Сайт селища Козова

карта Козова
Область: Тернопільська область
Район: Тернопільський район
Селище міського типу: Козова
Населення: 9252 осіб
Щільність населення: 510 осіб/кв. км.
Поштовий індекс: 47600
Телефонний код: +380 3547
Координати: 49°25'59″ пн. ш. 25°10'02″ сх. д.
Висота над рівнем моря: 351 м.
Площа: 18.15 кв. км.
Річка, озеро (море): р. Коропець
Рік заснування: 1440 р.

Селищна рада

Адреса: вул.Дорошенка, 3
Телефон: 2-16-47
Факс: 2-16-47
Офіційний сайт: http://kozova.ucoz.ua
Козова

Козова – селище міського статусу і районний центр Тернопільської області. На околиці селища в давні часи було пасовище для кіз. Швидше за все від цього воно й отримало свою теперішню назву. Козові в 1650 р. надано міські права, статус с.м.т. має з 1959 р.

Козова належить до давніх поселень Тернопілля. Перша згадка про тоді ще село датується 1440 р., коли воно було власністю Скарбків. Наступними дідичами Козової були Потоцькі, саме ними в XVI ст. було зведено укріплений замок. Попри це великих збитків поселенню завдавали татарські набіги, яких в історичних документах зафіксовано декілька. Саме тому поселення розвивалося повільно і довгий час лишалося пересічним селом на Поділлі.

Окрім татарських набігів для простого селянського люду Козової ще одною великою бідою була панщина. З часом вона лише посилювалася. Саме тому жителі села пристали до повстанчих загонів війська Богдана Хмельницького під час Національно-визвольної боротьби.

Після 1650 р. життя Козови змінилося на краще. Внаслідок козацьких воєн поселення лежало в руїні, а місцеві жителі вже не захотіли коритися пану та сплачувати податки. Зважаючи на ці всі обставини містечко було звільнено від сплати обов’язкових платежів, було дозволено щороку проводити два ярмарки, а щотижня торги. Таким чином з середини XVII ст. Козова почала розвиватися як торгівельний і ремісничий центр. Зважаючи на аграрний характер регіону на тутешніх ярмарках найбільше торгували зерном та худобою.

Свій ремісничо-торгівельний характер Козова зберегла і за австрійських часів. На той момент в ньому вже існувало 4 цехи, а самих ремісників було декілька десятків. В промисловому плані Козова дуже відставала від інших міст і містечок Галичини і Поділля. Наприкінці ХІХ ст. тут працювали лише  ґуральня та млин. Коли в 1897 р. через місто пролягла залізниця, це посприяло появі нових промислових виробництв і фабрик.

Під час Першої світової війни Козова декілька разів переходила від однієї влади під іншу. Це мало негативний наслідок для жителів містечка та його інфраструктури. За польського міжвоєнного періоду тривала відбудова Козови. Тут працювала школа, існували осередки провідних українських та польських культурно-освітніх товариств. Попри певні негаразди і досить низьку оплату праці, слід відмітити, що рівень безробіття в Козові був досить невеликим.

Здавна Козову населяли окрім українців та поляків також і євреї. Частину юдейського населення міста ще на початку війни гітлерівці вивезли до концтабору в Белзці. Більше 4000 євреїв з Козови і навколишніх міст було розстріляно в 1943 р. в лісі біля Козови.

На основі існуючих ще за Польщі підприємств в Козові з приходом радянської влади було налагоджено випуск різноманітної продукції. Окремі заводи почали споруджуватися в 60-х рр. Тут працював великий цегельний завод, виробництво побутових товарів (меблі, столи для гри в настільний теніс), завод електротехнічної продукції, як філія виробничого об’єднання «Ватра».

В Козові фактично не збереглося давніх архітектурних пам’яток. Козівський замок був зруйнований ще в давні часи. Пізніші власники для свого проживання побудували в містечку палац. Ця будівля після неодноразових перебудов збереглася до наших часів. Зараз тут розташовується редакція місцевої газети.

Найдавніший існуючий храм селища Церква Успіння Пресвятої Богородиці. Її було побудовано в 1885 р., розписи храму виконав видатний митець Теофіл Копистинський. Зараз церква найбільший храм Козови, до нього належить 3000 парафіян, при храмі діє декілька церковних товариств.

В 1960 р. в Козові біологом М. Поспєловим було засновано дендропарк «Лісова пісня». Зараз тут росте понад 110 видів дерев, кущів і рослин. Дендропарк є базою для проходження практики учнями і студентами Тернопілля.

В Козові народився відомий співак та збирач народного фольклору Крушельницький Антон Амвросійович. Ази музичної освіти йому надав батько, потім потрапив під опіку о. Нижанківським, з яким був пов’язаний довготривалою творчою співпрацею. Сестрами Антона Крушельницького були співачки Соломія та Ганна, а також фолькльористка Емілія. 

Історія активності
Mari
Опубліковано 1 тиждень тому
«Привіт»
Mari
Опубліковано 1 тиждень тому
подобається
Mari
Опубліковано 2 тижня тому
 
Mari
Опубліковано 1 місяць тому
 
Roman
Реєстрація
Опубліковано 1 місяць тому
Mari
Опубліковано 1 місяць тому
подобається
Drevnutskazoryana
Реєстрація
Опубліковано 1 місяць тому
Mari
Опубліковано 2 місяці тому
«Привіт»
Mari
Опубліковано 2 місяці тому
подобається
bnBndml2Z2wucHZnbD04NTJfIyRfU0VHSCskJCQyZDg2NGQxNTMwZmZhYTAxMGFkN2IwNTliYjFiYjYxMQ==
На Тернопільщині цьогоріч було більше 340 вакансій у сфері освіти

1 вересня – День знань. Сьогодні в Україні працює майже 860 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників і управлінців закладів освіти. Вони виховують понад мільйон дошкільнят, навчають більше п’яти мільйонів школярів, викладають майбутній фах майже трьом мільйонам студентів країни. Цьогоріч роботодавці Тернопільщини подали в службу зайнятості 343 вакансії у сфері освіти. Станом на 26 серпня 2020 року актуальними є більше 20 пропозицій роботи, а саме: вихователь, помічник вихователя, керівник гуртка, керівник музичний, майстер виробничого навчання, викладач професійно-технічного навчального закладу, вчителі початкових класів, інформатики, фізики, англійської мови, музики. Зарплата у цих вакансіях - до 8000 тис. грн. Такі фахівці потрібні у закладах освіти Бережанського, Борщівського, Бучацького, Гусятинського, Заліщицького, Кременецького, Монастириського, Тернопільського та Теребовлянського районів Тернопільської області.
Якщо Ви маєте бажання працювати у сфері освіти і Вас зацікавили вказані вакансії, зверніться до місцевої районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості або до Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
відповісти (0)
У Козівському районі підприємцям роз’яснено основні вимоги щодо належного оформлення трудових відносин
Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Козівської філії Тернопільського обласного центру зайнятості Галина Федчишин спільно з працівниками управління Держпраці у Тернопільській області, Козівського управління Головного управління ДПС у Тернопільській області, управління соцзахисту населення РДА взяла участь у діяльності групи, яка в межах проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань легалізації зайнятості відвідала об’єкти торгівлі та громадського харчування у смт Козова. Під час зустрічей з роботодавцями-ФОПами, мова йшла про основні вимоги щодо належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками, види та межі відповідальності роботодавців за порушення вимог чинного законодавства про працю; наголошено на обов’язковому дотриманні карантинних вимог до об’єктів торгівлі та громадського харчування, безпеки праці працівників. Працівниця райфілії ОЦЗ інформувала роботодавців про послуги служби зайнятості з підбору та навчання кадрів з числа безробітних.
відповісти (0)
На Тернопільщині більше 12,5 тис. безробітних
Протягом січня-липня 2020 року послугами служби зайнятості області скористались 34982 особи, з них 23274 отримали статус безробітного, що на 22% більше, ніж за відповідний період 2019 року. Повідомив директор Тернопільського обласного центру зайнятості Василь Олещук. За сприяння служби зайнятості Тернопільщини з початку 2020 року працевлаштована 12301 особа, з них 108 безробітних - з компенсацією роботодавцям витрат єдиного соціального внеску, 11 - відкрили власну справу, отримавши одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності. До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 1293 особи, після їх завершення 472 - отримали постійні місця праці.
1153 безробітних за спрямуванням служби зайнятості області проходили професійне навчання, 1042 – його завершили, з них 988 вже працевлаштовано. Також, 135 краян отримали ваучер на оплату навчання; 5 осіб підтвердили результати неформального навчання за професією кухар на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Під час карантину з 18.03 по 12.08.2020 в Тернопільську обласну службу зайнятості 10488 краян подали заяви на надання/поновлення статусу безробітного та на призначення/поновлення виплати допомоги по безробіттю (з них 1566 - електронною поштою, 156 – через портал «Дія», на особистому прийомі – 146 ( оскільки з 10.08.2020 відновлено відвідування Тернопільського міськрайонного центру зайнятості та районних філій ОЦЗ)). Станом на 31 липня 2020 року на обліку в обласній службі зайнятості перебувало 12572 безробітних, що на 59% більше, в порівнянні з аналогічнім періодом минулого року. Серед них 47% проживають у сільській місцевості, 55% - жінки, третина - молодь віком до 35 років. Допомогу по безробіттю отримували 10835 безробітних, її середній розмір у липні 2020 року - 3205 грн.
Відділ інформаційної роботи Тернопільського обласного центру зайнятості
(тел. 23-49-77)
відповісти (0)
Молодь на ринку праці Тернопільської області
12 серпня 2020 року – Міжнародний день молоді. Служба зайнятості Тернопільщини активно сприяє молодим жителям області у тому, аби вони знайшли себе на ринку праці: свідомо та виважено обрали професію, здобули її, знайшли місця праці, реалізували свій фаховий потенціал. Протягом січня-липня 2020 року 12,2 тис. осіб з числа молоді до 35 років шукали роботу через службу зайнятості області. З них, 581 випускник ВНЗ, 110 - професійно-технічних закладів освіти; більше 75% вже мали професійний досвід.
Цьогоріч вдалося працевлаштувати 4011 молодих громадян, з них 62 - отримали роботу з компенсацією роботодавцям витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Одноразова виплата допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності дала можливість 5 молодим безробітним відкрити власний бізнес. Про це розповів директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.
429 безробітних віком до 35 років за спрямуванням служби зайнятості пройшли професійне навчання. 270 молодих краян було залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру. Профорієнтаційними послугами було охоплено 6,9 тис. молодих безробітних та 4,2 тис. учнів і студентів різних закладів освіти.
Молодь Тернопільщини має можливість безкоштовно пройти курси на глобальній освітній платформі Coursera за 400 спеціалізаціями за напрямками: гуманітарні, природничі, соціальні, технічні науки, підприємництво, економіка, ІТ-технології та ін.; діють ряд вебресурсів ДСЗ, у тому числі Освітній портал державної служби зайнятості, Prometheus, Lingva skills, для здобуття додаткових знань та компетенцій; отримати послуги з профорієнтації можна на онлайн-платформі «Моя професія: консультаційна мережа». На 1 серпня 2020 року 4112 безробітних з числа молоді продовжували пошук роботи через обласну службу зайнятості.
Відділ інформаційної роботи
Тернопільського обласного центру зайнятості
(телефон 23-49-77).
відповісти (0)
Увага! Увага! Шановні клієнти служби зайнятості! З 10 серпня 2020 року Козівська районна філія Тернопільського обласного центру зайнятості відновлює роботу прийому громадян безпосередньо у приміщенні.
Прийом здійснюватиметься обов’язково з дотриманням всіх санітарних та протиепідемічних заходів відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України. До приміщень районних філій допускаються працівники та відвідувачі тільки в респіраторі або захисній масці, очікування в приміщеннях райфілій або на вулиці повинно відбуватися з дотримання принципів соціального дистанціонування — 1,5 м.

Нагадуємо, що безробітні, які були зареєстровані під час карантину онлайн(дистанційно) ( за винятком тих, які подавали заяви через портал “Дія” із затвердженням кваліфікованим електронним підписом) повинні при особистому відвідуванні служби зайнятості надати оригінали своїх документів. Для осіб, які хочуть зареєструватися у службі зайнятості!
За допомогою електронної черги на сайті Тернопільського обласного центру зайнятості Ви можете самостійно, забронювати час для відвідування філїї з метою реєстрації. Також продовжує роботу портал «Дія», через, який фахівці і надалі будуть опрацьовувати надіслані електронним шляхом документи для реєстрації і надання статусу безробітного, призначення допомоги по безробіттю та пошуку місця праці.
Індивідуальні та групові заходи активної підтримки безробітних організовуватимуться з врахуванням рівня епіднебезпеки поширення коронавірусу. Для отримання додаткової інформації можна звертатися за телефонами гарячих ліній Тернопільського обласного центру зайнятості:
59-15-32 (2530) – для населення
28-94-32 (2530) – для роботодавців
Відділ інформаційної роботи
Тернопільського обласного центру зайнятості
(телефон 23-49-77).
відповісти (0)
Цьогоріч на Тернопільщині було більше півтисячі вакансій
у будівельній сфері
Будівельна галузь є однією з найважливіших галузей народного господарства. Працівники більше 200 професій задіяні у спорудженні будівель різних видів і призначення. Попит на таких фахівців є завжди. Серед вакансій, які цьогоріч подали роботодавці у службу зайнятості Тернопільської області, майже 4% пропонувались у будівництві житлових та нежитлових приміщень. Упродовж 7-ми місяців поточного року була потреба в 553 фахівцях будівельної галузі, з них 59% - укомплектовані службою зайнятості. Основна кількість вільних робочих міць вже заповнена, проте станом на 05 серпня 2020 року будівельні організації у Бучацькому, Кременецькому, Тернопільському та Чортківському районах Тернопільської області мають ще 11 актуальних вакансій із зарплатою до 10 тис. гривень. Їм потрібні працівники таких професій, як лицювальник-плиточник, столяр, маляр, штукатур, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, водій, технік-електрик та інженер-будівельник. Якщо Ви маєте бажання працювати у будівельній сфері і Вас зацікавили вказані вакансії, зверніться до місцевої районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості або до Тернопільського міськрайонного центру зайнятості. Відділ організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості
Тернопільського обласного центру зайнятості
(тел. 22-02-01) Відділ інформаційної роботи
Тернопільського обласного центру зайнятості
(тел. 23-49-77)
відповісти (0)
Тернопільщина: топ-10 вакансій і зарплат
За сім місяців 2020 року через службу зайнятості Тернопільщини 3,9 тис. роботодавців шукали працівників на 15,9 тис. вакансій. Серед них 8% - із заробітною платою вищою від середньої по області. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Олещук. Так, зарплату у 18,5 тис. грн. пропонували головному інженеру, 17 тис. грн. – диспетчеру підприємства мереж, майже 16 тис. грн. - водію тролейбуса, 15 тис. грн. - провізору-косметологу, 14 тис. грн. готові платити керуючому відділенням. Майже 11 тис. грн. на місяць пропонували машиністу крана (кранівнику), завідувачу відділенням, поліцейському, електромонтажнику силових мереж та електроустаткування, монтеру колії.
За видами економічної діяльності роботодавці найбільше потребували працівників у торгівлі, в переробній промисловості та у сільському господарстві.
Найбільший попит на сьогодні мають: продавці, водії, підсобні працівники, листоноші, перукарі, швачки, електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування, бухгалтери, кухарі, менеджери, інспектори пенітенціарної системи. Також постійною залишається потреба у лікарях різних спеціальностей (інфекціоніст, стоматолог, акушер-гінеколог, психіатр, уролог, хірург, ветеринарної медицини, загальної практики-сімейний тощо) та медсестрах.
Середній розмір заробітної плати у вакансіях на 1 серпня 2020 року становив 6244 грн.

Відділ інформаційної роботи
Тернопільського обласного центру зайнятості
(телефон 23-49-77).
відповісти (0)
Шукаєте роботу у віці 35+? Служба зайнятості Тернопільщини допоможе! Упродовж 6 місяців 2020 року через службу зайнятості Тернопільщини шукали роботу 14,6 тис. осіб віком понад 35 років.
Служба зайнятості Тернопільщини активно сприяє їм у тому, аби вони знайшли себе на ринку праці, надаючи інформаційно-консультаційні послуги, організовуючи профнавчання, спрямовуючи на тимчасові роботи тощо. Відтак, за сприяння служби зайнятості області вдалося працевлаштувати 7,5 тис. осіб згаданої вікової групи, з них 46 - отримали роботу з компенсацією роботодавцям витрат єдиного соціального внеску. Одноразова виплата допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності дала можливість 6 безробітним категорії 35+ відкрити власний бізнес. 979 краян цієї вікової групи було залучено до громадських та інших робіт тим-часового характеру.
Про це розповів директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.
659 безробітних після 35 років за спрямуванням служби зайнятості пройшли професійну підготовку. Ваучер на навчання отримали 135 краян, здебільшого на опанування професіями медсестри, кухаря, електрогазозварника, тракториста.
До 30.09.2020 зареєстровані безробітні мають можливість безкоштовно пройти курси на глобальній освітній платформі Coursera за більш як 400 спеціалізаціями за напрямками: гумані-тарні, природничі, соціальні, технічні науки, підприємництво, економіка, ІТ-технології та ін. За довідками потрібно звернутися у місцевий підрозділ служби зайнятості. Також діють ряд вебре-сурсів: Освітній портал державної служби зайнятості, Prometheus, Lingva skills.
Отож, у будь-якому віці, не зневірюйтесь, йдіть в ногу з часом – навчайтесь, цікавтесь інноваційними підходами до роботи, здобувайте сучасні знання та навички! На 1 липня 2020 року на обліку в обласній службі зайнятості перебували 13,2 тис. безробі-тних, з них більше 9 тисяч - особи понад 35 років, серед яких 2,3 тис. - віком 45-55 років.
«Хочу нагадати роботодавцям, що лише гідна оплата праці та легальне працевлаштування зможуть привабити у Ваш колектив висококваліфікованих і сумлінних працівників. А робочий колектив, який складається із працівників різних поколінь та досвіду, працює набагато ефектив-ніше, адже в ньому реалізовано раціональний підхід у використанні всього доступного трудового потенціалу», - зауважив Василь Олещук.
відповісти (0)
Козівщина: у полі зору – протидія торгівлі людьми. Знай свої права, щоб не потрапити у пастки сучасних рабовласників!

30 липня - Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Цей вид злочину за рівнем прибутковості займає третє місце у світі після нелегальної торгівлі зброєю та наркотиками. Злочинці застосовують різні методи вербування чоловіків, жінок, дітей, незалежно від віку, освіти та соціального статусу, але завжди це відбувається шляхом обману, шахрайства, шантажу, погроз, насильства, використання службового становища, матеріальної чи іншої залежності. Для торгівців живим товаром – це величезні гроші, для людей – страждання, зруйновані сім’ї, втрачене здоров’я і навіть життя… Проблеми, пов’язані із сучасними проявами рабства, актуальні і для України. Серед актуальних проблем у сфері зайнятості залишається примусова праця, трудове рабство, нелегальна трудова міграція, «тіньові» трудові відносини, через які найманий персонал не тільки позбавлений прав, передбачених законодавством України, але й на-лежного соціального захисту. Служба зайнятості ніколи не стояла осторонь гострих соціальних викликів сього-дення. Відтак, у Козівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості фахівці спільно з соціальними партнерами організовують семінари, тренінги, засідання клубів тощо. Зокрема, у січні-червні 2020 року відбулось 2 семінари на тему: «Ризики нелегальної трудової міграції» для 27 безробітних.
Під час заходів мова йде про шахрайські схеми, куди звертатись за правовою, пси-хологічною, медичною чи фінансовою допомогою, як захиститись, якщо стали жертвою торгівців людьми; про ризики зарплати у конверті та переваги офіційної роботи, схеми недоброчесних роботодавців, котрі декларують привабливі пропозиції зайнятості у ті-ньовому секторі економіки; про послуги служби зайнятості, яка пропонує варіанти лега-льного постійного та тимчасового працевлаштування, організовує профнавчання тощо.
Довідково: Національна «гаряча» телефонна лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів - 527 (безкоштовно для абонентів Київстар, МТС, Life) та 105 505 008 0 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів); інформаційна лінія МОМ - 220 303 0080. Прямі телефонні лінії Козівської районної філії Тернопільського обласного центру за-йнятості: 13-31-2 (74530) – для населення, 59-21-2 (74530) – для роботодавців.

Володимир Мельник, директор Козівської районної філії Тернопільського ОЦЗ
(тел. 2-20-81)
відповісти (0)
На Тернопільщині 17% вакансій - для працівників сфери торгівлі

В останню липневу неділю в Україні вшановують всіх, хто у тій або іншій мірі пов'язаний з торгівлею. Більше 3,5 мільйона українців зайняті у сфері торгівлі.
На фахівців цього виду діяльності є постійний попит на ринку праці. У І півріччі 2020 року роботодавці Тернопільщини мали потребу в 1179 працівниках сфери оптової та роздрібної торгівлі: касирах торговельного залу, торговельних агентах і представниках, продавцях продовольчих і непродовольчих товарів, продавцях-консультантах та ін. А це 17% від усіх вакансій по області.
З них, 935 вакансій були укомплектовані службою зайнятості.
Зараз на Тернопільщині є потреба у 33 працівниках сфери торгівлі. Своїм працівникам роботодавці готові платити до 10 тис. гривень.
Якщо Вас зацікавили вакансії сфери торгівлі, за більш детальною інформа-цією зверніться до районних філій Тернопільського обласного центру зайнятості чи Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.

Відділ інформаційної роботи Тернопільського обласного центру зайнятості
(тел. 23-49-77)
відповісти (0)
Вітаємо з Днем бухгалтера!
На Тернопільщині є попит на фахівців у сфері бухгалтерії
16 липня в Україні – День бухгалтера. Без фахівця цієї професії, древньої і до сьогодні необхідної, не може діяти жодне підприємство. Попит на бухгалтерів на ринку праці Тернопільщини існує постійно. Упродовж І півріччя 2020 року роботодавці області мали потребу в 237 фахівцях цієї професії, з них 181 вакансія укомплектована службою зайнятості. Говорить директор Тернопільського обласного центру зайнятості Василь Олещук. За інформацією відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Тернопільського обласного центру зайнятості на 15 липня 2020 року є потреба в укомплектуванні 11 вакансій бухгалтерів із зарплатою до 10 тис. грн. Фахівці цієї професії потрібні у Тернополі, Тернопільському, Борщівському, Бучацькому, Монастириському, Підволочиському та Шумському районах Тернопільської області. Якщо Ви бухгалтер за освітою, зареєстровані у службі зайнятості як безробітний і бажаєте підвищити свою кваліфікацію, за спрямуванням служби можна навчатися за напрямом: «Комп’ютеризований бухгалтерський облік» у Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ України. Навчання проводиться за груповою формою, у т. ч. дистанційно, протягом 1 місяця. Після завершення - слухачі отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації. За більш детальною інформацією зверніться до районних філій Тернопільського обласного центру зайнятості та Тернопільського міськрайонного центру зайнятості. Принагідно вітаємо з професійним святом усіх фахівців, які мають справу із бухгалтерією. Нехай у Ваших справах всюди буди буде чіткий порядок і розрахунок, у родинах – злагода і добробут, над головою – мирне небо!

Відділ інформаційної роботи
Тернопільського обласного центру зайнятості
(тел. 23-49-77)
відповісти (0)
На Тернопільщині 22% вакансій - у сільськогосподарській сфері
Сільське господарство – одна з провідних галузей у Тернопільській області. Освоєння земель, вирощування зернових, бобових, овочевих, ягідних та інших сільськогосподарських культур, розвиток садівництва та фермерських господарств спричиняють сталий попит на працівників аграрної сфери. Загалом цьогоріч 22% вакансій, які подали роботодавці у службу зайнятості області, пропонувались у сільському, лісовому та рибному господарстві. Сезонні роботи у сільському господарстві давно розпочалися, відтак основна кількість вільних робочих міць вже заповнена, проте станом на 14 липня 2020 року сільськогосподарські товариства області мають ще 31 вакансію. Їм потрібні: рибовод, тваринник, свинар, підсобник, тракторист, водій автотранспортних засобів, слюсар з ремонту колісних автотранспортних засобів, сторож, столяр, муляр, пробовідбірник, обліковець, бухгалтер, енергетик. На таких фахівців є попит у Бучацькому, Гусятинському, Заліщицькому, Збаразькому, Козівському, Кременецькому, Лановецькому, Монастириському, Теребовлянському, Тернопільському та Шумському районах Тернопільської області.
Своїм працівникам роботодавці готові платити до 13000 тис. гривень. До слова, середня заробітна плата трактористів та водіїв від 10 тис. грн. Якщо Ви маєте бажання працювати у сфері сільського господарства і Вас зацікавили вказані вакансії, зверніться до місцевої районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості або Тернопільського міськрайонного центру зайнятості. Відділ організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості
Тернопільського обласного центру зайнятості
(тел. 22-02-01) Відділ інформаційної роботи
Тернопільського обласного центру зайнятості
(тел. 23-49-77)
відповісти (0)
Через виплати з часткового безробіття на Козівщині були збережені майже
148 робочих місць, з них 102 фізичних осіб – підприємців.

Щоб зберегти малий і середній бізнес та робочі місця для жителів Тернопільщини, щоденно працівники обласного, Тернопільського міськрайонного центрів зайнятості і районних філій обласного центру зайнятості опрацьовують сотні пакетів документів від роботодавців та фізичних осіб - підприємців на надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. На 7 липня цього року робоча група ОЦЗ, засідання якої відбуваються кожного дня, розглянула майже 7,4 тисячі пакетів документів на допомогу по частковому безробіттю у період карантину, зокрема з Козівського району (127 пакетів документів на допомогу по частковому безробіттю у період карантину у т. ч. 107 фізичних осіб - підприємців для отримання цієї допомоги на себе).
Вже профінансовано 197,3 тис. гривень для виплати згаданої допомоги, ці виплати дозволили зберегти у районі 148 робочих місць працівників, з них 102 cамих підприємців. Про це розповів директор Козівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Володимир Мельник. Консультації можна отримати за телефоном 59-21-2(74530) детальніше - на сайті державної служби зайнятості у рубриці «Допомога по частковому безробіттю».

Відділ взаємодії з роботодавцями
Козівської районної філії
Тернопільського обласного центру зайнятості
(тел. 59-21-2 74530)
відповісти (0)
Я не розумію, чому написано "У Козовій", а не "У Козові". Наше смт має назву Козова, а не Козовая.. Виправте цю помилку.
відповісти (0)
В приміщені Козівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості, 23 липня 2019 року відбудеться інформаційний семінар за участю державного інспектора праці.
відповісти (0)
У Козівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнатості відбулося засідання жіночого клубу "Берегиня".

У липні 2019 року в Козівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулося засідання жіночого клубу «Берегиня» на тему: «Муніципальна няня» – додатковий шанс працевлаштування». Гість зустрічі Наталя Боднар, начальник відділу адресної соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення Козівської РДА, розповіла жінкам все про соціальну програму «Муніципальна няня»: хто вона така, хто має право на компенсацію та що для цього потрібно, як скористатися даною послугою, як здійснюється виплата коштів, їх сума. Крім цього, присутні дізналися про всі плюси та мінуси такої програми для батьків. Пані Наталя також звернула увагу представників слабшої половини людства на інформації про те, хто найчастіше користується даною програмою, а також навела статистичні дані про те, скільки людей в районі офіційно працевлаштувалися нянею. Під час заходу, який пройшов у формі діалогу, 12 учасниць клубу отримали цікаву та корисну інформацію, а головне – кваліфіковані відповіді на поставлені запитання.
відповісти (0)