Економіка Новий Буг

«Як розпочати свій бізнес демобілізованим учасникам АТО»?

29 серпня 2017 12:36 | Новий Буг, Миколаївська область
Протягом січня – серпня на обліку в Новобузькому районному центрі зайнятості перебувало 95 демобілізованих учасників АТО. Сприяння започаткуванню власної справи – це одна із широкого спектру послуг, які пропонують фахівці служби зайнятості демобілізованим учасникам АТО. Ознайомлення даної категорії осіб про можливості служби зайнятості щодо сприяння започаткуванню власної справи відбувається під час індивідуальних прийомів та групових заходів.
Так, 28 серпня 14 демобілізованих учасників АТО прийняли участь в семінарі «Як розпочати свій бізнес?» за участю представника Новобузького відділення Баштанської МДПІ Тетяни Білоконь, яка ознайомила присутніх із чинним податковим законодавством. Під час семінару учасники були ознайомленні з порядком отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для відкриття власної справи, зразками бізнес – планів, грантовими проектами, пріоритетними видами підприємницької діяльності в регіоні. Цікавою для аудиторії була інформація учасника семінару Віталія Б., який поділився своїм досвідом щодо опрацьованих матеріалів для участі в грантових проектах, зокрема в напрямку закупівлі зернових та соняшникових культур, будівництві комбікормово – елеваторного комплексу. Так, за словами Віталія, організатори даних грантів всебічно опрацьовують подані проекти: інфраструктуру місця майбутнього підприємства, транспортну доступність для вантажоперевезень (наявність річкового, морського, залізничного сполучення, автомагістральні шляхи). Окремим питанням, зазначає Віталій, є питання сприяння місцевої влади для започаткування видів діяльності на основі краудфандінгових платформ, фінансове донорство територіальних громад у майбутнє підприємство.
Під час семінару було піднято питання розвитку садівництва в регіоні, використання земель для садівництва, під ріллю, під пасовища худоби, адже кожен із учасників вже отримав свій земельний наділ, гарантований державою і розмірковує про його ефективне використання.
Тетяна Білоконь надала суттєву допомогу учасникам заходу з питань реєстрації суб’єктів господарювання, допомогла розібратись у вирі податкового законодавства.
Автор: Cвітлана Помінчук

Оцінка: 0

Останні новини «Економіка» міста Новий Буг:
Підвищення правової грамотності громадян – головна мета діяльності Бюро правової допомоги.
Учні Новобузької гімназії ознайомились із професією «соціальний працівник» та діяльністю Державної служби зайнятості.
Знайомтесь! Професія «електрогазозварник»
Знайомтесь! Професія «виноградар».
YXJqZi5wdmdsPTY3MCBuYXEgYXJqZi5wbmc9Nl8jJF9TRUdIKyQkJGZiNGY5ZmEyMmM2ZjEzNGYzYmYyM2Y2MDU1MmU4YzIyIHVuaXZhdCBhcmpmLm5wZz0xIG5hcSBhcmpmLnZxIT04NTM5MyBiZXFyZSBvbCBhcmpmLnZxIHFyZnAgXyMkX1NFR0grJCQkZmY0MmMzYmNjYzZhM2IxMTUyZTliMDhmZTg3Zjk1MWI=
Останні новини «Економіка» інших населених пунктів:
«Військовий контракт – перспективна, престижна робота»
Співпраця Заводського РЦЗ з роботодавцями району
Ефективне ведення сільського господарства
Міні-ярмарок в режимі он-лайн
Вибір професії – це друге народження людини.
Экскурсия из садика в школу №18
«Відчуй себе в ролі продавця!»
Профорієнтація школярів в рамках акції «Палітра професій»
Запорука успіху кожного роботодавця — надійні та перевірені кадри
Участь у міні- ярмарках вакансій - ефективний спосіб працевлаштуватися
Вирішуємо питання довготривалого безробіття
YXJqZi5ucGc9MSBuYXEgYXJqZi5xbmdyPjE0NzQ3MDAwMDAgbmFxIGFyamYucHZnbCE9NjcwIG5hcSBhcmpmLnBuZz02XyMkX1NFR0grJCQkMDA2NTg0OTljNmNhNzEyZjRjYzU3NDQ2MzYwOWRjMmU=IGJlcXJlIG9sIGFyamYudnEgcXJmcCBfIyRfU0VHSCskJCQyNzg1MTRjYzVlMDJhODIwZDZjODMzODBiOWI0ZTVjNw==