Сайт міста Синельникове

карта Синельникове
Область: Дніпропетровська область
Місто: Синельникове
Населення: 32292 осіб
Щільність населення: 1404 осіб/кв. км.
Поштовий індекс: 52500
Телефонний код: +380 5663
Координати: 48°19'01″ пн. ш. 35°31'06″ сх. д.
Висота над рівнем моря: 186 м.
Площа: 23 кв. км.
Річка, озеро (море): р. Ворона
Рік заснування: 1868 р.
День міста: 17 вересня (2023 р.)

Міська рада

Адреса: вул. 40 років Жовтня,14
Телефон: 4-35-61
Факс: 4-35-61
Офіційний сайт: rada.sinelnikovo.net
Історія активності
Вова
Реєстрація
Опубліковано 1 день тому
Максим
Реєстрація
Опубліковано 5 днів тому
Mgsh
Реєстрація
Опубліковано 6 днів тому
Синельникове
Опубліковано 1 тиждень тому
Синельникове«Провідним інспектором Синельниківського районного відділу №2 філії Державної установи "Центр пр...»
Синельникове
Опубліковано 1 тиждень тому
«ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ВОЛОНТЕРІВ ПРОБАЦІЇ! Синельниківський районний відділ №2 філії Державної уст...»
Синельникове
Опубліковано 1 тиждень тому
Синельникове«Заряджені Гідністю та жагою Свободи! Працівниками Синельниківського районного відділу №2 філії Держа...»
Наталия ВалериевнаНаталия Валериевна
Опубліковано 1 тиждень тому
подобається
Надежда
Реєстрація
Опубліковано 1 тиждень тому
Анна
Реєстрація
Опубліковано 2 тижня тому
Роман
Реєстрація
Опубліковано 2 тижня тому
ВладимирВладимир
Опубліковано 2 тижня тому: Владимир
Владимир
Реєстрація
Опубліковано 2 тижня тому
Павлина
Опубліковано 2 тижня тому
подобається
Максим
Реєстрація
Опубліковано 2 тижня тому
Людмила
Опубліковано 2 тижня тому: Людмила
Синельниковські районні електричні мережі ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» на ІнтернаціональнійСинельниковські районні електричні мережі ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» на Інтернаціональній
Опубліковано 2 тижня тому
«Сидим без света двое суток, никто ничего не делает! Мало того что к вам не дозвониться, так ещё и го...»
Olgasorokasava
Реєстрація
Опубліковано 2 тижня тому
Синельникове
Опубліковано 3 тижня тому
Синельникове«13.11.2023 в приміщенні Синельниківського РВ №2 проведено профілактичний захід на тему "Боротьб...»
Наталия ВалериевнаНаталия Валериевна
Опубліковано 3 тижня тому
подобається
Сергей
Опубліковано 3 тижня тому: Сергей
Сергей
Реєстрація
Опубліковано 3 тижня тому
Maksim
Реєстрація
Опубліковано 3 тижня тому
Толик
Реєстрація
Опубліковано 3 тижня тому
Швец Танюшка Юрьевна
Опубліковано 1 місяць тому
«Привет»
АлександрАлександр
Опубліковано 1 місяць тому: Александр
Олена
Опубліковано 1 місяць тому
 
Наталья
Опубліковано 1 місяць тому
 
Анатолий
Опубліковано 1 місяць тому: Анатолий
Анатолий
Реєстрація
Опубліковано 1 місяць тому
Gorbantolik
Реєстрація
Опубліковано 1 місяць тому
Анатолий
Реєстрація
Опубліковано 1 місяць тому
Синельникове
Опубліковано 1 місяць тому
Синельникове«Колектив Синельниківсього РВ №2 долучився до радіодиктанту національної єдності. Окрім цього, до зах...»
Синельникове
Опубліковано 1 місяць тому
Синельникове«У місті продовжується робота з профілактики правопорушень серед дітей. Лекцію на тему: «Профілактика...»
Синельникове
Опубліковано 1 місяць тому
Синельникове«Пробація в дії! До усіх, без виключення, суб'єктів пробації, що перебувають на обліку відділу, праці...»
bnBndml2Z2wucHZnbD0zNzZfIyRfU0VHSCskJCRmYTRhNTdmMmI2ZGFjY2I2NmIzMzcxZDI5Nzc2YWU4MA==
більше ▼
Провідним інспектором Синельниківського районного відділу №2 філії Державної установи "Центр пробації" в Дніпропетровській області Іриною Комлик проведено заняття з неповнолітньою підобліковою та її матір'ю в рамках всеукраїнської акції "16 днів проти насилля".
відповісти (0)
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ВОЛОНТЕРІВ ПРОБАЦІЇ!
Синельниківський районний відділ №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Дніпропетровській області запрошує небайдужих громадян до співробітництва у якості волонтерів пробації.Волонтер – це передусім - добра, милосердна людина, яка володіє неабиякими комунікативними навичками і приваблює до себе людей, розуміє проблеми оточуючих та співчуває їм, має бажання безкорисливо допомогти вирішувати проблеми інших людей. До того ж, волонтер характеризується порядністю, уважністю, відповідальністю, відвертістю зі своїми клієнтами. Волонтер – це стан душі. Волонтери – найактивніші представники різних груп населення, які бажають своєю працею та участю надати дійову підтримку в становленні демократії в Україні, зробити конкретний внесок у поліпшення становища маргінальних груп чи в розвиток соціальної і культурної сфери.
Волонтерський рух – це природно і можливий він тільки у вільному, незалежному демократичному суспільстві. Служіння суспільству виховує громадянські почуття, а волонтерський рух, зокрема, є оптимальною умовою прояву альтруїзму гуманності для самореалізації та самовдосконалення людини будь-якого віку. Волонтерський рух – це рух по наданню безкорисливої допомоги тим, хто її потребує. Під цим поняттям розуміють волонтерські дії, як на місцевому, так і на державному рівнях, і разом з цим, як двосторонні та міжнародні програми. Волонтери відіграють різносторонню роль в розвитку та добробуті країн. В рамках національних програм і програм ООН сприяють розвитку гуманітарної допомоги, технічного співробітництва, пропаганди прав людини, демократії та миру. Волонтери не отримують матеріальної допомоги у вигляді заробітної плати, проте вони мають дещо інше – розвиток власних здібностей, моральне задоволення, відчуття власної необхідності тим, хто потребує допомоги і відчуття, що вони приносять користь, отримують нові знання. Скільки в світі волонтерів, стільки і мотивів безкоштовної роботи. У сучасній Україні волонтерство набуває масового поширення. Символ волонтерів України – жовтий колір вбрання – означає тепло сонця, самовідданість і послідовність у бажанні зробити навколишній світ кращим.
Запрошуємо до волонтерства небайдужих громадян, які досягли 18 річного віку та володіють певними знаннями, уміннями та навичками, що можуть допомогти у виконанні завдань соціально-виховної та профілактичної роботи з клієнтами пробації, сприяти їх працевлаштуванню, залученню до навчання та соціально-корисної роботи, наданню консультацій правопорушникам та їх сім’ям.
Основні вимоги до кандидатів у волонтери пробації: бажання працювати та позитивний настрій, стресостійкість, добре розвинені комунікативні навички; націленість допомагати у вирішенні соціальних питань; відсутність не погашеної чи не знятої у законному порядку судимості.
Участь у волонтерській діяльності має свої переваги, які можуть вплинути на професійне самовизначення та становлення, полягають в оволодінні знаннями та навичками у сфері соціально-психологічної роботи та юридичної практики, набутті досвіду індивідуальної та групової роботи. Волонтери також розвивають власні лідерські якості, творчі здібності, мають можливість бути не тільки активними громадянами а й забезпечувати безпеку суспільства беручи участь у соціально-виховній роботі з порушником та надаючи йому допомогу при відбуванні покарання у громаді.
Відповідно до Положення про організацію діяльності волонтерів пробації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 17.01.2017 № 98/5, передбачається, що діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, Законом України «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють діяльність органів пробації.

Бажаючих долучитись до волонтерської діяльності, пов'язаної з пробацією, чекаємо за адресою: 52500, місто Синельникове, вулиця Садова, 2-Г, тел.: 0931626120
відповісти (0)
Заряджені Гідністю та жагою Свободи!
Працівниками Синельниківського районного відділу №2 філії Державної установи "Центр пробації" в Дніпропетровській області проведено ряд заходів присвячених Дню Гідності та Свободи з використанням патріотичних методичних матеріалів (https://www.maidanmuseum.org/uk/node/2654?fbclid=I...). До заходів залучено суб'єктів пробації та співробітників ювенальної поліці
відповісти (0)
13.11.2023 в приміщенні Синельниківського РВ №2 проведено профілактичний захід на тему "Боротьбі з алко- та нарко- залежністю". Основним доповідачем на заході виступив Вячеслав Сорокін, керівник Громадської організації "Нове життя Синельникове". Було залучено суб'єктів пробації з числа категорії ризику та схильністю до адиктивних розладів.
відповісти (0)
Колектив Синельниківсього РВ №2 долучився до радіодиктанту національної єдності. Окрім цього, до заходу залучено волонтера пробації та неповнолітню підоблікову.
відповісти (0)
У місті продовжується робота з профілактики правопорушень серед дітей.
Лекцію на тему: «Профілактика вчинення дітьми злочинів та правопорушень в умовах воєнного часу» провели сьогодні у міському ліцеї №7 з учнями 8 та 9 класів.
З ліцеїстами поспілкувалися спеціалісти служби у справах дітей Синельниківської міської ради, ювенальної превенції Синельниківського РУП ГУ НП в Дніпропетровській області та Синельниківського районного відділу №2 Філії державної установи "Центр пробації" у Дніпропетровській області.
Дітям роз'яснили, які є види злочинів, яка відповідальність за них передбачена, які наслідки та відбування покарання можуть бути.
Особливу увагу звернули на питання про обтяжуючу обставину, яка діє в країні, а саме: злочин, скоєний в умовах воєнного стану.
Наголосили, що у період війни, вид і розмір призначеного покарання буде наближеним до максимальної межі, передбаченої Кримінальним кодексом України.
Підлітки з цікавістю прослухали інформацію про види злочинів та правопорушень, зафіксованих у м.Синельникове.
відповісти (0)
Пробація в дії! До усіх, без виключення, суб'єктів пробації, що перебувають на обліку відділу, працівниками застосовується персональний підхід. Проте, неповнолітні підоблікової є особливою категорією, які потребують спеціальних професійних навичок від співробітників та багато уваги до усіх апектів життя дитини.
Провідним інспектором Синельниківського РВ №2 Ірина Комлик, спільно з волонтером пробації Євгеном Брюхановим, проведено захід соціально-виховного характеру з неповнолітньою, що перебуває в конфлікті з законом. Захід було спрямовано на запобігання скоєнню неповнолітньою повторного злочину.
відповісти (0)
РОЗВИТОК СИСТЕМИ ПРОБАЦІЇ ТА ЗБІЛЬШЕННЯ АЛЬТЕРНАТИВ ПОЗБАВЛЕННЮ ВОЛІ
Пробація — це система заходів кримінально-правового реагування, які альтернативні покаранню у вигляді позбавлення або обмеження волі. У світі вона існує вже більше 200 років, але для України це відносно нова система, адже Закон «Про пробацію» був ухвалений в 2015 році.
Необхідно наголосити, що, по-перше, пробація — це не покарання, яке застосовується замість позбавлення волі, а система. Вона передбачає в т. ч. і покарання, альтернативне позбавленню волі. По-друге, головною метою пробації є безпека суспільства. Пробація не означає можливість правопорушнику уникнути покарання. Це просто більш перспективна і логічна схема виконання цього покарання, поєднана з допомогою, підтримкою, мотивацією до змін без вилучення людини із суспільства.

Законодавець впевнено рухається шляхом гуманізації вітчизняного суспільства, та робить дієві кроки в цьому напрямку. Одним з таких кроків є те, що Міністерство юстиції розробило законопроекти, які пропонують альтернативне покарання замість позбавлення волі, а саме проекти Законів «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо розвитку системи пробації, збільшення альтернатив позбавленню волі та створення умов для зниження рецидивної злочинності» та «Про внесення змін до Кримінального кодексу України, Кримінального процесуального кодексу України щодо розвитку системи пробації, збільшення альтернатив позбавленню волі та створення умов для зниження рецидивної злочинності».

Зазначеними законопроектами пропонується запровадити новий вид покарання – пробаційний нагляд. Передбачається, що пробаційний нагляд застосовуватиметься і як основне на строк від одного до п’яти років, і як додаткове покарання може застосовуватися на строк від одного до трьох років. В першу чергу, зміни розраховані на ті випадки, де наразі суд в якості покарання призначає обмеження волі або арешт, тобто особа обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, що відносяться до категорії нетяжких. В якості ж додаткового покарання пробація може бути застосована, якщо суд призначив людині інший вид покарання, наприклад, виправні роботи чи штраф. При цьому у разі призначення пробаційного нагляду як додаткового покарання до покарання у виді штрафу, його строк не може перевищувати одного року.

На особу, засуджену до покарання у виді пробаційного нагляду можуть бути покладені обов’язки судом або уповноваженим органом пробації. Зокрема, судом може бути покладено обов’язок носити засіб електронного контролю та перебувати за вказаною у рішенні суду адресою.

В першу чергу, застосування пробаційного нагляду дозволить врахувати індивідуальні ризики кожної конкретної особи, в результаті – зробить покарання більш ефективним. Крім того, – дозволить скоротити витрати на пенітенціарну систему.

Також проєктом Закону передбачається розширення кола осіб, до яких може бути застосовано звільнення від відбування покарання з випробуванням. Змінами до статті 75 КК передбачається, що суд може прийняти рішення про звільнення засудженого від відбування покарання з випробуванням при призначенні покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років, окрім випадків засудження за злочини проти основ національної безпеки України, корупційний злочин, злочин, пов’язаний із застосуванням насильства, злочин проти статевої свободи або статевої недоторканості особи або злочин, що спричинив загибель людей, а також засудженого, який протягом іспитового строку вчинив нове кримінальне правопорушення.

Також аналіз застосування такого покарання, як громадські роботи, свідчить про необхідність вдосконалення положень законодавства, якими регулюється такий вид покарання. Збільшення верхньої межі одноденної норми виконання покарання у виді громадських робіт для повнолітніх з чотирьох до восьми годин, для неповнолітніх з двох до чотирьох годин, що надасть можливість швидше відбути це покарання. Крім цього, 8 годин – це загальновстановлена тривалість робочого часу, протягом якого можливо повноцінно та якісно виконати певний обсяг роботи. Таким чином пропонований порядок відбування громадських робіт є більш гнучким, ніж існуючий на тепер, та краще враховує інтереси засудженого продовжувати корисну зайнятість у громаді, оскільки не рідко працюючі особи, яким призначено таке покарання, задля відпрацювання громадських робіт вимушені брати відпустку або відгули, тривалості яких, як правило, не вистачає для повного відбуття покарання.

Щодо призначення покарання у виді громадських робіт особам, які досягли пенсійного віку, а також особам з інвалідністю ІІ групи за їх згодою зазначається, що відсутність можливості призначення громадських робіт цим категоріям осіб суттєво погіршує їхнє становище. Насьогодні Кримінальний кодекс передбачає низку санкцій, коли громадські роботи закріплені у альтернативі з покараннями, пов’язаними з ув’язненням. Крім того, іноді у санкціях статті передбачається покарання у виді виправних робіт, але таке покарання не може бути призначене відповідній особі у зв’язку з відсутністю працевлаштування. Таким чином у разі відсутності можливості призначення громадських робіт особам з інвалідністю ІІ групи, а також особам пенсійного віку – єдиною альтернативою для них буде покарання пов’язане з перебуванням в установі виконання покарань. З огляду на зазначене проєктом Закону пропонується запровадити можливість призначення покарання у виді громадських робіт особам, які досягли пенсійного віку, а також особам з інвалідністю ІІ групи за їх згодою, оскільки відсутність можливості призначення громадських робіт цим категоріям осіб суттєво погіршує їхнє становище.

Впродовж останніх років наша країна впевнено рухається шляхом глибоких і структурних реформ. Трансформації, що відбуваються сьогодні в усіх ключових напрямах життя держави, є фундаментом для якісних змін у середньостроковій перспективі, основою для підвищення добробуту та рівня життя нас із вами – громадян України.
відповісти (0)
Заступником начальника Синельниківського РВ №2 Юлією Шалдою підписано договір про співпраю з волонтером пробації Євгеном Брюхановим.
Євген, як людина з активною життєвою позицією, є уоособленням усіх рис та змісту, що вкладається у слово ВОЛОНТЕР. Волонтер – це передусім - добра, милосердна людина, яка володіє неабиякими комунікативними навичками і приваблює до себе людей, розуміє проблеми оточуючих та співчуває їм, має бажання безкорисливо допомогти вирішувати проблеми інших людей. До того ж, волонтер характеризується порядністю, уважністю, відповідальністю, відвертістю зі своїми клієнтами. Волонтер – це стан душі. Волонтери – найактивніші представники різних груп населення, які бажають своєю працею та участю надати дійову підтримку в становленні демократії в Україні, зробити конкретний внесок у поліпшення становища маргінальних груп чи в розвиток соціальної і культурної сфери.
Волонтерський рух – це природно і можливий він тільки у вільному, незалежному демократичному суспільстві. Служіння суспільству виховує громадянські почуття, а волонтерський рух, зокрема, є оптимальною умовою прояву альтруїзму гуманності для самореалізації та самовдосконалення людини будь-якого віку. Волонтерський рух – це рух по наданню безкорисливої допомоги тим, хто її потребує. Під цим поняттям розуміють волонтерські дії, як на місцевому, так і на державному рівнях, і разом з цим, як двосторонні та міжнародні програми. Волонтери відіграють різносторонню роль в розвитку та добробуті країн. В рамках національних програм і програм ООН сприяють розвитку гуманітарної допомоги, технічного співробітництва, пропаганди прав людини, демократії та миру. Волонтери не отримують матеріальної допомоги у вигляді заробітної плати, проте вони мають дещо інше – розвиток власних здібностей, моральне задоволення, відчуття власної необхідності тим, хто потребує допомоги і відчуття, що вони приносять користь, отримують нові знання. Скільки в світі волонтерів, стільки і мотивів безкоштовної роботи. У сучасній Україні волонтерство набуває масового поширення. Символ волонтерів України – жовтий колір вбрання – означає тепло сонця, самовідданість і послідовність у бажанні зробити навколишній світ кращим.
відповісти (0)
Провідним інспектором Синельниківського районного відділу №2 Анастасією Ахмадовою, проведено співбесіду з кандидатом у волонтери пробації Євгеном Брюхановим. Під час бесіди обговорено мету та цілі, з якими він прагне займатись волонтерством у сфері пробації. Встановлено, що Євген має великий досвід надання допомоги особам з адиктивними розладам. На базі Громадського формування КАПЕЛАНСЬКИЙ ПАТРУЛЬ, Євген має практичний досвід участі у мобільних групах ПОЛІНА, що функціонують в м. Дніпро (ПОЛІНА - це мережа поліційних мобільних груп, спеціально створених при Міністерстві внутрішніх справ України для протидії домашньому насильству. У складі груп – і поліціянти, і медики, і психологи). Окрім цього, має досвід соціально-психологічної роботи з ув'язненими, у якості волонтера неодноразово відвідував установи виконання покарань з делегацією від Громадської організації НОВЕ ЖИТТЯ СИНЕЛЬНИКОВЕ. Зазначений досвід в перспективі волонтерської роботи в пробації може стати дуже цінним ресурсом під час проведення соціально-виховної роботи з суб'єктами пробації.
За результатом співбесіди майбутнього волонтера ознайомленно з законодавством у сфері волонтерства пробації та відібрано відповідні документи для його належного оформлення.
відповісти (0)
Провідним інспектором Синельниківського районного відділу №2 Іриною Комлик, спільно з поліцейськими офіцерами Раївської та Славгородської громад, здійснено індивідуально - профілактичну роботу з суб'єктами пробації на територіях ОТГ. В рамках виїзду відвідано підоблікових, що відносяться до групи підвищеного ризику скоєння рецедиву правопорушень.
відповісти (0)
Заступником начальника Синельниківського РВ №2 Юлією Шалдою, в рамках реалізації адвокаційної діяльності відділу, проведено робочу зустріч з волонтером пробації Андрієм Британом. Під час зустрічі обговорено актуалізацію даних волонтера у відділі, його залучення до майбутніх заходів та індивідуально-профілактичної роботи з підобліковими суб'єктами пробації.
відповісти (0)
На базі Синельниківського РВ №2, в рамках взаємодії з DOCUDAYS UA, для суб'єктів пробації та співробітників проведено показ короткометражної стрічки Південний кордон. Захід приурочено до 32 річниці Дня Незалежності України. Керівником заходу, фахівцем Анною Філіпович, під час обговорення стрічки акцентовано увагу на взаємовідносинах громадян та держави. Запрошеними фахівцями залучено представників Громадської організації Нове життя Синельникове;
відповісти (0)
В рамках меморандуму про співпрацю з ГО "Нове життя Синельникове" проведено робочу зустріч з керівником організації Вячеславом Сорокіним та пастором організації, колишнім підобліковим, що став на шлях виправлення. В робочій зустрічі прийняли участь провідні інспектори віддлу пробації Ірина Комлик та Анна Кушнарьова, а також фахівець відділу Євгенія Мірошніченко. Під час зустрічі В. Сорокін надав оновлений перелік послуг, що надає організація. Також було обговорено план майбутніх спільних заходів для суб'єктів пробації.
відповісти (0)
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ВОЛОНТЕРІВ ПРОБАЦІЇ!
Синельниківський районний відділ №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Дніпропетровській області запрошує небайдужих громадян до співробітництва у якості волонтерів пробації.Волонтер – це передусім - добра, милосердна людина, яка володіє неабиякими комунікативними навичками і приваблює до себе людей, розуміє проблеми оточуючих та співчуває їм, має бажання безкорисливо допомогти вирішувати проблеми інших людей. До того ж, волонтер характеризується порядністю, уважністю, відповідальністю, відвертістю зі своїми клієнтами. Волонтер – це стан душі. Волонтери – найактивніші представники різних груп населення, які бажають своєю працею та участю надати дійову підтримку в становленні демократії в Україні, зробити конкретний внесок у поліпшення становища маргінальних груп чи в розвиток соціальної і культурної сфери.
Волонтерський рух – це природно і можливий він тільки у вільному, незалежному демократичному суспільстві. Служіння суспільству виховує громадянські почуття, а волонтерський рух, зокрема, є оптимальною умовою прояву альтруїзму гуманності для самореалізації та самовдосконалення людини будь-якого віку. Волонтерський рух – це рух по наданню безкорисливої допомоги тим, хто її потребує. Під цим поняттям розуміють волонтерські дії, як на місцевому, так і на державному рівнях, і разом з цим, як двосторонні та міжнародні програми. Волонтери відіграють різносторонню роль в розвитку та добробуті країн. В рамках національних програм і програм ООН сприяють розвитку гуманітарної допомоги, технічного співробітництва, пропаганди прав людини, демократії та миру. Волонтери не отримують матеріальної допомоги у вигляді заробітної плати, проте вони мають дещо інше – розвиток власних здібностей, моральне задоволення, відчуття власної необхідності тим, хто потребує допомоги і відчуття, що вони приносять користь, отримують нові знання. Скільки в світі волонтерів, стільки і мотивів безкоштовної роботи. У сучасній Україні волонтерство набуває масового поширення. Символ волонтерів України – жовтий колір вбрання – означає тепло сонця, самовідданість і послідовність у бажанні зробити навколишній світ кращим.
Запрошуємо до волонтерства небайдужих громадян, які досягли 18 річного віку та володіють певними знаннями, уміннями та навичками, що можуть допомогти у виконанні завдань соціально-виховної та профілактичної роботи з клієнтами пробації, сприяти їх працевлаштуванню, залученню до навчання та соціально-корисної роботи, наданню консультацій правопорушникам та їх сім’ям.
Основні вимоги до кандидатів у волонтери пробації: бажання працювати та позитивний настрій, стресостійкість, добре розвинені комунікативні навички; націленість допомагати у вирішенні соціальних питань; відсутність не погашеної чи не знятої у законному порядку судимості.
Участь у волонтерській діяльності має свої переваги, які можуть вплинути на професійне самовизначення та становлення, полягають в оволодінні знаннями та навичками у сфері соціально-психологічної роботи та юридичної практики, набутті досвіду індивідуальної та групової роботи. Волонтери також розвивають власні лідерські якості, творчі здібності, мають можливість бути не тільки активними громадянами а й забезпечувати безпеку суспільства беручи участь у соціально-виховній роботі з порушником та надаючи йому допомогу при відбуванні покарання у громаді.
Відповідно до Положення про організацію діяльності волонтерів пробації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 17.01.2017 № 98/5, передбачається, що діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, Законом України «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють діяльність органів пробації.

Бажаючих долучитись до волонтерської діяльності, пов'язаної з пробацією, чекаємо за адресою: 52500, місто Синельникове, вулиця Садова, 2-Г, тел.: 0216261390
відповісти (0)
27.07.2023 в приміщенні Синельниківського РВ №2 проведено захід - круглий стіл на тему: ІНСТРУМЕНТИ ВПЛИВУ НА ПРАВОПОРУШНИКІВ ЗАДЛЯ УБЕЗПЕЧЕННЯ СУСПІЛЬСТВА (про ефективність роботи інструментів пробації). В заході прийняли участь: заступник начальника Синельниківського РВ Юлія Шалда, провідні інспектори Синельниківського РВ Анна Кушнарьова та Ірина Комлик, представники Синельниківського РУП ГУНП в Дніпропетровській області Олексій Горянський та Олександр Панченко.
відповісти (0)
В рамках виконання плану адвокаційної діяльності проведено робочу зустріч з керівиком Синельниківського БПД. Обговорено організацію роботи безоплатної правової допомоги спільно з органом пробації, з метою надання безоплатної правової допомоги суб’єктам.
відповісти (0)
З нагоди святкування Дня Конституції України співробітниками Синельниківського РВ №2 проведено патріотичні заходи з залученням суб'єктів пробації.
відповісти (0)
Захід з мінної безпеки
Провідний інспектор Синельниківського РВ №2 Анна Кушнарьова прийняла участь в організованому Синельниківським районним управлінням ГУ ДСНС в Дніпропетровській області маштабному заході - семінарі присвяченому мінній безпеці. В заході прийняли участь представники всіх місцевих організацій. Після проходження семінару всі учасники заходу поділились отриманою інформацією з колегами на місцях.
відповісти (0)
Всесвітній день Вишиванки!

Співробітники Синельниківського районного відділу №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області долучились до святкування Всесвітнього дня Вишиванки. Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.
Традиційно, в цей день, співробітники Синельниківського відділі вбираються у вишиванки та проводять ряд патріотичних заходів з підобліковими суб’єктами пробації.
В минулому, день Вишиванки, був святом хорошого настрою та веселощів. Проте, з початком повномаштабного вторгнення кожен українець, одягаючи вишиванку, усвідомлює ціну за можливість бути вільним. У цьому святі тепер назавжди буде час для смутку, скорботи та вдячності. Для скорботи та вшанування пам’яті тих, хто загинув щоб ми мали можливість вбратись в вишиванку, та для вдячності захисникам України, кожному та кожній, хто боронить нашу свободу. Відтепер, вишиванка для українців та україночок є символом єднання, свободи та незалежності.
відповісти (0)
"Українська мова в українському суспільстві"
27.04.2023 в приміщенні Синельниківського РВ №2 проведено захід в рамках співпрації з кіноклубом медіапросвіти з прав людини "Docudays UA". В заході прийняли участь суб'єкти пробації, з числа переселенців з тимчасово окупованих територій. Під час заходу продемонстровано фільм "Мова" з банку організації "Docudays UA". Мова – це непросто слова, звуки, це – голос народу. Наш народ протягом багатьох віків творив мову, боровся за її збереження. Відстоюючи рідне слово, ми тим самим оберігаємо власну національну культуру і духовність.
відповісти (0)
Провідним інспектором Синельниківського РВ №2 Іриною Комлик проведена робоча зустріч з співробітниками сектору ювенальної превенції Синельниківського РУП ГУНП в Дніпропетровській області. Під час зустрічі обговорено плани щодо имайбутньої співпраці у здійсненні соціально-виховної роботи щодо неповнолітніх суб'єктів пробації, проведено обмін характеризуючою інформацією.
відповісти (0)
Роль волонтерської діяльності в пробації для громади

28.03.2023 керівнику Центру надання соціальних послуг Раївської сільської ради, Каріне Чуєвій, надано презентаційні матеріали з метою поширення інформації у суспільстві, щодо популяризація пробації та волонтерства. Зазначені матеріали в подальшому буде використано під час тематичних занять з персоналом центру.
відповісти (0)
Волонтерство в пробації!
Протягом І кварталу 2023 року співробітниками Синельниківського РВ №2 проведено інформаційні заходи (бесіди) серед підоблікових відділу пробації та старост старостинських округів об’єднаних територіальних громад Синельниківського району спрямовану на популяризацію пробації та волонтерства серед місцевого населення; розповсюдження тематичного матеріалу, пов'язаного з волонтерством пробації; залучення до волонтерства в пробації осіб з числа жителів громад.
відповісти (0)
Пробація в дії!
З метою координації спільної діяльності та розв'язання проблемних питань, а саме працевлаштування осіб, звільнених після відбуття покарання або примусового лікування, в Синельниківській філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості проведено робочу зустріч з Синельниківським районним відділом №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області.
Під час зустрічі заступник начальника відділу рекрутингу та взаємодії з роботодавцями Синельниківської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Уляна Кравченко розповіла про умови реєстрації осіб, які звільняються з місць відбуття покарання, та умови розрахунку страхового стажу, який вони набули в разі працевлаштування на підприємствах, а також порядок призначення допомоги по безробіттю та підбору підходящої роботи, а також ознайомила з наявними вакансіями. Крім того, звернула увагу на можливість за сприянням державної служби зайнятості пройти професійне навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації та отримати професійно-консультаційну допомогу щодо вибору чи зміни професії.
Провідний інспектор Синельниківського районного відділу №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області Анна Кушнарьова наголосила на тому, що офіційна робота та матеріальна стабільність зменшує ризик вчинення нових кримінальних правопорушень та є найважливішою умовою успішної реабілітації осіб даної категорії.
За підсумками обговорення сторони домовились щодо продовження співпраці двох установ по наданню підтримки та допомоги суб’єктам пробації.
відповісти (0)
Ефективність пробації – співпраця з Синельниківським бюро безоплатної правової допомоги

Старшим інспектором Синельниківського РВ №2 майором внутрішньої служби Анною Кушнарьовою, спільно з начальником Синельниківського бюро безоплатної правової допомоги, Миколою Черваньовим, проведено консультування підоблікової відділу пробації.
Засуджена мала можливість отримати вичерпну професійну консультацію з питань оформлення спадщини на будинок, в якому вона проживає без належним чином оформлених документів зі своїми неповнолітніми дітьми. Окрім цього, під час консультації засудженій надано інформацію щодо послуг, які може надавати бюро.
відповісти (0)
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ВОЛОНТЕРІВ ПРОБАЦІЇ!
Синельниківський районний відділ №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Дніпропетровській області запрошує небайдужих громадян до співробітництва у якості волонтерів пробації.Волонтер – це передусім - добра, милосердна людина, яка володіє неабиякими комунікативними навичками і приваблює до себе людей, розуміє проблеми оточуючих та співчуває їм, має бажання безкорисливо допомогти вирішувати проблеми інших людей. До того ж, волонтер характеризується порядністю, уважністю, відповідальністю, відвертістю зі своїми клієнтами. Волонтер – це стан душі. Волонтери – найактивніші представники різних груп населення, які бажають своєю працею та участю надати дійову підтримку в становленні демократії в Україні, зробити конкретний внесок у поліпшення становища маргінальних груп чи в розвиток соціальної і культурної сфери.
Волонтерський рух – це природно і можливий він тільки у вільному, незалежному демократичному суспільстві. Служіння суспільству виховує громадянські почуття, а волонтерський рух, зокрема, є оптимальною умовою прояву альтруїзму гуманності для самореалізації та самовдосконалення людини будь-якого віку. Волонтерський рух – це рух по наданню безкорисливої допомоги тим, хто її потребує. Під цим поняттям розуміють волонтерські дії, як на місцевому, так і на державному рівнях, і разом з цим, як двосторонні та міжнародні програми. Волонтери відіграють різносторонню роль в розвитку та добробуті країн. В рамках національних програм і програм ООН сприяють розвитку гуманітарної допомоги, технічного співробітництва, пропаганди прав людини, демократії та миру. Волонтери не отримують матеріальної допомоги у вигляді заробітної плати, проте вони мають дещо інше – розвиток власних здібностей, моральне задоволення, відчуття власної необхідності тим, хто потребує допомоги і відчуття, що вони приносять користь, отримують нові знання. Скільки в світі волонтерів, стільки і мотивів безкоштовної роботи. У сучасній Україні волонтерство набуває масового поширення. Символ волонтерів України – жовтий колір вбрання – означає тепло сонця, самовідданість і послідовність у бажанні зробити навколишній світ кращим.
Запрошуємо до волонтерства небайдужих громадян, які досягли 18 річного віку та володіють певними знаннями, уміннями та навичками, що можуть допомогти у виконанні завдань соціально-виховної та профілактичної роботи з клієнтами пробації, сприяти їх працевлаштуванню, залученню до навчання та соціально-корисної роботи, наданню консультацій правопорушникам та їх сім’ям.
Основні вимоги до кандидатів у волонтери пробації: бажання працювати та позитивний настрій, стресостійкість, добре розвинені комунікативні навички; націленість допомагати у вирішенні соціальних питань; відсутність не погашеної чи не знятої у законному порядку судимості.
Участь у волонтерській діяльності має свої переваги, які можуть вплинути на професійне самовизначення та становлення, полягають в оволодінні знаннями та навичками у сфері соціально-психологічної роботи та юридичної практики, набутті досвіду індивідуальної та групової роботи. Волонтери також розвивають власні лідерські якості, творчі здібності, мають можливість бути не тільки активними громадянами а й забезпечувати безпеку суспільства беручи участь у соціально-виховній роботі з порушником та надаючи йому допомогу при відбуванні покарання у громаді.
Відповідно до Положення про організацію діяльності волонтерів пробації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 17.01.2017 № 98/5, передбачається, що діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, Законом України «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють діяльність органів пробації.

Бажаючих долучитись до волонтерської діяльності, пов'язаної з пробацією, чекаємо за адресою: 52500, місто Синельникове, вулиця Садова, 2-Г
відповісти (0)
КОРИСНЕ:
Поради психолога для новобранців на фронті

Чи не найбільш тривожним для новобранців є переконання, що відразу після військового вишколу у військових частинах, їх без належного психологічного адаптування відправлять в окопи на так званий «нуль». Страх нової реальності спонукає українців не поспішати долучатися до бойових підрозділів. Однак, ми поговорили з військовим психологом бригади Національної гвардії «Буревій», як це насправді відбувається.

Олександр з першого дня поряд зі своїм підрозділом тому розповідає:

«Спочатку мобілізованих солдатів заводять у район виконання завдання у зону меншої активності бойових дій, або взагалі їхньої відсутності, згодом, заводять на позиції ближче до фронту. І лише після цього на бойові позиції. Але навіть там у них буде достатньо часу, аби зрозуміти, що відбувається до першого контакту з противником».

Це класична схема роботи психологів «Буревію», яка стала ідеальною, каже психолог. За його словами, сьогодні у їхніх підрозділах на ротації не більше 5% новачків, всі інші підготовлені вояки, які мали досвід або з 2014 року, або з початком повномасштабного вторгнення.

До того ж Олександр зауважує, що перші три дні найбільш критичні для новобранців. А от власне звикання формується поступово на 5-22 день.

Крім того, завдання Олександра, як психолога, закласти їм правильні мотиваційні посили, щоб вони могли ефективно застосувати всі навички та вміння, які передали у військовій частині на злагодженні, перед вибуттям на фронт.

Якщо ж не вдається себе опанувати за різних причин психолог бригади «Буревій» дає декілька порад:

Дихальні вправи: сповільнення дихання та контроль серцебиття.

Самомасаж: тактильний дотик до свого тіла повертає людину в реальність.

Мотивація: переконайте себе, що ви вижили одного разу, а отже, у вас досвід у бойових діях. І шанс вижити щоразу лише зростає.

Контроль своїх думок: не перебільшуйте значення потоку своїх думок. Якщо перебільшувати значення своїх думок – воїн не перейде до дій.

Контроль своїх емоцій: уникайте конфліктів. Не змагайтеся за лідерство та контролюйте слова, сказані побратиму.

Пам’ятайте, ворог у нас один. Не дайте згубним емоціям та страхам заполонити жагу до перемоги!

(Посилання на першоджерело: https://adm.dp.gov.ua/news/poradi-psihologa-dlya-n...)
відповісти (0)
старшим інспектором Синельниківського РВ №2 Ірною Комлик проведено робочу зустріч з представником ювенальної превенції Синельниківського РУП ГУНП в Дніпропетровській області. Під час зустрічі обговорено плани на подальшу профілактичну роботу з неповнолітніми підобліковими пробації
відповісти (0)
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ВОЛОНТЕРІВ ПРОБАЦІЇ!
Синельниківський районний відділ №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Дніпропетровській області запрошує небайдужих громадян до співробітництва у якості волонтерів пробації.Волонтер – це передусім - добра, милосердна людина, яка володіє неабиякими комунікативними навичками і приваблює до себе людей, розуміє проблеми оточуючих та співчуває їм, має бажання безкорисливо допомогти вирішувати проблеми інших людей. До того ж, волонтер характеризується порядністю, уважністю, відповідальністю, відвертістю зі своїми клієнтами. Волонтер – це стан душі. Волонтери – найактивніші представники різних груп населення, які бажають своєю працею та участю надати дійову підтримку в становленні демократії в Україні, зробити конкретний внесок у поліпшення становища маргінальних груп чи в розвиток соціальної і культурної сфери.
Волонтерський рух – це природно і можливий він тільки у вільному, незалежному демократичному суспільстві. Служіння суспільству виховує громадянські почуття, а волонтерський рух, зокрема, є оптимальною умовою прояву альтруїзму гуманності для самореалізації та самовдосконалення людини будь-якого віку. Волонтерський рух – це рух по наданню безкорисливої допомоги тим, хто її потребує. Під цим поняттям розуміють волонтерські дії, як на місцевому, так і на державному рівнях, і разом з цим, як двосторонні та міжнародні програми. Волонтери відіграють різносторонню роль в розвитку та добробуті країн. В рамках національних програм і програм ООН сприяють розвитку гуманітарної допомоги, технічного співробітництва, пропаганди прав людини, демократії та миру. Волонтери не отримують матеріальної допомоги у вигляді заробітної плати, проте вони мають дещо інше – розвиток власних здібностей, моральне задоволення, відчуття власної необхідності тим, хто потребує допомоги і відчуття, що вони приносять користь, отримують нові знання. Скільки в світі волонтерів, стільки і мотивів безкоштовної роботи. У сучасній Україні волонтерство набуває масового поширення. Символ волонтерів України – жовтий колір вбрання – означає тепло сонця, самовідданість і послідовність у бажанні зробити навколишній світ кращим.
Запрошуємо до волонтерства небайдужих громадян, які досягли 18 річного віку та володіють певними знаннями, уміннями та навичками, що можуть допомогти у виконанні завдань соціально-виховної та профілактичної роботи з клієнтами пробації, сприяти їх працевлаштуванню, залученню до навчання та соціально-корисної роботи, наданню консультацій правопорушникам та їх сім’ям.
Основні вимоги до кандидатів у волонтери пробації: бажання працювати та позитивний настрій, стресостійкість, добре розвинені комунікативні навички; націленість допомагати у вирішенні соціальних питань; відсутність не погашеної чи не знятої у законному порядку судимості.
Участь у волонтерській діяльності має свої переваги, які можуть вплинути на професійне самовизначення та становлення, полягають в оволодінні знаннями та навичками у сфері соціально-психологічної роботи та юридичної практики, набутті досвіду індивідуальної та групової роботи. Волонтери також розвивають власні лідерські якості, творчі здібності, мають можливість бути не тільки активними громадянами а й забезпечувати безпеку суспільства беручи участь у соціально-виховній роботі з порушником та надаючи йому допомогу при відбуванні покарання у громаді.
Відповідно до Положення про організацію діяльності волонтерів пробації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 17.01.2017 № 98/5, передбачається, що діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, Законом України «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють діяльність органів пробації.

Бажаючих долучитись до волонтерської діяльності, пов'язаної з пробацією, чекаємо за адресою: 52500, місто Синельникове, вулиця Садова, 2-Г, тел.: 0216261390
відповісти (0)
Пробація в дії - співпраця з соціальними службами! Старший інспектор Синельниківського районного відділу №2 філії Державної установи "Центр пробації" у Дніпропетровській області майор внутрішньої служби Ірина Комлик прийняла участь у круглому столі, організованому на базі Центру надання соціальних послуг Раївської сільської ради. Під час зустрічі обговорено актуальні питання співпраці у напрямку спільної роботи з неповнолітніми, які мають конфлікти з законом та їх родинами; робота з молоддю, з числа підоблікових відділу пробації, у напрямку профілактики вчинення повторних правопорушень.
відповісти (0)
Співпраця з Національною поліцією важлива ланка у досягненні високої ефективності в здійсненні соціально - виховної роботи з суб'єктами пробації. Так, завдяки сприянню дільничного Синельниківського РУП ГУНП в Дніпропетровській області майора поліції Андрія Постольника вдалось розшукати підоблікового, який ухилявся від явки до Синельниківського РВ №2. За багаторічний період співпраці з пробацією, майор поліції Андрій Постольник зарекомендував себе, як першокласний спеціалість у реалізації своїх посадових функцій на практиці. Завдяки спілльним зусиллям,профілактична робота з підобліковими, що проживають на території обслуговування Андрія, здійнюється регулярно, успішно та показує високі позитивні результати.
відповісти (0)
В приміщенні Синельниківського РВ №2 було проведено консультування підоблікових співробітниками Бюро безоплатної правової допомоги. Окрім цього, персоналу відділу пробації надано інформацію щодо особливостей роботи БПД в умовах воєнного стану.
відповісти (0)
28.11.2022 співробітники відділу пробації долучились до книжкової виставки, організованої на базі Синельниківської міської дитячої бібліотеки, присвяченій 300-річчю від дня народження Григорія Сковороди. Під час заходу заслухано презентацію в тематиці заходу - "Літературний портрет - співець філософії щасті".
відповісти (0)
Відбувся «круглий стіл» за участі спеціалістів відділу ФДУ „Центр пробації” у Дніпропетровській області Синельниківського міськрайонного відділу та КЗ „Центр надання соціальних послуг” Раївської сільської ради з метою обговорення актуальних питань в рамках меморандуму про співпрацю.
Під час заходу обговорювалися питання, які є актуальними для підоблікових молодіжного віку. Розглянули шляхи поліпшення соціальної адаптації засуджених осіб, які містять послуги консультування, соціального супроводу, соціальної профілактики. Акцентували увагу на найбільш поширених проблемах клієнтів пробації, таких як: оформлення документів, отримання освітніх послуг та працевлаштування, захист прав та інтересів, вирішення житлових питань, реєстрація та всі можливі варіанти для їх вирішення. Директор Центру надання соціальних послуг, Чуєва Каріне, зазначила, що мешканці сільської ради, які звільнилися з місць позбавлення волі, та звернулись за послугою до фахівців Центру, отримують соціальні послуги консультування та соціального супроводу.
Наприкінці даної зустрічі були запропоновані та заплановані подальші спільні заходи профілактичного, культурного, інформаційно-консультативного, патріотичного та соціально-психологічного напрямку. Також було прийнято рішення щодо продовження роботи з питань профілактики правопорушень та злочинності у молодіжному середовищі.
відповісти (0)