Економіка Дубляни

МВФ незабаром вирішуватиме, чи відновлювати фінансування України (світова преса)

07 червня 2016 18:00 | Дубляни, Львівська область

Світова преса пише про затримання в Україні француза з арсеналом зброї та вибухівки і загальне підвищення пильності спецслужб Європи з наближенням континентальної першості з футболу «Євро-2016». Також є публікації про те, що Україні нелегко викорінити корупцію, але це потрібно зробити і для розвитку самої України і для того, щоб могло відновитися західне фінансування українських реформ. І також є статті про готовність російського «Газпрому» відновити продаж газу Україні, який був припинений в листопаді минулого року.

Брюссельське видання Euractiv пише про затримання Службою безпеки України французького громадянина, якого підозрюють у плануванні нападів у Франції під час чемпіонату Європи з футболу, який розпочинається наприкінці цього тижня.

Заарештували 25-річного француза на кордоні з Польщею, у нього знайшли арсенал зброї та вибухівки, включно з переносними ракетними установками та автоматами Калашникова в його автомобілі.

Голова СБУ Василь Грицак повідомив, що заарештований раніше контактував з озброєними групами в Україні щодо купівлі вибухівки та зброї, а у Франції поліція провела обшук в помешканні затриманого і знайшла там матеріали для саморобних вибухових пристроїв.

За даними видання, затриманий планував здійснити напади та європейські мусульманські релігійні споруди та об’єкти, пов’язані з чемпіонатом Європи з футболу. Також серед потенційних об’єктів нападу з боку затриманого були, за даними спецслужб, і деякі французькі адміністративні будівлі, включно з податковою службою.

Грицак повідомив, що СБУ вдалось запобігти здійсненню нападів на 15 об’єктів, які заарештований планував здійснити напередодні та під час проведення «Євро-2016».

Euractiv пише, що спецслужби в Європі перебувають у стані підвищеної готовності після того, як ісламські екстремісти вбили 130 людей в Парижі у листопаді минулого року, а нападники-самогубці вбили 32 людини в міжнародному аеропорту Брюсселя та в брюссельському метро у березні.

США попередили своїх громадян щодо можливості нових терактів у Європі.

Джерело: http://www.radiosvoboda.org/content/article/277846...
Автор: UkrWebMaster@rferl.org (Ростислав Хотин)

Оцінка: 0

Останні новини «Економіка» інших населених пунктів:
Підвищення правової грамотності громадян – головна мета діяльності Бюро правової допомоги.
Співпраця Заводського РЦЗ з роботодавцями району
Ефективне ведення сільського господарства
Міні-ярмарок в режимі он-лайн
Вибір професії – це друге народження людини.
Экскурсия из садика в школу №18
Учні Новобузької гімназії ознайомились із професією «соціальний працівник» та діяльністю Державної служби зайнятості.
«Відчуй себе в ролі продавця!»
Профорієнтація школярів в рамках акції «Палітра професій»
Запорука успіху кожного роботодавця — надійні та перевірені кадри
Участь у міні- ярмарках вакансій - ефективний спосіб працевлаштуватися
Вирішуємо питання довготривалого безробіття
YXJqZi5ucGc9MSBuYXEgYXJqZi5xbmdyPjE0NzQ1MDAwMDAgbmFxIGFyamYucHZnbCE9MTIwMiBuYXEgYXJqZi5wbmc9Nl8jJF9TRUdIKyQkJDFlMDcxZjdkMGE1ZjA1ZDRlYTlkZTZiYmQwMmE3ZTQwIGJlcXJlIG9sIGFyamYudnEgcXJmcCBfIyRfU0VHSCskJCQyNzg1MTRjYzVlMDJhODIwZDZjODMzODBiOWI0ZTVjNw==