«Мотосалон» - продаж скутерів, мотоциклів

оновлено 14 травня 2022 21:06 | Тернопіль, Тернопільська область
Спеціалізований магазин «Мотосалон» у Тернополі пропонує сучасну мототехніку закордонного та вітчизняного виробництва: Ямаха, Альфа, Ліфан, Віпер, Мустанг та ін. В каталозі пропонується придбати спортивні мотоцикли, скутери, мопеди, квадроцикли, електро велосипеди, колеса. Також є нагода замовити запчастини до різних моделей та брендів, лебідки.
«Мотосалон» пропонує ремонт техніки різного рівня. Серед послуг – обслуговування акумулятора, скутера, обкатка транспорту, запуск після зими, регулювання клапанів, заміна мастил та інших технічних рідин, очистка фільтрів, заміна ременів, тросів, підшипників. Центр ремонту також проводить загальну діагностику та тюнінг.
На сайті компанії є інформація щодо цін, наявності техніки. Дізнатися більше можна за телефоном або, залишивши замовлення на сайті.

«Мотосалон» - продаж скутерів, мотоциклів на карті

Зберегти мапу як зображення
14.05.2022 21:06
Максіелектроскутера маєте?
відповісти (0)
Об'єкти інфраструктури «Авто, мото, вело > Мотоцикли» найближчих населених пунктів
eyJxbyI6InZhc2UiLCJxbmduIjpbIjMxOTAyIiwiMTg1NjMiLCIyNDA1NyIsIjE4NTI5IiwiMTg1NjUiLCIxODU3MSIsIjIwMTg4IiwiMjQwMjkiLCIxODUzNCIsIjE4NTU2IiwiMTg1MzMiLCIxODUyMyIsIjI5NDM2IiwiMTg1NTkiLCIxODUzMSIsIjE2Nzg5IiwiMzAyMzIiLCIxODU3MiIsIjE4NTY2IiwiMTg1NDEiLCIxODU2MCIsIjE4NTU1IiwiMTg1NTciLCIyMzI4NSIsIjE4NTI1IiwiMzEyMTMiLCIxODUyOCIsIjE4NTY0IiwiMjkzMjIiXX1fIyRfU0VHSCskJCRlZjY4YzNmYzU4ODJlOWQzZTc3MDJiMTkyMmZiYTFhMQ==