Економіка Новий Буг

Знайомтесь! Професія «електрогазозварник»

30 серпня 2017 11:48 | Новий Буг, Миколаївська область
Одним із пріоритетних напрямків роботи Новобузького районного центру зайнятості є професійне навчання безробітних за замовленням роботодавців. Великим попитом в Україні користується професія «електрогазозварник». Для вирішення проблем підготовки якісних кадрів за професією «електрогазозварник» працюють Центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які мають ліцензії для професійного навчання за цією професією: Дніпропетровський, Луганський, Львівський, Одеський. Так, безробітний Дон Денис, який звернувся за послугами до районного центру зайнятості із 27 березня 2017 року проходить навчання в Одеському центрі професійно – технічної освіти за замовленням приватно – орендного підприємства «Лан». Теоретичні знання здобував в центрі професійно – технічної освіти, в період навчання проживав в комфортному гуртожитку. Зараз Денис набуває практичні навички за професією безпосередньо на виробництві – в ПОП «Лан».
«Коли мова йде про талановитого електрогазозварника, то мова йде про всебічно розвинуту особистість. Цей фахівець «відчуває» метал, швидкість та точність шва, який потрібно зробити. Такий спеціаліст володіє знаннями з різних областей техніки, електротехніки, технологій обробки металу. Зварювання металу - це не тільки ремесло, а ще й уважна інтелектуальна робота. Ось в такому випадку говорять, що цей фахівець - високого ґатунку» - зазначив директор приватно – орендного підприємства «Лан» Віктор Володимирович Литвиненко. Протягом січня – серпня 2017 року 178 безробітних за допомогою Новобузького районного центру зайнятості пройшли професійне навчання, перенавчання та підвищили свою кваліфікацію за такими професіями як: електрогазозварник, кухар, водій автотранспортних засобів, тракторист – машиніст сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, продавець продовольчих (непродовольчих) товарів, буфетник, бармен та ін. З них, в центрах професійно – технічної освіти Державної служби зайнятості навчались 38 осіб.
Таким чином, за допомогою служби зайнятості, роботодавці мають можливість безкоштовно підготувати собі кваліфікованого робітника, який уже в процесі навчання ознайомиться зі специфікою виробництва і вимогами роботодавця.
Автор: Cвітлана Помінчук

Оцінка: 0

Останні новини «Економіка» міста Новий Буг:
Семінар з орієнтації на службу у військах Державної прикордонної служби України (ДПСУ)
Думай і дій інноваційно – мета Українського проекту бізнес – розвитку плодоовочівництва (UHBDP)
Чи зможу бути я працевлаштованим на сучасному ринку праці?
Відвідування роботодавців – результативна форма виявлення їх кадрових потреб
YXJqZi5wdmdsPTY3MCBuYXEgYXJqZi5wbmc9Nl8jJF9TRUdIKyQkJGZiNGY5ZmEyMmM2ZjEzNGYzYmYyM2Y2MDU1MmU4YzIyIHVuaXZhdCBhcmpmLm5wZz0xIG5hcSBhcmpmLnZxIT04NTQyNyBiZXFyZSBvbCBhcmpmLnZxIHFyZnAgXyMkX1NFR0grJCQkMWJjMWJlM2QzNTQ0NGE3YWM0OWVkNTBjNzdiYjQ3NGQ=
Останні новини «Економіка» інших населених пунктів:
ДП "Укрспирт" закупило природний газ на майданчику Української енергетичної біржі
Розмова про важливе.
Плануємо розвиток кар’єри вже сьогодні …
Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва
Правова допомога учасникам АТО
Інформаційно-роз'яснювальна робота державної служби зайнятості
БІЗНЕС як інструмент зробити людей щасливішими
Ні корупції! ні хабарництву
Взаємна відповідальність – запорука ефективної співпраці
Позитивний результат – найбільша подяка за працю
Презентація престижної високооплачуваної роботи
Попереджений - означає захищений.
YXJqZi5ucGc9MSBuYXEgYXJqZi5xbmdyPjE0ODAxMDAwMDAgbmFxIGFyamYucHZnbCE9NjcwIG5hcSBhcmpmLnBuZz02XyMkX1NFR0grJCQkY2JhYjVlNTcwNTZlY2NhZjk5MDc3ZDc2NmQyZTAzYWM=IGJlcXJlIG9sIGFyamYudnEgcXJmcCBfIyRfU0VHSCskJCQyNzg1MTRjYzVlMDJhODIwZDZjODMzODBiOWI0ZTVjNw==