Ветеринарна клініка Hab Vet

оновлено 20 листопада 2023 11:08 | Київ
Створили простір для вас і ваших улюбленців та піклуємося про ваших чотирилапих, як про своїх!

HAB vet — це перший в Україні ветеринарний хаб, що зібрав під одним дахом фахівців, які обожнюють тварин і відчувають відповідальність за кожного улюбленця, що до клініки. Ми надаємо всі види медичної допомоги з використанням високоточного діагностичного обладнання.

Маємо спеціалістів загального та вузьких профілів, а також власну лабораторію, в якій робимо аналізи за 3 години. В HAB vet також працює досвідчений ратолог — окремий лікар для гризунів.

Серед послуг HAB vet:
• гістологія;
• дерматологія;
• кардіологія;
• лабораторія;
• рентген;
• УЗД.

На базі HAB vet також діють грумінг і готель для тварин.

Ви можете замовити онлайн-консультацію у наших фахівців або завітати з чотирилапим до нашої клініки біля метро Золоті ворота.

Фахівці HAB vet — це люди, які щиро люблять тварин і надзвичайно уважні до кожної з потреб ваших чотирилапих друзів.
Активність в соцмережах

Ветеринарна клініка Hab Vet на карті

Зберегти мапу як зображення
20.11.2023 11:08
Открыла для себя Хаб Вет прошлой зимой и с тех пор всех собачников своего двора привела сюда, ведь правда отличный сервис. А еще тут есть услуга собачьего психолога и это очень классно и полезно.
відповісти (0)
Казалось бы, удивительно, но факт. Эта клиника стала нашей третьей и только здесь сначала назначили анализы, а уже на следующий день по их результатах составили диагноз и быстренько подобрали лечение. Не знаю, почему это такая редкость, но теперь с нашим котиком только сюда, и друзьям советовать буду.
відповісти (0)
Об'єкти інфраструктури «Тварини і рослини > Ветеринарні послуги» міста Київ
Об'єкти інфраструктури «Тварини і рослини > Ветеринарні послуги» найближчих населених пунктів
eyJxbyI6InZhc2UiLCJxbmduIjpbIjI5MDA5IiwiMTk3OTgiLCIyNDk3MCIsIjIyMjgyIiwiMTg0MTIiLCIzMTU4NSIsIjMxNjE0IiwiMTQ5MTQiLCIxNDA1OCIsIjMwNTE2IiwiMzA2NTAiLCIzMTAxNCIsIjMxMDM0IiwiMzE1MjAiXX1fIyRfU0VHSCskJCQzMGQ2ZWYwMGM2Y2ZhZjc1MTc5NDhkMzE4YjVlMjhhYw==
більше ▼