Ber.Biz.Ua

10 жовтня 2011 23:50 | Бережани, Тернопільська область

Портал Ber.Biz.Ua – рекламно-інформаційний Інтернет ресурс про роботи, товари та послуги у місті Бережани та Бережанському районі.


Відкритий у літку 2010 року для усіх користувачів мережі Інтернет, сайт постійно наповнюється новими матеріалами. Інформація на порталі актуалізується щоденно, наші партнери ведуть безперервний пошук нових ділових пропозицій та оперативно оновлюють відомості усіх категорій інтернет-сайту. Про що ще вчора Ви розпитували у колег, родичів та знайомих, вже зараз можна дізнатись на сторінках порталу.


Хто може відремонтувати? У кого купити? Хто займається...? Кому, що, скільки потрібно і хто, де це може продати, зробити, обміняти? Усі відповіді на ці та багато інших запитань Ви знайдете на нашому порталі – BerBiz.info.

Відомості на порталі логічно структуровані по категоріях, а також легко знаходяться при здійсненні пошуку за ключовими словами у відповідних каталогах.

Наша мета: створити для мешканців міста й району сучасний інформаційний ресурс, який міститиме найбільш вичерпний перелік суб’єктів господарювання, що представляють свою продукцію та послуги на території Бережанського району, а також відомості про ділові пропозиції та приватні оголошення актуальні для населення Бережанщини.

Ми щиро прагнемо допомогти у пошуку потрібної інформації. Саме тому на сайті передбачено можливість безкоштовного розміщення інформації. Відтак, ми будемо раді, кожному доданому запису з актуальною та корисною інформацію про ділові пропозицію нашого краю.

Звичайно, інформаційний сайт є динамічним, тобто невпинно розвивається, а тому адміністрацією постійно здійснюються роботи по його вдосконаленню (вводяться нові розділи, випробовуються сервісні доповнення і т. п.). Більше того саме інформаційне наповнення також змінюється, актуалізується. І, хоча, на сьогодні портал поки не охоплює всі аспекти ділового життя нашої місцевості, однак із наполеглевістю та старанням Ber.Biz.Ua прямує до своєї мети.

«Ber.Biz.Ua» - допомагаємо знаходити потрібне!


Оцінка: 0

Об'єкти інфраструктури «Сайти > Портали» найближчих населених пунктів: