Культура та освіта Вознесенськ

«Палітра професій» набирає обертів

11 вересня 2017 08:27 | Вознесенськ, Миколаївська область
Позаду перший тиждень нового навчального року. Школярі потроху звикають, адаптуються до іншого ритму життя. Педагогічні колективи налагоджують навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах. А Вознесенський міськрайонний центр зайнятості в свою чергу, поновлює профорієнтаційну роботу з майбутніми випускниками шкіл.
1 вересня 2017 року стартувала Профорієнтаційна акція «Палітра професій», яка має на меті розширити уявлення молоді про дивовижний світ професій, зорієнтувати їх на шлях вірного вибору, допомогти уникнути помилок, актуалізувати знання про ті професії, які сьогодні мають попит на ринку праці Вознесенського району. Протягом вересня -листопада планується проведення різноманітних профорієнтаційних уроків, презентацій професій, професіографічних екскурсій, тестувань для учнів загальноосвітніх шкіл міста та району. Цього ж тижня, 6, 7 та 8 вересня фахівці служби зайнятості здійснили ряд виїзних заходів із застосуванням мобільного центру зайнятості в Щербанівську, Білоусівську та Олександрівську школи.
Варто зазначити, що «мобільний центр зайнятості» – це сучасна форма взаємодії з населенням для оперативного та доступного інформування про соціальні послуги державної служби зайнятості. Фахівець з питань зайнятості населення відділу активної підтримки безробітних Вознесенського МРЦЗ Чорна Ірина, а також провідний юрисконсульт Морозов Олександр надали присутнім інформацію про різноманітні послуги служби зайнятості для безробітних, можливості професійного навчання за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, у тому числі у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, робітничі професії, актуальні на сучасному ринку праці, розповіли про участь в оплачуваних громадських роботах, можливості відкриття власної справи за сприянням служби зайнятості. З метою обґрунтованого вибору професії з майбутніми випускниками була проведена профорієнтаційна робота. Розповідь йшла про актуальні професії сьогодення, формулу вибору професії. Діти мали змогу дізнатись, де і як вони можуть пройти діагностичне тестування. Було зауважено, що найбільш затребуваними нині на ринку праці є робітничі професії, що успіху у пошуку роботи найбільше сприяють активна життєва позиція, високий професійний рівень, позитивне ставлення до життя. Цікавою для молоді була презентація професій майбутнього. Вони охоче фантазували над тим, які сфери діяльності та спеціальності будуть найбільш потрібними суспільству через деякий час. Протягом роботи «мобільного центру зайнятості» близько 300 мешканців відвідуваних сіл, мали змогу скористатися послугами служби зайнятості, отримати консультації з питань законодавства про працю, профорієнтаційні консультації, буклети служби зайнятості. Сподіваємось, що це принесе результати та допоможе молоді у виборі справи життя.

Оцінка: 0

Останні новини «Культура та освіта» міста Вознесенськ:
Можливості професійного навчання за направленням служби зайнятості
Prometheus допомагає підвищити конкурентоспроможність на ринку праці
Співпраця із волонтером Корпусу Миру США «Живий діалог» у таборі мрії
Фестиваль творчої молоді «Зоряний дощ»
YXJqZi5wdmdsPTY2MyBuYXEgYXJqZi5wbmc9MTNfIyRfU0VHSCskJCRjMmU2ZDU4Mjk0MDQ3MzY0ZmY2YjBhZDc1Mzc4ZDAxNw==IHVuaXZhdCBhcmpmLm5wZz0xIG5hcSBhcmpmLnZxIT04NTgyOSBiZXFyZSBvbCBhcmpmLnZxIHFyZnAgXyMkX1NFR0grJCQkMjE5MjUwMGJlNzUzMzk4OGJkNmMzNmQ0ODBjMzFkZWI=
Останні новини «Культура та освіта» інших населених пунктів:
Наши дети смастерили листопад
Полтавщина: перед вихованцями Кременчуцької виховної колонії виступили актори театру «Мелах»
Полтавщина: вихованців Кременчуцької виховної колонії навчали жити за правилами
Полтавщина: в Кіноклубі Docudays UA вихованці Кременчуцької виховної колонії вчилися досягати поставленої мети
Полтавщина: для учнів Кременчуцької виховної колонії відбувся предметний тиждень з біології
Полтавщина: вихованці Кременчуцької виховної колонії долучились до міського конкурсу молодіжної соціальної реклами «Тобі обирати!»
Всеукраинская олимпиада в Святогоровке
Святогоровские школьники протестировали толерантность
Обучение секретарей Добропольского района
Сприяння учням у правильному професійному самовизначенні
Полтавщина: вихованцям Кременчуцької виховної колонії розповіли як протидіяти торгівлі людьми
Полтавщина: вихованці Кременчуцької виховної колонії пограли в гру «Міфи та факти»
YXJqZi5ucGc9MSBuYXEgYXJqZi5xbmdyPjE0Nzk3MDAwMDAgbmFxIGFyamYucHZnbCE9NjYzIG5hcSBhcmpmLnBuZz0xM18jJF9TRUdIKyQkJDE4Njc3NWFkNWRmY2NkNTU4YWI1NGFkNzI1ZThkNzJiIGJlcXJlIG9sIGFyamYudnEgcXJmcCBfIyRfU0VHSCskJCQyNzg1MTRjYzVlMDJhODIwZDZjODMzODBiOWI0ZTVjNw==