"Все для автомобіля" - магазин запчастин

оновлено 22 вересня 2022 17:00 | Тернопіль, Тернопільська область
"Все для автомобіля" - магазин м. Тернополя, створений в 2008 р., який працює на ринку автомобільних запчастин більш ніж 15 років. В продажі мається велика кількість найменувань продукції: автозапчастини, акумулятори, прилади навігації, освітлення, сигналізації, антирадари, відео реєстратори, мастила, масла, автохімія, чохли, шини та інше.
На сайті можна подати запит підбору запчастин по він-коду та замовити їх. Також можна подати запит без він-коду (проста форма). Товар на сайті "Все для автомобіля" можна придбати, оформивши кредит.
Після оформлення покупки з вами зв’яжеться менеджер магазину і ви зможете обрати спосіб оплати товару та доставки, яка відбувається кур'єром, перевізниками або поштовими службами. Замовляння завжди можна забрати в офісі магазину у Тернополі самостійно.
Ознайомитися з товаром та вигідними пропозиціями ви зможете на сайті.
Активність в соцмережах

"Все для автомобіля" - магазин запчастин на карті

Зберегти мапу як зображення
22.09.2022 17:00
Купив рульову колонку до ваз 21099 виявилась не якісною так як вже через місяць почала стукати телефоную щоб замінити чи відшкодувати кошти так к взяв саму найдорожчу не ідуть на контакт не відповідають одинм словом не хочуть замінити тобто відношення до клієнта ніяке
відповісти (0)
Склалося цікаве враження про ВСЕ для АВТОМОБІЛЯ "ТЕРНОПІЛЬ".
Сьогодні 28 грудня 2016 року зателефонував до них з питанням чи є запчастина на авто Опель Комбо на що почув у свій адрес сміх та здивовану відповідь менеджера: "ми не маємо деталей до вашого авто - що ви хочите". Адекватно працівник так і не розпочав зі мною розмовляти - тому я сказав "допобачення". Не задоволений телефонним сервісом. Номер зазначу на фото.

Також часто бувало що при покупці деталей продавці висміювали та вели себе так ніби я їм заважаю. Особливо це помітно коли деталей у наявності не має і вони починають нервуватися та неприємно виражатися у бік покупця. Шановні, я розумію що у вас серйозна фірма, але ви живете далеко не у своєму магазині - про асортимент якого часто мало знаєте.

Так що шановні власники Опель Комбо запчастин до наших авто у них не має. А назва даного авто - якийсь вислів що викликає у них роздратування.
відповісти (0)
Об'єкти інфраструктури «Авто, мото, вело > Автозапчастини та автохімія» найближчих населених пунктів
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