Економіка Новий Буг

Знайомтесь! Професія «виноградар».

29 серпня 2017 09:35 | Новий Буг, Миколаївська область
Ринок праці розподіляє найманих працівників за професіями та кваліфікацією, галузями виробництва й регіонами і дає учасникам процесу купівлі - продажу товару „робоча сила" пропозицію саме тих робочих місць, які є актуальними сьогодні. Аналіз сьогоденних потреб ринку праці вказує на те, що в державі активно набирає обертів виноградна галузь.
Упродовж останніх двох років Новобузький районний центр зайнятості тісно співпрацює із фізичною особою - підприємцем Бабачком Миколою Миколайовичем у напрямку підбору працівників за професією «виноградар» та підвищення їх кваліфікації за цим напрямком.
Протягом липня - серпня пошукачі роботи, що звернулись за послугами до районного центру зайнятості Компанієць Тетяна, Пересунько Валентина та Давидов Олександр проходили стажування за професією «виноградар» на виноградних угіддях М. М. Бабачка. Програма проходження стажування охоплює оновлення знань з основ агротехніки та технології виконання робіт по збору врожаю винограду механізованими агрегатами та вручну; оновлення знань з обробітку ґрунту ручним та механічним способом, внесення мінеральних та органічних добрив, виготовлення компостів, садіння та підсаджування винограду. Під час стажування безробітні отримали знання про вимоги щодо сортування винограду, підготовку садивного матеріалу, виконували роботи по захисту від шкідників, здійснювали щеплення, нарізали чубуки та зрізали грони. А головне - вивчали вимоги споживача до якості продукції.
«Такий рівень знань, умінь та професійних якостей стажера буде достатній для роботи на посаді виноградаря» - зазначає Микола Миколайович. «Та все ж, наразі головними якостями для найманих працівників є бажання працювати, вміння налагоджувати взаємовідносини з людьми в колективі, бути старанним та сумлінним в роботі, проявляти прагнення до нових знань, а всього іншого – ми навчимо» - додає роботодавець.
Вакансії «виноградарів» є «гарячими» сьогодні, що зумовлено сезонністю робіт. Так, на сайті пошуку роботи Державної служби зайнятості http://www.trud.ua вакансії виноградарів потребують такі підприємства як «Агро – Коблево» (Миколаївська область), ТОВ «Агрофірма Шабо», «Золота Лоза» (Одеська область), ДП «Таврія» (Херсонська область).
Отримати професію «виноградар» за допомогою державної служби зайнятості можливо у Харківському центрі професійно – технічної освіти державної служби зайнятості. Професія «виноградар» входить до переліку професій загальнодержавного значення визначених постановою Кабінету Міністрів України № 818 від 16.11.2016 р.
Будьте активними! Отримайте професію «виноградар» і працюйте!
Автор: Cвітлана Помінчук

Оцінка: 0

Останні новини «Економіка» міста Новий Буг:
Семінар з орієнтації на службу у військах Державної прикордонної служби України (ДПСУ)
Думай і дій інноваційно – мета Українського проекту бізнес – розвитку плодоовочівництва (UHBDP)
Чи зможу бути я працевлаштованим на сучасному ринку праці?
Відвідування роботодавців – результативна форма виявлення їх кадрових потреб
YXJqZi5wdmdsPTY3MCBuYXEgYXJqZi5wbmc9Nl8jJF9TRUdIKyQkJGZiNGY5ZmEyMmM2ZjEzNGYzYmYyM2Y2MDU1MmU4YzIyIHVuaXZhdCBhcmpmLm5wZz0xIG5hcSBhcmpmLnZxIT04NTM3NyBiZXFyZSBvbCBhcmpmLnZxIHFyZnAgXyMkX1NFR0grJCQkMTA2OTZiZjVlNDUyOTFmOTdkNmI0ZTUxZjg3ZGEzZWU=
Останні новини «Економіка» інших населених пунктів:
ДП "Укрспирт" закупило природний газ на майданчику Української енергетичної біржі
Розмова про важливе.
Плануємо розвиток кар’єри вже сьогодні …
Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва
Правова допомога учасникам АТО
Інформаційно-роз'яснювальна робота державної служби зайнятості
БІЗНЕС як інструмент зробити людей щасливішими
Ні корупції! ні хабарництву
Взаємна відповідальність – запорука ефективної співпраці
Позитивний результат – найбільша подяка за працю
Презентація престижної високооплачуваної роботи
Попереджений - означає захищений.
YXJqZi5ucGc9MSBuYXEgYXJqZi5xbmdyPjE0ODAxMDAwMDAgbmFxIGFyamYucHZnbCE9NjcwIG5hcSBhcmpmLnBuZz02XyMkX1NFR0grJCQkY2JhYjVlNTcwNTZlY2NhZjk5MDc3ZDc2NmQyZTAzYWM=IGJlcXJlIG9sIGFyamYudnEgcXJmcCBfIyRfU0VHSCskJCQyNzg1MTRjYzVlMDJhODIwZDZjODMzODBiOWI0ZTVjNw==