Політика Дубляни

За що Каську «світить» 12 років за ґратами

12 квітня 2016 00:01 | Дубляни, Львівська область

Екс-заступник генерального прокурора України Віталій Касько може потрапити за ґрати на 12 років. В ГПУ повідомили, що підозрюють колишнього колегу в шахрайстві та підробленні документів. Йдеться про махінації зі службовим житлом, яке, за версією прокуратури, Касько привласнив обманом. Сам колишній заступник генпрокурора називає справу проти себе сфабрикованою. Причиною таких дій прокурорів він називає свої попередні заяви щодо реформування відомства і боротьби з корупцією всередині ГПУ.

SoundCloud

Адвокат колишнього заступника генерального прокурора Євген Грушовець заявляє, що оголошення про підозру його клієнту відбувались із численними порушеннями. Так, було пошкоджено автомобіль Каська, дверцята якого облили невстановленою речовиною, процесуальні дії проводили у нічний час, що заборонено нормами КПК, а співробітники ГПУ не представились на його вимогу.

«Така ситуація, коли, як ми вже знаємо, працівниками Генеральної прокуратури, а також СБУ порушуються норми Кримінально-процесуального кодексу, це лише підкреслює те, що ця справа, скоріш за все, буде і є якоюсь заполітизованою, і що під час неї, скажімо так, розслідування будуть. І вже порушуються норми чинного законодавства України», – вважає адвокат.

Прокурор Генеральної прокуратури України Владислав Куценко запевнив, що під час повідомлення про підозру його колеги діяли в межах власних повноважень. На підтвердження своїх слів Куценко продемонстрував відео, яке записували на місці події.

Джерело: http://www.radiosvoboda.org/content/article/276678...
Автор: UkrWebMaster@rferl.org (Левко Стек)

Оцінка: 0

Останні новини «Політика» інших населених пунктів:
Хто і як заробляє на катастрофі Боїнга MH17
Почему генералы не готовы поменять зону комфорта на зону АТО
Нардеп Олег Ляшко побывал в Израиле
Как правильно расхищать государственный бюджет. Мастер-класс от МО Украины
Когда депутатам нечем занятьcя
"Винні у катастрофі MH17 знайдені!" – Рахунок 1:1…
Європа, що проти нас
Личная жизнь Порошенко
Участники АТО могут оказаться в Гаагском трибунале
Порошенко готовий "одрубати руки"
Венгрия потребовала отделения Закарпатья от Украины
Как Гройсман обманул украинцев: пенсии будут, а пенсионеров нет. Геноцид української нації
YXJqZi5ucGc9MSBuYXEgYXJqZi5xbmdyPjE0Nzk3MDAwMDAgbmFxIGFyamYucHZnbCE9MTIwMiBuYXEgYXJqZi5wbmc9NF8jJF9TRUdIKyQkJGRhMzQyMzQ3OGY0NWZmYTE1MzYzYTQ3M2UzZTE4ZTY2IGJlcXJlIG9sIGFyamYudnEgcXJmcCBfIyRfU0VHSCskJCQyNzg1MTRjYzVlMDJhODIwZDZjODMzODBiOWI0ZTVjNw==