ТОВ "ЮЮД" - інфрачервоне опалення

14 вересня 2012 12:21 | Вознесенськ, Миколаївська область
ТОВ "ЮЮД" пропонує для обігріву будинків, установ, шкіл, садів, вузів та інших приміщень інфрачервоні обігрівачі ТМ "ТЕПЛОВ".
Такі обігрівачі дуже ефективні і, в той же час, економічні: витрати на електроенергію мінімальні при високому рівні тепловіддачі.
Річ у тому, що інфрачервоні системи опалення працюють за принципом направленого обігріву: природне інфрачервоне випромінювання перетворюється в теплове при зіткненні з поверхнею (в даному випадку з підлогою, стінами, меблями), яка, нагріваючись, починає здійснювати обігрів приміщення, віддаючи отримане тепло. Таке опалення більш ефективне, оскільки спочатку проводиться обігрів нижньої (використовуваної людиною) частини приміщення.
Компанія ООО "ЮЮД" надає комплекс послуг, куди входить розрахунок опалення будинку і проектування системи опалення, доставка і монтаж систем опалення, консультування з питань експлуатації.
Директор ООО «ЮЮД» Ю. А. Петровський

Оцінка: 0

Об'єкти інфраструктури «Будівництво > Опалення» найближчих населених пунктів:
монтаж систем отопления и водопровода
МПП "Южный торговый центр"
WyIyMjc4MiIsIjI4MTc1MCIsIjE0ODk2NyIsIjMyOTgyOSIsIjI3MzQzNyIsIjE5MjQ2OSIsIjIwMzAzIiwiODM5NjgiLCIyMjUxMzciLCIxNTAwMTMiLCIyMDc4MzEiLCIxODc3MzEiLCIyMTQ0MTAiLCIzMzQ5MjMiLCIyMzMwMSIsIjg1NzkiLCI4Mjc3NyIsIjEyNTc1NyIsIjI4Njg0OCIsIjMzMjk2NiIsIjE1MDI5IiwiMjE1MjkzIiwiMjA4NDM0IiwiNTI0MTMiLCI5ODU2IiwiMTcwOTM5IiwiMzE4MjM3IiwiMTc5ODAyIiwiMjg3NTkwIiwiNDI4OSIsIjM1MTkyIiwiMjMzMTY3Il1fIyRfU0VHSCskJCQyOWQ2YzI5ZGU5ZTkzYjU4ZjZiZDgwMzAzNDI5NWM2YQ==