за огромное вознаграждение!!! Звонить по номеру т. 248183559083
відповісти (0)

Банковские КРЕДИТЫ наличными.

От 5 000 до 75 000 грн

Срок кредитования от 6 месяцев до 48 месяцев
Возраст от 23 до 75 лет
Без залога, Без поручителей, БЕЗ предоплат
Более 30 банковских кредитных программ в одном офисе
Шахтерам льготные и лояльные условия!

Кредитуем жителей таких городов:
-Красноармейск
-Димитров
-Родинское
-Белицкое
-Доброполье
-Селидово
-Новогродовку
-и другие

Заявка по телефону:
Присылайте СМС с информацией о себе: код ИНН, полное ФИО, сумма кредита
и с Вами свяжутся в течении 10 минут

Телефоны кредитного отдела:
54-34-539 (590)
21-26-111 (760)
відповісти (0)