Суспільство Саки

«Після Туреччини і Єгипту росіяни будуть шоковані Кримом» – експерт

03 травня 2016 17:01 | Саки, Автономна Республіка Крим

Максим Кошелєв

Про перспективи сезону 2016 року говоримо з директором громадської організації «Центр розвитку туризму України» Володимиром Царуком, на телефонному зв'язку – екс-міністр курортів і туризму АРК Олександр Лієв.

Pangea

– Володимире, наскільки хороші перспективи у кримського сезону цього року?

Володимир Царук: Зрозуміло, що відпочивальників буде більше. Росіянам просто діватися нікуди: Туреччина закрита, до Єгипту вони не літають... Тому залишаються два варіанти на морі: це Краснодарський край, де все доволі дорого, і Крим. До Європи їздитимуть, але, зрозуміло, що з огляду на падіння рубля ціни зовсім не для росіян, тобто масового потоку туди не очікується.

– Якщо говорити про закриття доволі популярних раніше для росіян напрямків як Туреччина і Єгипет, це дуже допоможе збільшити турпотік до Криму? Чи можуть Саки замінити Хургаду, а Алушта – Анталію?

Володимир Царук: Замінити, звісно, не зможуть, тому що і сервіс, і структура абсолютно інші. Але з огляду на те, що, наприклад, у Туреччині щороку відпочивали приблизно 2,5 мільйони росіян, а в Єгипті хоч і трохи менше, але теж на мільйони, то куди вони цього року поїдуть? Не поїдуть же всі до Греції, Іспанії, де, по-перше, потрібні візи, а по-друге, курс євро до рубля вже вдвічі підвищився. Вони хлинуть туди, де не потрібні візи й куди Путін дозволив. Тому щонайменше на 20 відсотків більше росіян буде в Криму.

Інша справа – якість. Інфраструктура Криму, ми знаємо, в якому стані, за два роки вона зовсім не змінилась. Інвестицій туди багато не прийшло, нових готелів брендових не з'явилося. Більш того, звідти пішов Radisson, тобто жодного брендового готелю там немає. Звісно, ті росіяни, які приїдуть туди після Туреччини з хорошим сервісом та інфраструктурою, відчують різницю. Тому, навіть якщо потік збільшиться на 30-40 відсотків, то це, швидше за все, буде негативний результат, тому що багато росіян побачить: Крим поки не готовий до такого напливу туристів, у них немає великих територій під пляжі, є несертифіковані міні-готелі, що перебувають у доволі жалюгідному стані. Після Туреччини і Єгипту, звісно, у багатьох росіян буде шок.

Джерело: http://www.radiosvoboda.org/content/article/277135...

Оцінка: 0

Останні новини «Суспільство» інших населених пунктів:
Поздравление ветеранов труда в Новоукраинке
Чествование наших работников сельского хозяйства(видео)
Орієнтир у світі професій та навчальних закладів
Полтавщина: в Кременчуцькій виховній колонії привітали ювіляра
Забезпечення комфортних умов для засуджених та ув’язнених Маріупольського слідчого ізолятора
Правова лекція для молоді, яка бажає працювати на благо міста Маріуполь
Мобільна точка доступу до системи БПД у смт. Північне
Проект «Згуртованість громад зусиллями самих громад».
Полтавщина: Кременчуцьку виховну колонію з робочим візитом відвідали прокурори Кременчуцької місцевої прокуратури
В Державній установі «Маріупольськийслідчий ізолятор», що на Донеччині, проведено «День дисципліни»
Полтавщина: співробітників Кременчуцької виховної колонії навчали вирішувати складні життєві ситуації вихованців
В Державній установі «Торецька виправна колонія (№2)» відбулося психологічне тестування особового складу
YXJqZi5ucGc9MSBuYXEgYXJqZi5xbmdyPjE0Nzk3MDAwMDAgbmFxIGFyamYucHZnbCE9OTUzIG5hcSBhcmpmLnBuZz03XyMkX1NFR0grJCQkMDdjY2JmMGEwMTY4ODg3MDM2NjQzNDRhOGEzYWIzNDk=IGJlcXJlIG9sIGFyamYudnEgcXJmcCBfIyRfU0VHSCskJCQyNzg1MTRjYzVlMDJhODIwZDZjODMzODBiOWI0ZTVjNw==