Події Куп'янськ

Рятувальники провели спеціальні заняття з персоналом та пацієнтами психоневрологічного інтернату

10 липня 2017 16:00 | Куп'янськ, Харківська область

10 липня співробітники Куп’янського райвідділу ДСНС на базі Комунальної установи Куп’янський психоневрологічний інтернат, провели спеціальні заняття з обслуговуючим персоналом та пацієнтами закладу.

Під час проведення інструктажів рятувальниками було приділено особливу увагу питанням безпечної експлуатації електроприладів, газового обладнання, систем опалення, обладнання об’єктів автоматичними установками пожежної сигналізації та системами оповіщення про пожежу, наявності необхідної кількості та стан шляхів евакуації, відповідності електричних мереж, забезпечення установи первинними засобами пожежогасіння, внутрішнім та зовнішнім протипожежним водогоном та іншим питанням, що стосуються безпеки людей.

Під час зустрічі фахівці Служби порятунку розповіли працівникам та підопічним про основні небезпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів. Було наведено декілька трагічних прикладів надзвичайних подій, що сталися в районі за перше півріччя.

У ході спілкування, співробітники ДСНС акцентували увагу на пожежах, що сталися через необережне поводження з вогнем у літній пожежонебезпечний період. Також рятувальники розповіли присутнім основні правила поведінки у разі виникнення пожежі, нагадали номери телефонів екстрених служб та практично показали як правильно провести евакуацію з приміщень.

Наприкінці зустрічі, фахівці Держслужби з надзвичайних ситуацій відповіли на чисельні запитання стосовно діяльності пожежно-рятувальних підрозділів та правил безпеки життєдіяльності.

Аби громадяни добре запам’ятали правила безпеки та мали змогу завжди їх повторити, фахівці ДСНС вручили їм плакати та листівки на протипожежну тематику. А комплект плакатів з основними правилами безпеки життєдіяльності, що рятувальники передали керівництву установи стане основою для спеціального стенду, присвяченого питанням пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту.

ГУ ДСНС України у Харківській області

 

 

 

 

 

 

 

 


Джерело: http://www.kharkiv.mns.gov.ua/ua/Nadzvichayni-podi...

Оцінка: 0

Останні новини «Події» міста Куп'янськ:
Внаслідок необережного поводження з вибухонебезпечними предметами стався вибух, 1 чоловік загинув
Рятувальники гасять пожежу на полігоні твердих побутових відходів
У полі згорів комбайн
Пожежею знищені грубі корма
YXJqZi5wdmdsPTExOSBuYXEgYXJqZi5wbmc9MTBfIyRfU0VHSCskJCRiZWUyYjYzODkxYzUzN2FjYWEzZTIyOGZiYzE4NmUwMA==IHVuaXZhdCBhcmpmLm5wZz0xIG5hcSBhcmpmLnZxIT04MzMyNSBiZXFyZSBvbCBhcmpmLnZxIHFyZnAgXyMkX1NFR0grJCQkYjJkMTU5YzY4M2Y2OTQ1MmY0Zjk2YTYxMzM5MWIwZTI=
Останні новини «Події» інших населених пунктів:
під час пожежі рятувальники врятували четверо людей, у тому числі одну дитину
Рятувальники ліквідували загорання недіючої господарчої будівлі
Піротехніки ДСНС знищили 2 боєприпаси часів Другої світової війни
Cемінар з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів
Проведення конкурсу
Рятувальники ліквідували загорання електрощитової
На пожежі в приватному будинку загинула пенсіонерка та її син
Впродовж вихідних днів вогнеборці ліквідували 7 пожеж
Рятувальники ДСНС залучались до ліквідації наслідків дорожньо-транспортної пригоди
Впродовж останніх трьох діб під час пожеж загинуло троє громадян
Під час пожежі в приватному будинку вогнеборці врятували господаря
Під час пожежі рятувальники провели евакуацію 5-ти осіб
YXJqZi5ucGc9MSBuYXEgYXJqZi5xbmdyPjE0Nzk3MDAwMDAgbmFxIGFyamYucHZnbCE9MTE5IG5hcSBhcmpmLnBuZz0xMF8jJF9TRUdIKyQkJGJjYmM1MGZjNmJlZWNhZmM0ODc0YzhhMmE5NzI1YWM4IGJlcXJlIG9sIGFyamYudnEgcXJmcCBfIyRfU0VHSCskJCQyNzg1MTRjYzVlMDJhODIwZDZjODMzODBiOWI0ZTVjNw==