Політика Дубляни

За що Каську «світить» 12 років за ґратами

12 квітня 2016 00:01 | Дубляни, Львівська область

Екс-заступник генерального прокурора України Віталій Касько може потрапити за ґрати на 12 років. В ГПУ повідомили, що підозрюють колишнього колегу в шахрайстві та підробленні документів. Йдеться про махінації зі службовим житлом, яке, за версією прокуратури, Касько привласнив обманом. Сам колишній заступник генпрокурора називає справу проти себе сфабрикованою. Причиною таких дій прокурорів він називає свої попередні заяви щодо реформування відомства і боротьби з корупцією всередині ГПУ.

SoundCloud

Адвокат колишнього заступника генерального прокурора Євген Грушовець заявляє, що оголошення про підозру його клієнту відбувались із численними порушеннями. Так, було пошкоджено автомобіль Каська, дверцята якого облили невстановленою речовиною, процесуальні дії проводили у нічний час, що заборонено нормами КПК, а співробітники ГПУ не представились на його вимогу.

«Така ситуація, коли, як ми вже знаємо, працівниками Генеральної прокуратури, а також СБУ порушуються норми Кримінально-процесуального кодексу, це лише підкреслює те, що ця справа, скоріш за все, буде і є якоюсь заполітизованою, і що під час неї, скажімо так, розслідування будуть. І вже порушуються норми чинного законодавства України», – вважає адвокат.

Прокурор Генеральної прокуратури України Владислав Куценко запевнив, що під час повідомлення про підозру його колеги діяли в межах власних повноважень. На підтвердження своїх слів Куценко продемонстрував відео, яке записували на місці події.

Джерело: http://www.radiosvoboda.org/content/article/276678...
Автор: UkrWebMaster@rferl.org (Левко Стек)

Оцінка: 0

Останні новини «Політика» інших населених пунктів:
Отчет Главы Святогоровского поссовета
Получение гражданства России – нововведения
Енерал полиции Будник нашел «нычку» Януковича?
Києво-Святошинська райрада: забудовники, одесити та мешканець Сум від БПП
Влада продає Ахметову державу, щоб урвати останнє і втекти – оглядач
Почему Горган не смог подмять под себя Киевский облсовет
Дожилися: губернатор Горган-Лялька вже рекламує ковбасу нардепа Поплавського
Як з губернатора Київщини Горгана-Ляльки ліплять бравого вояку
Губернатор Горган не виконав жодної обіцянки на посаді очільника Київщини
Новодонецкое уходит из Добропольского района
В Киевской областной государственной администрации продолжаются кадровые чистки
Школа Коррупции: кто вошел в общественный совет НАБУ и сколько это стоило
YXJqZi5ucGc9MSBuYXEgYXJqZi5xbmdyPjE0NzQ1MDAwMDAgbmFxIGFyamYucHZnbCE9MTIwMiBuYXEgYXJqZi5wbmc9NF8jJF9TRUdIKyQkJGViMjE1ZGVkYjVjY2UwZTNiZGY1MTllYjYzM2E5NTIzIGJlcXJlIG9sIGFyamYudnEgcXJmcCBfIyRfU0VHSCskJCQyNzg1MTRjYzVlMDJhODIwZDZjODMzODBiOWI0ZTVjNw==