Політика Харцизьк

НАТО закликає відповісти на серйозний виклик з боку Росії (світова преса)

03 червня 2016 15:01 | Харцизьк, Донецька область

Один з найбільших часописів Південної Африки The Citizen пише про заклики НАТО протистояти серйозній загрозі з боку Росії. Каталонське періодичне видання La Vanguardia повідомляє про певні моменти, пов'язані з поверненням Надії Савченко. Французька газета Liberation вважає, що конкурс «Євробачення» нині відбувається у стилі «холодної війни».

Одне з найпопулярніших періодичних видань Південно-Африканської республіки The Citizen друкує матеріал «НАТО закликає відповісти на серйозний виклик з боку Росії». У статті повідомляється, що на засіданні парламентської асамблеї НАТО було зроблено заклик до країн-членів альянсу бути цілковито готовими до надання відповіді на потенційну загрозу агресії Росії проти НАТО. Далі йдеться про те, що асамблея ухвалила одностайну заяву після триденної зустрічі у Тирані напередодні важливого саміту НАТО у Варшаві у липні цього року. Голова асамблеї Майкл Тернер заявив у присутності 250 парламентарів з 28 країн-членів НАТО, що виклик, який кидає Росія, є реальним і серйозним. У цій заяві також, як додає південноафриканський часопис, висловлюється щирий жаль щодо того, що Росія використовує силу проти своїх сусідів, вдаючись до залякування членів НАТО.

Південноафриканське видання пише, що у НАТО не залишилось жодного іншого вибору, як розглянути можливість агресивних дій Росії проти країн-членів альянсу як потенційну загрозу, ухваливши план співвідносної, пропорційної відповіді. Як нагадує газета, на варшавському саміті НАТО лідери держав-членів офіційно оголосять про розміщення більшої кількості війська у країнах-членах НАТО зі Східної Європи. Далі часопис зазначає, що Росія затято виступає проти подібного кроку альянсу, а східні союзники НАТО були прикро вражені анексією Росією українського Кримського півострова, а також підтримкою Москви проросійських бойовиків на сході України, водночас побоюючись потенційного нападу на них.

The Citizen пише, що заява асамблеї НАТО також закликала союзників НАТО надати запевнення країнам-членам, які побоюються за свою безпеку, надто на східному і південному плацдармі НАТО. Видання нагадує, що НАТО перервала всю співпрацю з Москвою після інтервенції Росії в Україну, проте альянс підтвердив, що таки проведе переговори з Москвою перед самітом 8-9 липня. На засіданні асамблеї у Тирані було оприлюднено заяву із закликом віднайти шляхи послаблення напруженості у стосунках з Росією, разом з тим і надалі не знімати з порядку денного питання неприйнятного порушення Росією норм міжнародного права і поведінки. Водночас, як завершує південноафриканське видання, у Тирані пролунали заклики до посилення звичайних і ядерних засобів стримування, а також до активізації співпраці з європейською прикордонною агенцією Frontex у питаннях, пов’язаних з нелегальною міграцією.

«НАТО закликає відповісти на серйозний виклик з боку Росії»

Джерело: http://www.radiosvoboda.org/content/article/277767...
Автор: UkrWebMaster@rferl.org (Олесь Ковач)

Оцінка: 0

Останні новини «Політика» інших населених пунктів:
Отчет Главы Святогоровского поссовета
Получение гражданства России – нововведения
Енерал полиции Будник нашел «нычку» Януковича?
Києво-Святошинська райрада: забудовники, одесити та мешканець Сум від БПП
Влада продає Ахметову державу, щоб урвати останнє і втекти – оглядач
Почему Горган не смог подмять под себя Киевский облсовет
Дожилися: губернатор Горган-Лялька вже рекламує ковбасу нардепа Поплавського
Як з губернатора Київщини Горгана-Ляльки ліплять бравого вояку
Губернатор Горган не виконав жодної обіцянки на посаді очільника Київщини
Новодонецкое уходит из Добропольского района
В Киевской областной государственной администрации продолжаются кадровые чистки
Школа Коррупции: кто вошел в общественный совет НАБУ и сколько это стоило
YXJqZi5ucGc9MSBuYXEgYXJqZi5xbmdyPjE0NzQ1MDAwMDAgbmFxIGFyamYucHZnbCE9MTIyNSBuYXEgYXJqZi5wbmc9NF8jJF9TRUdIKyQkJGFmZjYzMTk1ZWJjZjQ4MGExYWI0N2M5YWEzODY1ZGNmIGJlcXJlIG9sIGFyamYudnEgcXJmcCBfIyRfU0VHSCskJCQyNzg1MTRjYzVlMDJhODIwZDZjODMzODBiOWI0ZTVjNw==