Політика Первомайськ

Знищено останнього польового командира непідпорядкованого Плотницькому – експерт

14 грудня 2015 07:59 | Первомайськ, Луганська область

12 грудня на трасі Первомайськ – Стаханов був підірваний автомобіль, в якому рухався один з польових командирів угруповання «ЛНР» Павло Дрьомов, також відомий за позивним «Батя». Представники сепаратистів майже одразу звинуватили у вбивстві бойовика українських силовиків. Втім, українські експерти заявляють, що випадок з Дрьомовим – це не успіх спецслужб, а продовження процесу ліквідації непідоконтрольних російським спецслужбам польових командирів «ЛНР». Де вбивство ватажка стаханівських «казаків» – завершальний етап у формуванні жорсткої вертикалі влади на чолі з лояльним до Кремля сепаратистом Ігорем Плотницьким.

Автомобіль Павла Дрьомова підірвали біля автозаправки на виїзді з Первомайська. Сепаратист рухався в напрямку міста Стаханов, де, за повідомленнями підконтрольних сепаратистам ЗМІ, він мав святкувати власне одруження. Вже за кілька годин після події представники так званих правоохоронних органів угруповання «ЛНР» заявили, що вибухівка була закладена всередині машини.

«В результаті вибуху автомобіль сильно пошкоджений. Вибухом були зірвані усі двері автомобіля, дах та сидіння в салоні. Водій вибуховою хвилею був викинутий з автомобіля, а пасажир – Дрьомов, помер на місці. Водію надали першу невідкладну допомогу, але під час транспортування в кареті швидкої він теж помер», – повідомив один з ватажків сепаратистів Юрій Готвін.

Того ж дня була озвучена основна версія убивства. На думку сепаратистів, вибухівку до автомобіля «Баті» заклала українська диверсійно-розвідувальна група.

Сепаратисти звинувачують у загибелі Дрьомова українську ДРГ

«Вже очевидно, що скоєний злочин, є продовженням активізації терористичної діяльності спецслужб України на території Луганської народної республіки. Якщо пригадуєте, після підриву телевишки в Ровеньках ми вже закликали усіх громадян бути пильними, а представники місії ОБСЄ просили фіксувати злочини українських силовиків на території», – заявив представник так званої «народної міліції» «ЛНР» Ігор Ященко.

Однак, навіть серед самих сепаратистів версія з українською ДРГ була сприйнята неоднозначно. Так, керівник Дрьомова і ватажок угруповання «донських казаків» Микола Козіцин заявив, що у смерті його поплічника винні зрадники. «У нас шакалів в Росії дуже багато, які одягають форму і займаються «бєспрєдєлом», – заявив Козіцин. За словами сепаратиста, він ще тиждень тому попереджав Дрьомова про замах, що готується на нього. Але ані сам «Батя», ані його соратники, на думку Козіцина, не надали його словам належної уваги.

Джерело: http://www.radiosvoboda.org/content/article/274248...
Автор: UkrWebMaster@rferl.org (Левко Стек)

Оцінка: 0

Останні новини «Політика» міста Первомайськ:
В угрупованні «ЛНР» заявляють про загибель відомого командира «козачого полку» Дрьомова
На окупованій частині Луганщини свої переселенці – внутрішні
Журналісти й волонтери: в зоні АТО – гуманітарна катастрофа
Останні новини «Політика» інших населених пунктів:
Отчет Главы Святогоровского поссовета
Получение гражданства России – нововведения
Енерал полиции Будник нашел «нычку» Януковича?
Києво-Святошинська райрада: забудовники, одесити та мешканець Сум від БПП
Влада продає Ахметову державу, щоб урвати останнє і втекти – оглядач
Почему Горган не смог подмять под себя Киевский облсовет
Дожилися: губернатор Горган-Лялька вже рекламує ковбасу нардепа Поплавського
Як з губернатора Київщини Горгана-Ляльки ліплять бравого вояку
Губернатор Горган не виконав жодної обіцянки на посаді очільника Київщини
Новодонецкое уходит из Добропольского района
В Киевской областной государственной администрации продолжаются кадровые чистки
Школа Коррупции: кто вошел в общественный совет НАБУ и сколько это стоило
YXJqZi5ucGc9MSBuYXEgYXJqZi5xbmdyPjE0NzQ1MDAwMDAgbmFxIGFyamYucHZnbCE9MTQ5NyBuYXEgYXJqZi5wbmc9NF8jJF9TRUdIKyQkJGJkMGMzNjhiZTFjODU0YWZjZjlhODk0MjM4OGU1ZWY3IGJlcXJlIG9sIGFyamYudnEgcXJmcCBfIyRfU0VHSCskJCQyNzg1MTRjYzVlMDJhODIwZDZjODMzODBiOWI0ZTVjNw==