Суспільство Саки

«Після Туреччини і Єгипту росіяни будуть шоковані Кримом» – експерт

03 травня 2016 17:01 | Саки, Автономна Республіка Крим

Максим Кошелєв

Про перспективи сезону 2016 року говоримо з директором громадської організації «Центр розвитку туризму України» Володимиром Царуком, на телефонному зв'язку – екс-міністр курортів і туризму АРК Олександр Лієв.

Pangea

– Володимире, наскільки хороші перспективи у кримського сезону цього року?

Володимир Царук: Зрозуміло, що відпочивальників буде більше. Росіянам просто діватися нікуди: Туреччина закрита, до Єгипту вони не літають... Тому залишаються два варіанти на морі: це Краснодарський край, де все доволі дорого, і Крим. До Європи їздитимуть, але, зрозуміло, що з огляду на падіння рубля ціни зовсім не для росіян, тобто масового потоку туди не очікується.

– Якщо говорити про закриття доволі популярних раніше для росіян напрямків як Туреччина і Єгипет, це дуже допоможе збільшити турпотік до Криму? Чи можуть Саки замінити Хургаду, а Алушта – Анталію?

Володимир Царук: Замінити, звісно, не зможуть, тому що і сервіс, і структура абсолютно інші. Але з огляду на те, що, наприклад, у Туреччині щороку відпочивали приблизно 2,5 мільйони росіян, а в Єгипті хоч і трохи менше, але теж на мільйони, то куди вони цього року поїдуть? Не поїдуть же всі до Греції, Іспанії, де, по-перше, потрібні візи, а по-друге, курс євро до рубля вже вдвічі підвищився. Вони хлинуть туди, де не потрібні візи й куди Путін дозволив. Тому щонайменше на 20 відсотків більше росіян буде в Криму.

Інша справа – якість. Інфраструктура Криму, ми знаємо, в якому стані, за два роки вона зовсім не змінилась. Інвестицій туди багато не прийшло, нових готелів брендових не з'явилося. Більш того, звідти пішов Radisson, тобто жодного брендового готелю там немає. Звісно, ті росіяни, які приїдуть туди після Туреччини з хорошим сервісом та інфраструктурою, відчують різницю. Тому, навіть якщо потік збільшиться на 30-40 відсотків, то це, швидше за все, буде негативний результат, тому що багато росіян побачить: Крим поки не готовий до такого напливу туристів, у них немає великих територій під пляжі, є несертифіковані міні-готелі, що перебувають у доволі жалюгідному стані. Після Туреччини і Єгипту, звісно, у багатьох росіян буде шок.

Джерело: http://www.radiosvoboda.org/content/article/277135...

Оцінка: 0

Останні новини «Суспільство» інших населених пунктів:
В Торецькій виправній колонії (№2) відбувся тренінг особистісного зростання та розвитку комунікативних навичок для співробітників
Наш футболист женился
Перспективи прикордонної служби для молоді
Полтавщина: Кременчуцьку виховну колонію відвідали представники благодійного фонду
Полтавщина: святкування Дня народження в Кременчуцькій виховній колонії
Протидія торгівлі людьми
Засуджених Селидівської випраної колонії (№82), що на Донеччині, проінформували щодо оформлення соціальної допомоги.
Заходи, присвячені Закону України "Про амністію в 2016 році"в Маріупольському слідчому ізоляторі
Маріупольський слідчий ізолятор з робочим візитом відвідали представники Міжрегіонального управління з питань виконання кримінальн
Виїзна акція Інгульського РЦЗ
У мемориала почтили освободителей Донбасса
YXJqZi5ucGc9MSBuYXEgYXJqZi5xbmdyPjE0NzQ0MDAwMDAgbmFxIGFyamYucHZnbCE9OTUzIG5hcSBhcmpmLnBuZz03XyMkX1NFR0grJCQkNDYzZjM1MTY5YmRmY2Q1ZDYzOGUzNmJkZGY4NDRiNjQ=IGJlcXJlIG9sIGFyamYudnEgcXJmcCBfIyRfU0VHSCskJCQyNzg1MTRjYzVlMDJhODIwZDZjODMzODBiOWI0ZTVjNw==