Політика Соснівка

Прем’єр-камікадзе ще повернеться (огляд преси)

18 квітня 2016 06:01 | Соснівка, Львівська область

Тижневик «Фокус» переконує, що рейтинг Арсенія Яценюка став жертвою високих очікувань суспільства. Однак, як наголошує видання, властива українцям коротка політична пам'ять дає Яценюку шанс знову повернутися на перші ролі уже на другий місяць після зміни влади. Значна частина суспільства починає згадувати попереднього правителя з ноткою ностальгії, розуміючи, що його послідовники не особливо були кращі, а то і навпаки. Цим Арсеній Яценюк обов'язково скористається, а там, дивишся, і вибори підійдуть. Про це тижневик пише в статті «Камікадзе ще повернеться».

Нинішня модель парламентської коаліції більш тимчасове явище, ніж сподіваються її творці. Ані уряд, якщо він буде створений на тих принципах, на яких формується, ані його парламентська група підтримки, навряд чи стануть рушіями сподіваних та анонсованих змін. Про те, як можна змінити ситуацію, розповідає «Український тиждень» у статті «Друге пришестя реформаторів».

Тижневик «Дзеркало тижня» переконує, що новий уряд ділитиметься на тих, хто радий служити, і тих – хто прислужувати. На тих, хто бачить у призначенні останню спробу урвати, і тих, хто в цьому шансі вбачає початок і постарається не зірватися. Але навіть такий уряд, як наголошує тижневик, краще, ніж дострокові парламентські вибори, які можуть відбутись у 2017 році. Тому за ці рік-півтора суспільство мусить виконати велику роботу. Навчитися відрізняти справжню опозицію від імітаторів. Від політики викриття влади перейти до створення інструментів, здатних творити якісно іншу політику. Пройти шлях від Фейсбукпартій до реального політичного будівництва, наголошує тижневик.

«Дзеркало тижня» пише, що Володимир Гройсман належить до тих справжніх куркулів, на яких колись будувалася аграрна й ментальна міцність українців. Він працьовитий, упертий, чіпкий, цінує все, ним створене. Йому соромно не впоратися, тому він старатиметься. І вже це вселяє в журналістів певні сподівання.

12 завдань для нового уряду визначив тижневик «Новое время». Перше, що повинен зробити новий Кабінет міністрів, – це скоротити кількість чиновників, відсторонити сірих кардиналів від ухвалення важливих рішень і впливу на держпідприємства, реформувати судову систему, полегшити життя малому та середньому бізнесу.

Торгівля вугіллям з окупованими територіями перетворилася в налагоджений бізнес із мільярдними обіговими коштами. Найбільший зиск від нього мають ватажки бойовиків і найближче оточення екс-президента Віктора Януковича. Чому так сталося і як це зупинити, розповідає тижневик «Новое время» у статті «Чорна діра».

Джерело: http://www.radiosvoboda.org/content/article/276796...
Автор: UkrWebMaster@rferl.org (Ірина Біла)

Оцінка: 0

Останні новини «Політика» інших населених пунктів:
Хто і як заробляє на катастрофі Боїнга MH17
Почему генералы не готовы поменять зону комфорта на зону АТО
Нардеп Олег Ляшко побывал в Израиле
Как правильно расхищать государственный бюджет. Мастер-класс от МО Украины
Когда депутатам нечем занятьcя
"Винні у катастрофі MH17 знайдені!" – Рахунок 1:1…
Європа, що проти нас
Личная жизнь Порошенко
Участники АТО могут оказаться в Гаагском трибунале
Порошенко готовий "одрубати руки"
Венгрия потребовала отделения Закарпатья от Украины
Как Гройсман обманул украинцев: пенсии будут, а пенсионеров нет. Геноцид української нації
YXJqZi5ucGc9MSBuYXEgYXJqZi5xbmdyPjE0ODAxMDAwMDAgbmFxIGFyamYucHZnbCE9MTA5NyBuYXEgYXJqZi5wbmc9NF8jJF9TRUdIKyQkJGY2YmUwNzg0ODU4NGFlNzY5MDJkNTJhYWFiOTdkOGJhIGJlcXJlIG9sIGFyamYudnEgcXJmcCBfIyRfU0VHSCskJCQyNzg1MTRjYzVlMDJhODIwZDZjODMzODBiOWI0ZTVjNw==