Сайт міста Синельникове

карта Синельникове
Область: Дніпропетровська область
Місто: Синельникове
Населення: 32292 осіб
Щільність населення: 1404 осіб/кв. км.
Поштовий індекс: 52500
Телефонний код: +380 5663
Координати: 48°19'01″ пн. ш. 35°31'06″ сх. д.
Висота над рівнем моря: 186 м.
Площа: 23 кв. км.
Річка, озеро (море): р. Ворона
Рік заснування: 1868 р.
День міста: 15 вересня (2024 р.)

Міська рада

Адреса: вул. 40 років Жовтня,14
Телефон: 4-35-61
Факс: 4-35-61
Офіційний сайт: rada.sinelnikovo.net
Історія активності
Стейна
Реєстрація
Опубліковано 9 годин тому
АлинаАлина
Опубліковано 21 годину тому
подобається
Дарья👻
Реєстрація
Опубліковано 2 дні тому
Олена
Реєстрація
Опубліковано 3 дні тому
Синельникове
Опубліковано 1 тиждень тому
Синельникове«08.05.2024 року в Синельниківському РВ №2 філії ДУ "ЦП" в Дніпропетровської області було п...»
Синельникове
Опубліковано 2 тижня тому
Синельникове«07.05.2024 року заступником начальника Синельниківського РВ №2 Юлією Шалдою, за участі провідного ін...»
Синельникове
Опубліковано 2 тижня тому
Синельникове«06.05.2024 року провідним інспектором Синельниківського РВ №2 Іриною Комлик проведено робочу зустріч...»
Маргарита
Опубліковано 2 тижня тому
подобається
Маргарита
Опубліковано 2 тижня тому
 
Синельникове
Опубліковано 2 тижня тому
Синельникове«Провідним інспектором Синельниківського РВ №2 Анною Філіпович (модератор проекту) в рамках реалізаці...»
Синельникове
Опубліковано 2 тижня тому
Синельникове«Пробація в дії - співпраця з офіцерами громад. Завдяки сприянню поліцейського офіцера Славгородської...»
Prydkoroman
Реєстрація
Опубліковано 2 тижня тому
Андрей
Реєстрація
Опубліковано 3 тижня тому
Angelaisabalieva
Реєстрація
Опубліковано 3 тижня тому
Синельникове
Опубліковано 3 тижня тому
Синельникове«СУЧАСНА ПРОБАЦІЯ - ПРОБАЦІЙНИЙ НАГЛЯД. Пробаційний нагляд виступатиме основним видом покарання, яке ...»
Viktor
Опубліковано 3 тижня тому
подобається
Макс Олегович
Опубліковано 3 тижня тому: Макс
Дима
Реєстрація
Опубліковано 3 тижня тому
Гусак Алиса Владимировна
Опубліковано 1 місяць тому
«Давай»
Сергей
Опубліковано 1 місяць тому: Сергей
Сергей
Реєстрація
Опубліковано 1 місяць тому
Жанна
Реєстрація
Опубліковано 1 місяць тому
Синельникове
Опубліковано 1 місяць тому
відвідував(-ла)
ZubagirZubagir
Опубліковано 1 місяць тому: Zubagir
Zubagir
Реєстрація
Опубліковано 1 місяць тому
Иван
Реєстрація
Опубліковано 1 місяць тому
bnBndml2Z2wucHZnbD0zNzZfIyRfU0VHSCskJCRmYTRhNTdmMmI2ZGFjY2I2NmIzMzcxZDI5Nzc2YWU4MA==
08.05.2024 року в Синельниківському РВ №2 філії ДУ "ЦП" в Дніпропетровської області було проведено захід з мінної безпеки для співробітників відділу. Захід було проведено волонтерами Дніпропетровської обласної організації ТОВАРИСТВО ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА Євгенією Савлєвою та Струсь Мариною. Під час заходу обговорено основні правила поведінки при виявлені мін та інших вибухонебезпечних предметів. Також, волонтерами було надано інформаційні матеріали та постери в тематиці заходу.
відповісти (0)
07.05.2024 року заступником начальника Синельниківського РВ №2 Юлією Шалдою, за участі провідного інспектора відділу Ірини Комлик, проведено робочу зустріч з прокурором Синельниківської окружної прокуратури Юрієм Нікіфоровим. Під час зустрічі прокурору надано вичерпну інформацію про затверджені пробаційні програми та про важливість їх проходження засудженими на шляху до подолання конфліктів з законом. Окрім цього, надано друковані інформаційні матеріали в тематиці зустрічі для розповсюдження серед співробітників Синельниківської окружної прокуратури.
відповісти (0)
06.05.2024 року провідним інспектором Синельниківського РВ №2 Іриною Комлик проведено робочу зустріч з керівником та співробітниками КЗ «Центр надання соціальних послуг» Раївської сільської ради. Зустріч проведено в рамках інформування організацій, що дотичні до реалізації заходів, спрямованих на забезпечення безпеки суспільства про суть, мету та переваги пробаційних програм. Під час заходу учасникам представлено презентацію в тематиці зустрічі та надано друковані інформаційні матеріали.
відповісти (0)
Провідним інспектором Синельниківського РВ №2 Анною Філіпович (модератор проекту) в рамках реалізації діяльності кіноклубу Docudays UA проведено захід - День пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи. Під час заходу переглянуто кінострічку - Десять років відчуження. Зазначена стрічка демонструє те, яке горе населенню принесла дата 26.04.1986 рік. Багато людей не залишили місце в якому народилися, було тяжко вижити в таких умовах коли не має чим харчуватися та по дням підвозили продукти для людей. Люди залишились в своїх домівках та вірили в світле майбутнє.
відповісти (0)
Пробація в дії - співпраця з офіцерами громад.
Завдяки сприянню поліцейського офіцера Славгородської ОТГ лейтенанта поліції Володимира Лопати було розшукано підоблікового суб'єкта пробації, який ухилявся від явки за викликами. Завдяки спільним зусиллям співробітників відділу пробації та офіцера громади засуджений був ознайомлений з порядком та умовами відбування покарання та зі своїми правами на період перебування в статусі засудженої особи.
відповісти (0)
СУЧАСНА ПРОБАЦІЯ - ПРОБАЦІЙНИЙ НАГЛЯД. Пробаційний нагляд виступатиме основним видом покарання, яке полягатиме в обмеженні прав і свобод засудженого, із застосуванням наглядових та соціально-виховних заходів без ізоляції від суспільства з покладанням таких обовʼязків:

періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації;
повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну свого місця проживання, роботи або навчання;
не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.
Крім того, суд для виконання мети цього виду покарання залежно від обставин справи та особи засудженого пробаційного нагляду додатково зможе покласти на нього обов’язки, що полягатимуть у:

використанні електронного засобу контролю і нагляду та проживанні за вказаною у рішенні суду адресою;
дотриманні встановлених судом вимог щодо вчинення певних дій, обмеженнях щодо спілкування, пересування та проведення дозвілля;
необхідності працевлаштуватися або звернутися до органів державної служби зайнятості для реєстрації як безробітного та працевлаштуватися, якщо йому буде запропоновано посаду чи роботу;
виконанні пробаційної програми;
проходженні курсу лікування від наркотичної, алкогольної залежності, розладів психіки та поведінки внаслідок вживання психоактивних речовин або захворювання, що становить небезпеку для здоров’я інших осіб.
відповісти (0)
Провідним інспектором Синельниківського районного відділу №2 Анною Кушнарьовою проведено робочу зустріч з співробітниками Синельниківської філії Дніпровського обласного центру зайнятості.
відповісти (0)
З нагоди Шевченківських днів 07.03.2024 фахівцем 2 категорії Синельниківського районного відділу №2 Іриною Калюжною проведено тематичний захід на базі Синельниківської міської дитячої бібліотеки. В заході мали можливість прийняти участь суб'єкти пробації та усі охочі читачі бібліотеки.
відповісти (0)
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ВОЛОНТЕРІВ ПРОБАЦІЇ!
Синельниківський районний відділ №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Дніпропетровській області запрошує небайдужих громадян до співробітництва у якості волонтерів пробації.Волонтер – це передусім - добра, милосердна людина, яка володіє неабиякими комунікативними навичками і приваблює до себе людей, розуміє проблеми оточуючих та співчуває їм, має бажання безкорисливо допомогти вирішувати проблеми інших людей. До того ж, волонтер характеризується порядністю, уважністю, відповідальністю, відвертістю зі своїми клієнтами. Волонтер – це стан душі. Волонтери – найактивніші представники різних груп населення, які бажають своєю працею та участю надати дійову підтримку в становленні демократії в Україні, зробити конкретний внесок у поліпшення становища маргінальних груп чи в розвиток соціальної і культурної сфери.
Волонтерський рух – це природно і можливий він тільки у вільному, незалежному демократичному суспільстві. Служіння суспільству виховує громадянські почуття, а волонтерський рух, зокрема, є оптимальною умовою прояву альтруїзму гуманності для самореалізації та самовдосконалення людини будь-якого віку. Волонтерський рух – це рух по наданню безкорисливої допомоги тим, хто її потребує. Під цим поняттям розуміють волонтерські дії, як на місцевому, так і на державному рівнях, і разом з цим, як двосторонні та міжнародні програми. Волонтери відіграють різносторонню роль в розвитку та добробуті країн. В рамках національних програм і програм ООН сприяють розвитку гуманітарної допомоги, технічного співробітництва, пропаганди прав людини, демократії та миру. Волонтери не отримують матеріальної допомоги у вигляді заробітної плати, проте вони мають дещо інше – розвиток власних здібностей, моральне задоволення, відчуття власної необхідності тим, хто потребує допомоги і відчуття, що вони приносять користь, отримують нові знання. Скільки в світі волонтерів, стільки і мотивів безкоштовної роботи. У сучасній Україні волонтерство набуває масового поширення. Символ волонтерів України – жовтий колір вбрання – означає тепло сонця, самовідданість і послідовність у бажанні зробити навколишній світ кращим.
Запрошуємо до волонтерства небайдужих громадян, які досягли 18 річного віку та володіють певними знаннями, уміннями та навичками, що можуть допомогти у виконанні завдань соціально-виховної та профілактичної роботи з клієнтами пробації, сприяти їх працевлаштуванню, залученню до навчання та соціально-корисної роботи, наданню консультацій правопорушникам та їх сім’ям.
Основні вимоги до кандидатів у волонтери пробації: бажання працювати та позитивний настрій, стресостійкість, добре розвинені комунікативні навички; націленість допомагати у вирішенні соціальних питань; відсутність не погашеної чи не знятої у законному порядку судимості.
Участь у волонтерській діяльності має свої переваги, які можуть вплинути на професійне самовизначення та становлення, полягають в оволодінні знаннями та навичками у сфері соціально-психологічної роботи та юридичної практики, набутті досвіду індивідуальної та групової роботи. Волонтери також розвивають власні лідерські якості, творчі здібності, мають можливість бути не тільки активними громадянами а й забезпечувати безпеку суспільства беручи участь у соціально-виховній роботі з порушником та надаючи йому допомогу при відбуванні покарання у громаді.
Відповідно до Положення про організацію діяльності волонтерів пробації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 17.01.2017 № 98/5, передбачається, що діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, Законом України «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють діяльність органів пробації.

Бажаючих долучитись до волонтерської діяльності, пов'язаної з пробацією, чекаємо за адресою: 52500, місто Синельникове, вулиця Садова, 2-Г
відповісти (0)
Провідним інспектором Синельниківського РВ №2 Анною Філіпович (модератор проекту) в рамках реалізації діяльності кіноклубу Docudays UA проведено захід - Кожна людина заслуговує на шанс. Під час заходу переглянуто кінострічку - Точка відліку. Зазначена стрічка демонструє те, як один необміркований вчинок скоєний в стані афекту може зруйнувати все життя та важливість підтримки близьких у будь-якій ситуації.
відповісти (0)
Провідним інспектором Синельниківського РВ №2 Анною Філіпович (модератор проекту) в рамках реалізації діяльності кіноклубу Docudays UA проведено захід - Світ дитячими очима. Під час заходу переглянуто кінострічку - Рахую дні, рахую роки. Зазначена стрічка демонструє те, як вчинки батьків на пряму впливають на життя дітей, їх ментальне здоров’я та світогляд загалом. Нагадує, що народження дітей покладає на батьків не лише відповідальність за задоволення їх фізіологічних потреб (їжа, одяг, житло), а й зобов’язує дорослих показувати позитивний приклад соціально-прийнятної поведінки для формування психологічно здорової особистості. До заходу, у якості глядачів, залучено неповнолітніх підоблікових.
відповісти (0)
В лютому 2024 року в Синельниківському РВ №2 проведено ряд заходів у рамках днів відкритих дверей, які пройшли під гаслом Пробація з громадою, в громаді, для громади; 08.02.2024 для долучення до заходу запрошено представників Раївської об'єднаної територіальної громади; 13.02.2024 до відділу завітали керівник та волонтери Громадської організації Нове життя Синельникове.
відповісти (0)
відповісти (0)
24.01.2024 в приміщенні Синельниківського РВ №2 провідним інспектором Анною Кушнарьовою проведено занняття за пробаційною програмою "Планування життєвих навичок" з підобліковим відділу пробації, що відноситься до категорії осіб молодіжного віку. Суб'єкт пробації залучений до проходження пробаційної програми на виконання рішення Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області.
Пробаційна програма – це система занять, які проводяться за визначеним графіком і мають на меті корекцію поведінки, яка суперечить прийнятим у суспільстві (громаді) нормам, а також формування соціально сприятливих змін особистості.
відповісти (0)
З нагоди святкування Дня Соборності України провідним інспектором Синельниківського РВ №2 Іриною Комлик проведено патріотичний захід з неповнолітніми підобліковими. До заходу залучено представників Громадської організації "Нове життя Синельникове" та волонтера пробації Євгена Брюханова.
відповісти (0)
В рамках реалізації проекту Кіноклубу медіапросвіти з прав людини Docudays UA у Синельниківському районному відділі №2 філії Державної установи «Центр пробації у Дніпропетровській області, 26.12.2023 фахівцем відділу, що є модератором проекту, Анною Філіпович, проведено захід "Місця несвободи", під час якого учасникам продемонстровано мотиваційний фільм "Перукарська воля". До перегляду залучені неповнолітня та особа молодіжного віку, з числа підоблікових відділу. В перегляді прийняв участь представник ГО "Нове життя Синельникове".
відповісти (0)
Провідним інспектором Синельниківського районного відділу №2 філії Державної установи "Центр пробації" в Дніпропетровській області Іриною Комлик проведено просвітницький захід з підобліковими суб'єктами пробації з залученням керівника ГО "Нове життя Синельникове" В. Сорокіним.
відповісти (0)
Провідним інспектором Синельниківського районного відділу №2 філії Державної установи "Центр пробації" в Дніпропетровській області Іриною Комлик проведено заняття з неповнолітньою підобліковою та її матір'ю в рамках всеукраїнської акції "16 днів проти насилля".
відповісти (0)
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ВОЛОНТЕРІВ ПРОБАЦІЇ!
Синельниківський районний відділ №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Дніпропетровській області запрошує небайдужих громадян до співробітництва у якості волонтерів пробації.Волонтер – це передусім - добра, милосердна людина, яка володіє неабиякими комунікативними навичками і приваблює до себе людей, розуміє проблеми оточуючих та співчуває їм, має бажання безкорисливо допомогти вирішувати проблеми інших людей. До того ж, волонтер характеризується порядністю, уважністю, відповідальністю, відвертістю зі своїми клієнтами. Волонтер – це стан душі. Волонтери – найактивніші представники різних груп населення, які бажають своєю працею та участю надати дійову підтримку в становленні демократії в Україні, зробити конкретний внесок у поліпшення становища маргінальних груп чи в розвиток соціальної і культурної сфери.
Волонтерський рух – це природно і можливий він тільки у вільному, незалежному демократичному суспільстві. Служіння суспільству виховує громадянські почуття, а волонтерський рух, зокрема, є оптимальною умовою прояву альтруїзму гуманності для самореалізації та самовдосконалення людини будь-якого віку. Волонтерський рух – це рух по наданню безкорисливої допомоги тим, хто її потребує. Під цим поняттям розуміють волонтерські дії, як на місцевому, так і на державному рівнях, і разом з цим, як двосторонні та міжнародні програми. Волонтери відіграють різносторонню роль в розвитку та добробуті країн. В рамках національних програм і програм ООН сприяють розвитку гуманітарної допомоги, технічного співробітництва, пропаганди прав людини, демократії та миру. Волонтери не отримують матеріальної допомоги у вигляді заробітної плати, проте вони мають дещо інше – розвиток власних здібностей, моральне задоволення, відчуття власної необхідності тим, хто потребує допомоги і відчуття, що вони приносять користь, отримують нові знання. Скільки в світі волонтерів, стільки і мотивів безкоштовної роботи. У сучасній Україні волонтерство набуває масового поширення. Символ волонтерів України – жовтий колір вбрання – означає тепло сонця, самовідданість і послідовність у бажанні зробити навколишній світ кращим.
Запрошуємо до волонтерства небайдужих громадян, які досягли 18 річного віку та володіють певними знаннями, уміннями та навичками, що можуть допомогти у виконанні завдань соціально-виховної та профілактичної роботи з клієнтами пробації, сприяти їх працевлаштуванню, залученню до навчання та соціально-корисної роботи, наданню консультацій правопорушникам та їх сім’ям.
Основні вимоги до кандидатів у волонтери пробації: бажання працювати та позитивний настрій, стресостійкість, добре розвинені комунікативні навички; націленість допомагати у вирішенні соціальних питань; відсутність не погашеної чи не знятої у законному порядку судимості.
Участь у волонтерській діяльності має свої переваги, які можуть вплинути на професійне самовизначення та становлення, полягають в оволодінні знаннями та навичками у сфері соціально-психологічної роботи та юридичної практики, набутті досвіду індивідуальної та групової роботи. Волонтери також розвивають власні лідерські якості, творчі здібності, мають можливість бути не тільки активними громадянами а й забезпечувати безпеку суспільства беручи участь у соціально-виховній роботі з порушником та надаючи йому допомогу при відбуванні покарання у громаді.
Відповідно до Положення про організацію діяльності волонтерів пробації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 17.01.2017 № 98/5, передбачається, що діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, Законом України «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють діяльність органів пробації.

Бажаючих долучитись до волонтерської діяльності, пов'язаної з пробацією, чекаємо за адресою: 52500, місто Синельникове, вулиця Садова, 2-Г, тел.: 0931626120
відповісти (0)
Заряджені Гідністю та жагою Свободи!
Працівниками Синельниківського районного відділу №2 філії Державної установи "Центр пробації" в Дніпропетровській області проведено ряд заходів присвячених Дню Гідності та Свободи з використанням патріотичних методичних матеріалів (https://www.maidanmuseum.org/uk/node/2654?fbclid=I...). До заходів залучено суб'єктів пробації та співробітників ювенальної поліці
відповісти (0)
13.11.2023 в приміщенні Синельниківського РВ №2 проведено профілактичний захід на тему "Боротьбі з алко- та нарко- залежністю". Основним доповідачем на заході виступив Вячеслав Сорокін, керівник Громадської організації "Нове життя Синельникове". Було залучено суб'єктів пробації з числа категорії ризику та схильністю до адиктивних розладів.
відповісти (0)
Колектив Синельниківсього РВ №2 долучився до радіодиктанту національної єдності. Окрім цього, до заходу залучено волонтера пробації та неповнолітню підоблікову.
відповісти (0)
У місті продовжується робота з профілактики правопорушень серед дітей.
Лекцію на тему: «Профілактика вчинення дітьми злочинів та правопорушень в умовах воєнного часу» провели сьогодні у міському ліцеї №7 з учнями 8 та 9 класів.
З ліцеїстами поспілкувалися спеціалісти служби у справах дітей Синельниківської міської ради, ювенальної превенції Синельниківського РУП ГУ НП в Дніпропетровській області та Синельниківського районного відділу №2 Філії державної установи "Центр пробації" у Дніпропетровській області.
Дітям роз'яснили, які є види злочинів, яка відповідальність за них передбачена, які наслідки та відбування покарання можуть бути.
Особливу увагу звернули на питання про обтяжуючу обставину, яка діє в країні, а саме: злочин, скоєний в умовах воєнного стану.
Наголосили, що у період війни, вид і розмір призначеного покарання буде наближеним до максимальної межі, передбаченої Кримінальним кодексом України.
Підлітки з цікавістю прослухали інформацію про види злочинів та правопорушень, зафіксованих у м.Синельникове.
відповісти (0)
Пробація в дії! До усіх, без виключення, суб'єктів пробації, що перебувають на обліку відділу, працівниками застосовується персональний підхід. Проте, неповнолітні підоблікової є особливою категорією, які потребують спеціальних професійних навичок від співробітників та багато уваги до усіх апектів життя дитини.
Провідним інспектором Синельниківського РВ №2 Ірина Комлик, спільно з волонтером пробації Євгеном Брюхановим, проведено захід соціально-виховного характеру з неповнолітньою, що перебуває в конфлікті з законом. Захід було спрямовано на запобігання скоєнню неповнолітньою повторного злочину.
відповісти (0)
РОЗВИТОК СИСТЕМИ ПРОБАЦІЇ ТА ЗБІЛЬШЕННЯ АЛЬТЕРНАТИВ ПОЗБАВЛЕННЮ ВОЛІ
Пробація — це система заходів кримінально-правового реагування, які альтернативні покаранню у вигляді позбавлення або обмеження волі. У світі вона існує вже більше 200 років, але для України це відносно нова система, адже Закон «Про пробацію» був ухвалений в 2015 році.
Необхідно наголосити, що, по-перше, пробація — це не покарання, яке застосовується замість позбавлення волі, а система. Вона передбачає в т. ч. і покарання, альтернативне позбавленню волі. По-друге, головною метою пробації є безпека суспільства. Пробація не означає можливість правопорушнику уникнути покарання. Це просто більш перспективна і логічна схема виконання цього покарання, поєднана з допомогою, підтримкою, мотивацією до змін без вилучення людини із суспільства.

Законодавець впевнено рухається шляхом гуманізації вітчизняного суспільства, та робить дієві кроки в цьому напрямку. Одним з таких кроків є те, що Міністерство юстиції розробило законопроекти, які пропонують альтернативне покарання замість позбавлення волі, а саме проекти Законів «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо розвитку системи пробації, збільшення альтернатив позбавленню волі та створення умов для зниження рецидивної злочинності» та «Про внесення змін до Кримінального кодексу України, Кримінального процесуального кодексу України щодо розвитку системи пробації, збільшення альтернатив позбавленню волі та створення умов для зниження рецидивної злочинності».

Зазначеними законопроектами пропонується запровадити новий вид покарання – пробаційний нагляд. Передбачається, що пробаційний нагляд застосовуватиметься і як основне на строк від одного до п’яти років, і як додаткове покарання може застосовуватися на строк від одного до трьох років. В першу чергу, зміни розраховані на ті випадки, де наразі суд в якості покарання призначає обмеження волі або арешт, тобто особа обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, що відносяться до категорії нетяжких. В якості ж додаткового покарання пробація може бути застосована, якщо суд призначив людині інший вид покарання, наприклад, виправні роботи чи штраф. При цьому у разі призначення пробаційного нагляду як додаткового покарання до покарання у виді штрафу, його строк не може перевищувати одного року.

На особу, засуджену до покарання у виді пробаційного нагляду можуть бути покладені обов’язки судом або уповноваженим органом пробації. Зокрема, судом може бути покладено обов’язок носити засіб електронного контролю та перебувати за вказаною у рішенні суду адресою.

В першу чергу, застосування пробаційного нагляду дозволить врахувати індивідуальні ризики кожної конкретної особи, в результаті – зробить покарання більш ефективним. Крім того, – дозволить скоротити витрати на пенітенціарну систему.

Також проєктом Закону передбачається розширення кола осіб, до яких може бути застосовано звільнення від відбування покарання з випробуванням. Змінами до статті 75 КК передбачається, що суд може прийняти рішення про звільнення засудженого від відбування покарання з випробуванням при призначенні покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років, окрім випадків засудження за злочини проти основ національної безпеки України, корупційний злочин, злочин, пов’язаний із застосуванням насильства, злочин проти статевої свободи або статевої недоторканості особи або злочин, що спричинив загибель людей, а також засудженого, який протягом іспитового строку вчинив нове кримінальне правопорушення.

Також аналіз застосування такого покарання, як громадські роботи, свідчить про необхідність вдосконалення положень законодавства, якими регулюється такий вид покарання. Збільшення верхньої межі одноденної норми виконання покарання у виді громадських робіт для повнолітніх з чотирьох до восьми годин, для неповнолітніх з двох до чотирьох годин, що надасть можливість швидше відбути це покарання. Крім цього, 8 годин – це загальновстановлена тривалість робочого часу, протягом якого можливо повноцінно та якісно виконати певний обсяг роботи. Таким чином пропонований порядок відбування громадських робіт є більш гнучким, ніж існуючий на тепер, та краще враховує інтереси засудженого продовжувати корисну зайнятість у громаді, оскільки не рідко працюючі особи, яким призначено таке покарання, задля відпрацювання громадських робіт вимушені брати відпустку або відгули, тривалості яких, як правило, не вистачає для повного відбуття покарання.

Щодо призначення покарання у виді громадських робіт особам, які досягли пенсійного віку, а також особам з інвалідністю ІІ групи за їх згодою зазначається, що відсутність можливості призначення громадських робіт цим категоріям осіб суттєво погіршує їхнє становище. Насьогодні Кримінальний кодекс передбачає низку санкцій, коли громадські роботи закріплені у альтернативі з покараннями, пов’язаними з ув’язненням. Крім того, іноді у санкціях статті передбачається покарання у виді виправних робіт, але таке покарання не може бути призначене відповідній особі у зв’язку з відсутністю працевлаштування. Таким чином у разі відсутності можливості призначення громадських робіт особам з інвалідністю ІІ групи, а також особам пенсійного віку – єдиною альтернативою для них буде покарання пов’язане з перебуванням в установі виконання покарань. З огляду на зазначене проєктом Закону пропонується запровадити можливість призначення покарання у виді громадських робіт особам, які досягли пенсійного віку, а також особам з інвалідністю ІІ групи за їх згодою, оскільки відсутність можливості призначення громадських робіт цим категоріям осіб суттєво погіршує їхнє становище.

Впродовж останніх років наша країна впевнено рухається шляхом глибоких і структурних реформ. Трансформації, що відбуваються сьогодні в усіх ключових напрямах життя держави, є фундаментом для якісних змін у середньостроковій перспективі, основою для підвищення добробуту та рівня життя нас із вами – громадян України.
відповісти (0)
Заступником начальника Синельниківського РВ №2 Юлією Шалдою підписано договір про співпраю з волонтером пробації Євгеном Брюхановим.
Євген, як людина з активною життєвою позицією, є уоособленням усіх рис та змісту, що вкладається у слово ВОЛОНТЕР. Волонтер – це передусім - добра, милосердна людина, яка володіє неабиякими комунікативними навичками і приваблює до себе людей, розуміє проблеми оточуючих та співчуває їм, має бажання безкорисливо допомогти вирішувати проблеми інших людей. До того ж, волонтер характеризується порядністю, уважністю, відповідальністю, відвертістю зі своїми клієнтами. Волонтер – це стан душі. Волонтери – найактивніші представники різних груп населення, які бажають своєю працею та участю надати дійову підтримку в становленні демократії в Україні, зробити конкретний внесок у поліпшення становища маргінальних груп чи в розвиток соціальної і культурної сфери.
Волонтерський рух – це природно і можливий він тільки у вільному, незалежному демократичному суспільстві. Служіння суспільству виховує громадянські почуття, а волонтерський рух, зокрема, є оптимальною умовою прояву альтруїзму гуманності для самореалізації та самовдосконалення людини будь-якого віку. Волонтерський рух – це рух по наданню безкорисливої допомоги тим, хто її потребує. Під цим поняттям розуміють волонтерські дії, як на місцевому, так і на державному рівнях, і разом з цим, як двосторонні та міжнародні програми. Волонтери відіграють різносторонню роль в розвитку та добробуті країн. В рамках національних програм і програм ООН сприяють розвитку гуманітарної допомоги, технічного співробітництва, пропаганди прав людини, демократії та миру. Волонтери не отримують матеріальної допомоги у вигляді заробітної плати, проте вони мають дещо інше – розвиток власних здібностей, моральне задоволення, відчуття власної необхідності тим, хто потребує допомоги і відчуття, що вони приносять користь, отримують нові знання. Скільки в світі волонтерів, стільки і мотивів безкоштовної роботи. У сучасній Україні волонтерство набуває масового поширення. Символ волонтерів України – жовтий колір вбрання – означає тепло сонця, самовідданість і послідовність у бажанні зробити навколишній світ кращим.
відповісти (0)
Провідним інспектором Синельниківського районного відділу №2 Анастасією Ахмадовою, проведено співбесіду з кандидатом у волонтери пробації Євгеном Брюхановим. Під час бесіди обговорено мету та цілі, з якими він прагне займатись волонтерством у сфері пробації. Встановлено, що Євген має великий досвід надання допомоги особам з адиктивними розладам. На базі Громадського формування КАПЕЛАНСЬКИЙ ПАТРУЛЬ, Євген має практичний досвід участі у мобільних групах ПОЛІНА, що функціонують в м. Дніпро (ПОЛІНА - це мережа поліційних мобільних груп, спеціально створених при Міністерстві внутрішніх справ України для протидії домашньому насильству. У складі груп – і поліціянти, і медики, і психологи). Окрім цього, має досвід соціально-психологічної роботи з ув'язненими, у якості волонтера неодноразово відвідував установи виконання покарань з делегацією від Громадської організації НОВЕ ЖИТТЯ СИНЕЛЬНИКОВЕ. Зазначений досвід в перспективі волонтерської роботи в пробації може стати дуже цінним ресурсом під час проведення соціально-виховної роботи з суб'єктами пробації.
За результатом співбесіди майбутнього волонтера ознайомленно з законодавством у сфері волонтерства пробації та відібрано відповідні документи для його належного оформлення.
відповісти (0)
Провідним інспектором Синельниківського районного відділу №2 Іриною Комлик, спільно з поліцейськими офіцерами Раївської та Славгородської громад, здійснено індивідуально - профілактичну роботу з суб'єктами пробації на територіях ОТГ. В рамках виїзду відвідано підоблікових, що відносяться до групи підвищеного ризику скоєння рецедиву правопорушень.
відповісти (0)
Заступником начальника Синельниківського РВ №2 Юлією Шалдою, в рамках реалізації адвокаційної діяльності відділу, проведено робочу зустріч з волонтером пробації Андрієм Британом. Під час зустрічі обговорено актуалізацію даних волонтера у відділі, його залучення до майбутніх заходів та індивідуально-профілактичної роботи з підобліковими суб'єктами пробації.
відповісти (0)
На базі Синельниківського РВ №2, в рамках взаємодії з DOCUDAYS UA, для суб'єктів пробації та співробітників проведено показ короткометражної стрічки Південний кордон. Захід приурочено до 32 річниці Дня Незалежності України. Керівником заходу, фахівцем Анною Філіпович, під час обговорення стрічки акцентовано увагу на взаємовідносинах громадян та держави. Запрошеними фахівцями залучено представників Громадської організації Нове життя Синельникове;
відповісти (0)
В рамках меморандуму про співпрацю з ГО "Нове життя Синельникове" проведено робочу зустріч з керівником організації Вячеславом Сорокіним та пастором організації, колишнім підобліковим, що став на шлях виправлення. В робочій зустрічі прийняли участь провідні інспектори віддлу пробації Ірина Комлик та Анна Кушнарьова, а також фахівець відділу Євгенія Мірошніченко. Під час зустрічі В. Сорокін надав оновлений перелік послуг, що надає організація. Також було обговорено план майбутніх спільних заходів для суб'єктів пробації.
відповісти (0)
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ВОЛОНТЕРІВ ПРОБАЦІЇ!
Синельниківський районний відділ №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Дніпропетровській області запрошує небайдужих громадян до співробітництва у якості волонтерів пробації.Волонтер – це передусім - добра, милосердна людина, яка володіє неабиякими комунікативними навичками і приваблює до себе людей, розуміє проблеми оточуючих та співчуває їм, має бажання безкорисливо допомогти вирішувати проблеми інших людей. До того ж, волонтер характеризується порядністю, уважністю, відповідальністю, відвертістю зі своїми клієнтами. Волонтер – це стан душі. Волонтери – найактивніші представники різних груп населення, які бажають своєю працею та участю надати дійову підтримку в становленні демократії в Україні, зробити конкретний внесок у поліпшення становища маргінальних груп чи в розвиток соціальної і культурної сфери.
Волонтерський рух – це природно і можливий він тільки у вільному, незалежному демократичному суспільстві. Служіння суспільству виховує громадянські почуття, а волонтерський рух, зокрема, є оптимальною умовою прояву альтруїзму гуманності для самореалізації та самовдосконалення людини будь-якого віку. Волонтерський рух – це рух по наданню безкорисливої допомоги тим, хто її потребує. Під цим поняттям розуміють волонтерські дії, як на місцевому, так і на державному рівнях, і разом з цим, як двосторонні та міжнародні програми. Волонтери відіграють різносторонню роль в розвитку та добробуті країн. В рамках національних програм і програм ООН сприяють розвитку гуманітарної допомоги, технічного співробітництва, пропаганди прав людини, демократії та миру. Волонтери не отримують матеріальної допомоги у вигляді заробітної плати, проте вони мають дещо інше – розвиток власних здібностей, моральне задоволення, відчуття власної необхідності тим, хто потребує допомоги і відчуття, що вони приносять користь, отримують нові знання. Скільки в світі волонтерів, стільки і мотивів безкоштовної роботи. У сучасній Україні волонтерство набуває масового поширення. Символ волонтерів України – жовтий колір вбрання – означає тепло сонця, самовідданість і послідовність у бажанні зробити навколишній світ кращим.
Запрошуємо до волонтерства небайдужих громадян, які досягли 18 річного віку та володіють певними знаннями, уміннями та навичками, що можуть допомогти у виконанні завдань соціально-виховної та профілактичної роботи з клієнтами пробації, сприяти їх працевлаштуванню, залученню до навчання та соціально-корисної роботи, наданню консультацій правопорушникам та їх сім’ям.
Основні вимоги до кандидатів у волонтери пробації: бажання працювати та позитивний настрій, стресостійкість, добре розвинені комунікативні навички; націленість допомагати у вирішенні соціальних питань; відсутність не погашеної чи не знятої у законному порядку судимості.
Участь у волонтерській діяльності має свої переваги, які можуть вплинути на професійне самовизначення та становлення, полягають в оволодінні знаннями та навичками у сфері соціально-психологічної роботи та юридичної практики, набутті досвіду індивідуальної та групової роботи. Волонтери також розвивають власні лідерські якості, творчі здібності, мають можливість бути не тільки активними громадянами а й забезпечувати безпеку суспільства беручи участь у соціально-виховній роботі з порушником та надаючи йому допомогу при відбуванні покарання у громаді.
Відповідно до Положення про організацію діяльності волонтерів пробації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 17.01.2017 № 98/5, передбачається, що діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, Законом України «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють діяльність органів пробації.

Бажаючих долучитись до волонтерської діяльності, пов'язаної з пробацією, чекаємо за адресою: 52500, місто Синельникове, вулиця Садова, 2-Г, тел.: 0216261390
відповісти (0)
27.07.2023 в приміщенні Синельниківського РВ №2 проведено захід - круглий стіл на тему: ІНСТРУМЕНТИ ВПЛИВУ НА ПРАВОПОРУШНИКІВ ЗАДЛЯ УБЕЗПЕЧЕННЯ СУСПІЛЬСТВА (про ефективність роботи інструментів пробації). В заході прийняли участь: заступник начальника Синельниківського РВ Юлія Шалда, провідні інспектори Синельниківського РВ Анна Кушнарьова та Ірина Комлик, представники Синельниківського РУП ГУНП в Дніпропетровській області Олексій Горянський та Олександр Панченко.
відповісти (0)
В рамках виконання плану адвокаційної діяльності проведено робочу зустріч з керівиком Синельниківського БПД. Обговорено організацію роботи безоплатної правової допомоги спільно з органом пробації, з метою надання безоплатної правової допомоги суб’єктам.
відповісти (0)
З нагоди святкування Дня Конституції України співробітниками Синельниківського РВ №2 проведено патріотичні заходи з залученням суб'єктів пробації.
відповісти (0)