Події Потіївка

Піротехніки знищили 4 боєприпаси часів минулих війн

04 липня 2017 15:59 | Потіївка, Житомирська область

4 липня група піротехнічних робіт Управління ДСНС Житомирщини знищила 4 вибухонебезпечні предмети часів минулих війн. Усі знахідки виявлено у Радомишльському районі.

Напередодні в с. Заболоть місцевий мешканець виявив один боєприпас під час копання траншеї лопатою. Фахівці ДСНС ідентифікували знахідку як артилерійський снаряд калібром 76 мм.

Того ж дня  ще один вибухонебезпечний предмет відкопала селянка на власному городі в с. Потіївка. Вона одразу припинила земельні роботи та повідомила Службу порятунку «101». Піротехніки ідентифікували знахідку як ручна граната Ф-1 часів минулих війн.

Крім того, поблизу с. Мала Радча, рід час відпочинку в лісі компанія друзів побачила 2 металеві предмети. Вони припустили, що це військові боєприпаси та негайно сповістили рятувальників. Фахівці ДСНС, які прибули до місця виклику, ідентифікували знахідки як 2 мінометні міни калібром 82 мм часів минулих війн.

Управління ДСНС Житомирщини вкотре наголошує, що у разі виявлення підозрілого предмету відразу телефонуйте за екстреними номерами «101» і «102». Категорично забороняється торкатися та пересувати підозрілий предмет. Пам’ятайте, що відповідальність рятує життя!

У ДСНС України

у Житомирській області


Джерело: http://www.zhytomyr.mns.gov.ua/ua/Nadzvichayni-pod...

Оцінка: 0

Останні новини «Події» села Потіївка:
Піротехніки знищили 4 мінометні міни
Вогнеборці ліквідували пожежу в житловому будинку
Піротехніки знищили 4 боєприпаси часів минулих війн
Спалювання сухого сміття призвело до займання господарчої будівлі
YXJqZi5wdmdsPTI2MTkgbmFxIGFyamYucG5nPTEwXyMkX1NFR0grJCQkOTRmN2NjZDEyN2Y4OGYxNGU5Y2VmMDhhMThmMDkwMjI=IHVuaXZhdCBhcmpmLm5wZz0xIG5hcSBhcmpmLnZxIT04MzA5MiBiZXFyZSBvbCBhcmpmLnZxIHFyZnAgXyMkX1NFR0grJCQkMTJiMDlmODAwOGQ3NDQyNjc3MzUwODVlY2M1NzY0MTA=
Останні новини «Події» інших населених пунктів:
Рятувальники ліквідували пожежу господарчої споруди
Нововоронцовські вогнеборці ліквідували пожежу у приватній оселі
Рятувальники ліквідували пожежу в надвірній споруді (ВІДЕО)
Деблокували загиблого водія рятувальники
Ліквідовано загорання залишків мазуту
Рятувальники ліквідували пожежу в дзвіниці
За добу рятувальники ліквідували 4 пожежі на відкритій території
Рятувальники ліквідували пожежу в приватній господарчій будівлі
Лиманський район:ліквідовано пожежу на відкритій території
Піротехніки Управління ДСНС в області знищили 2 авіабомби
Служба порятунку Рівненщини закликає громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах під час пожежонебезпечного періоду!
Ліквідовано загорання 3 тон соломи
YXJqZi5ucGc9MSBuYXEgYXJqZi5xbmdyPjE0NzE1MDAwMDAgbmFxIGFyamYucHZnbCE9MjYxOSBuYXEgYXJqZi5wbmc9MTBfIyRfU0VHSCskJCRmY2M3ZGNhZDI4ZmE5OGJmODEyZjcyMjMwNGQ0NmYxMg==IGJlcXJlIG9sIGFyamYudnEgcXJmcCBfIyRfU0VHSCskJCQyNzg1MTRjYzVlMDJhODIwZDZjODMzODBiOWI0ZTVjNw==