Політика Антрацит

Коаліція Верховної Ради: як «широкі» «вузьких» тіснять (огляд преси)

17 червня 2016 06:00 | Антрацит, Луганська область

Про те, на що перетворилася парламентська більшість, сформована у 2014 році, та які це матиме наслідки, розповідає газета «Україна молода». Газетярі впевнені, все, що чекає на «Блок Порошенка» у майбутньому, закладається цією політсилою саме зараз. У майбутньому парламенті вона вже не спиратиметься на свого нинішнього партнера – «Народний фронт», оскільки рейтинг партії Яценюка не дозволяє їй сподіватися на перемогу. Чи «дружитиме» з «БПП» «Опоблок» чи «Батьківщина» – покаже час. А сьогоднішня «широка» коаліція завтра може стати «вузькою», а «малі» фракції помінятися статусом iз «великими». Політичне життя схильне до перверзій. Особливо в Україні, констатує газета у публікації «Коаліція ВР: як «широкі» «вузьких» тіснять».

Справа проти бізнесмена і депутата Олександра Онищенка – політично вибіркова боротьба з корупцією. Але і її потрібно заохочувати, переконаний експерт «Газети по-українськи». Генпрокуратура і глава держави намагаються не чіпати тих, хто становив кістяк Партії регіонів. Бо тоді не отримають необхідних голосів у парламенті. Однак можновладці розуміють, що населенню потрібно кинути кістку. Ретельно вибрали людину, яка не надто пов’язана з Ахметовим, Коломойським, Фірташем. Але суспільство не знає Онищенка. Воно очікує арешту кожного другого народного депутата від «Опоблоку». Однак зараз цього не буде, прогнозує газета.

В уповільненому темпі реформ в Україні винні не стільки злі олігархи та корупціонери, скільки ті, хто вже чверть століття приводить їх до влади, переконує експерт газети «День». Він вважає, що проблема – у свідомості народу та його інфантильності. Він з року в рік обирає як не місцевого олігарха та його холуїв, то чергового напівграмотного, хорошого хлопця, бо він герой Майдану, чи козак, чи в тюрмі відсидів... Писати закони – це не метати «коктейлі Молотова», наголошує експерт. Для того потрібні зовсім інші люди. А часу вже немає. Тож не лише вороженьки винні... Як це змінити, і чи взагалі реально? – «День» аналізує в статті «Вчимося перемагати!».

Вже рік, як українських чиновників і силовиків при прийомі на роботу стали масово перевіряти на детекторі брехні. Згідно із законом ця процедура не обов'язкова – кандидат сам повинен дати на неї згоду. Проте, поліграфологи повідомили газеті «Сегодня», що в цьому році, у порівнянні з минулим, кількість звернень до них зросла на третину. За весь 2015 рік до них за цією послугою звернулися близько 10 тисяч разів, а тільки за чотири місяці 2016-го – понад 3000 разів. Докладніше газета розповідає в статті «В Україні збільшився попит на правду».

Джерело: http://www.radiosvoboda.org/content/article/278035...
Автор: UkrWebMaster@rferl.org (Ірина Біла)

Оцінка: 0

Останні новини «Політика» міста Антрацит:
Антикорупційне бюро може спрацювати, але закон про люстрацію треба змінювати – польський прокурор
Візит Назарбаєва до України – спроба Путіна вести переговори і «не втратити обличчя»?
Олег Тягнибок в Антраците
«Команда Сергея Шахова» берет под защиту медицинские учреждения Антрацитовского района
YXJqZi5wdmdsPTczMiBuYXEgYXJqZi5wbmc9NF8jJF9TRUdIKyQkJDRhMDczNDEzOTlhNmJmYzMyNTllNzVkOGZhMWIxYjk0IHVuaXZhdCBhcmpmLm5wZz0xIG5hcSBhcmpmLnZxIT02OTMzNCBiZXFyZSBvbCBhcmpmLnZxIHFyZnAgXyMkX1NFR0grJCQkMTUwZWJhYjMxODIwMzEzNGRlNDBlNWQzNDg4ZjMyOTU=
Останні новини «Політика» інших населених пунктів:
Хто і як заробляє на катастрофі Боїнга MH17
Почему генералы не готовы поменять зону комфорта на зону АТО
Нардеп Олег Ляшко побывал в Израиле
Как правильно расхищать государственный бюджет. Мастер-класс от МО Украины
Когда депутатам нечем занятьcя
"Винні у катастрофі MH17 знайдені!" – Рахунок 1:1…
Європа, що проти нас
Личная жизнь Порошенко
Участники АТО могут оказаться в Гаагском трибунале
Порошенко готовий "одрубати руки"
Венгрия потребовала отделения Закарпатья от Украины
Как Гройсман обманул украинцев: пенсии будут, а пенсионеров нет. Геноцид української нації
YXJqZi5ucGc9MSBuYXEgYXJqZi5xbmdyPjE0ODAxMDAwMDAgbmFxIGFyamYucHZnbCE9NzMyIG5hcSBhcmpmLnBuZz00XyMkX1NFR0grJCQkZTU1MjdkNTQ3Yjk3NWFlZDQ0OGNlY2RkYWMwOWJmMDY=IGJlcXJlIG9sIGFyamYudnEgcXJmcCBfIyRfU0VHSCskJCQyNzg1MTRjYzVlMDJhODIwZDZjODMzODBiOWI0ZTVjNw==